Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet gyümölcslevest fagyasztani? fórum

Lehet gyümölcslevest fagyasztani? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 17. 04:20
szerintem lehet,egy probat meger mindenesetre!
2015. márc. 12. 13:12
Semmi baja nem lesz.
2015. márc. 12. 11:06
Lehet
2012. jan. 7. 18:28
Én tejjel készítettem a gyümölcslevest. Lehet fagyasztani???
7. MelisUK (válaszként erre: 6. - V.kler)
2011. jan. 4. 17:49

Akkor nem lesz gond vele. :)

En is kihasznalom a fagyasztas elonyeit, ennek koszonhetoen minden nap mast ehetunk, akkor is, ha nincs ido sutni-fozni, marpedig nekunk sajnos nem igazan van ido, egesz nap oda vagyunk dolgozni, szinte csak aludni jarunk haza.

Szabadnap sutes-fozes, sokfelet, majd fagyasztunk. Nem szeretunk mi se napokig ugyanazt enni.

Most is megvettunk egy majdnem 5 kilos fustolt diszno combot, lett belole husleves, brassoi es kolas-cukros-mustaros-szegfuszeges husi, nyammi. A brassoi egy az egyben porciozva a fagyasztoba kerult.

6. v.kler (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2011. jan. 4. 14:39

Szia!


Tejszinnel készítettem! :-)

A tejfölről én is tudok, hogy az nem szereti a fagyasztást, na és az ilyen majonézes salik sem...:-(

2011. jan. 4. 13:11

Szerintem attol fugg. Tejfolos eteleket nem jo lefagyasztani, en ezzel fozom a gyumolcslevest legtobbszor. De ha tejszinnel keszul, akkor szerintem nincs akadalya.

A majonezes eteleket se jo lefagyasztani. Jokora adag orosz hussalataval beszivtam egyszer...

4. v.kler (válaszként erre: 3. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 4. 10:58
Köszönöm a választ! Akkor én is megpróbálkozok vele! :-)
2011. jan. 4. 10:36
Mi már csináltunk ilyet és jó volt kiolvasztva is.
2011. jan. 4. 10:32

Sziasztok!

Tegnap sikerült egy nagy adag gyümölcslevest főznöm. Holnapra már mást szeretnék főzni, és a gyümölcslevest le szeretném fagyasztani. Szerintetek le lehet?

2011. jan. 4. 10:31
Lehet gyümölcslevest fagyasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook