Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet-e PCO-t kezelni természetesen, mondjuk természetgyógyász segítségével? Vagy marad az orvosi út? fórum

Lehet-e PCO-t kezelni természetesen, mondjuk természetgyógyász segítségével? Vagy marad az orvosi út? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
17. 0d717b184a (válaszként erre: 5. - Nyuszicsibe82)
2011. jan. 6. 16:18

akkor egy nagyon alapos vizsgálat kell

inzulinterhelés és a többi hormon vizsgálata

vagy azok mind rendben vannak?

16. beus78 (válaszként erre: 13. - Nyuszicsibe82)
2011. jan. 6. 16:16
Nem akarlak elkeseríteni a tej a legrosszabb, még a cukornál is rosszabb hatást vált ki... Tegnap a doki első kérdése az volt, hogy iszok-e tejet és bármilyen tejterméket eszem-e?! Hát nem véletlen ezt kérdezte Ő sem először... Próbáld ki, ha csak pár napig nem eszel/iszol ilyesmiket, érezni fogod a pozitív hatást ezt garantálom és tapasztalatból írom...
15. 0d717b184a (válaszként erre: 1. - Nyuszicsibe82)
2011. jan. 6. 16:16

és melyik hormonoddal van baj?

azért nem lehet mindent gyógyfüvekkel kezelni sajnos

barátcserjét lehet szedni de az csak kisebb gondokra jó

vérvétel és hormonvizsgálat kell.

14. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 12. - Nokli)
2011. jan. 6. 16:11
Én is szedtem Zafír barátcserjét úgy 2 hónapig, de semmi változás nem volt, pedig naponta 3x3-at szedtem :-( Te is PCO-s vagy?
13. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 11. - Beus78)
2011. jan. 6. 16:10
Jesszus!! Tejterméket sem szabad enni??? Én azt hittem hogy a szénhidrátot és cukrot kell elhagyni (vagyis csak teljes kiőrlésűt szabad enni), no krumpli, rizs, de azt hittem joghurtot, sovány sajtot, zsírszegény tejet szabad! Vagy nem?
12. Nokli
2011. jan. 6. 16:09

Szia!

Hasonló problémával küzdöttem! természetes gyógymódok közül a barátcserjét tudom neked javasolni! Én a Premenst szedtem -ennek a legagasabb barátcserje tartalma - és nagyon sokat javított az állapotomon és a hormon eredményeimen!

11. beus78
2011. jan. 6. 16:03
Sziasztok! én tegnap voltam endokrinológusnál, mindenkinek csak ajánlani tudom, igaz fizetős, de biztos vagyok benne, hogy jó helyen járok... (ha valakit érdekel az elérhetősége, priviben megírom), rákérdeztem nála a paleolit-táplálkozásra, mivel azt kezdtem el, és ő is azt mondta, hogy csak ajánlani tudja... a lényeg: életmódváltással nagyon sok mindent tudunk tenni mi PCO-sok, hogy a helyzet javuljon! De mindenképpen a szénhidrátszegény életmódot kell folytatnunk és a tejtermékeket örökre elfelejteni.. Én már lassan 1 éve elhagytam a tejtermékeket és pl az aknéim eltűntek, alig vannak, pedig iszonyat gáz volt a bőröm...úgyhogy már megérte! :-)Nem szabad elkeseredni, csak pozitívan csajok és minden OK lesz! Pusszantás Nektek
10. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 6. - 77a444c4d1)
2011. jan. 6. 15:36
Köszönöm! Te is hasonló cipőben jársz?
9. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 8. - Kinni)
2011. jan. 6. 15:35
Szuper!! Várom!!!
8. kinni (válaszként erre: 5. - Nyuszicsibe82)
2011. jan. 6. 15:35
Most látom, hogy kecskeméti vagy, én is. Írok privit.
7. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 3. - *Murmi*)
2011. jan. 6. 15:34
Az FSH - LH arány 3 fölött van és már több mint 3 hónapja nem jött meg :-( Nem mozgok túl sokat, de nem vagyok igazán lehízva sem... De biztos lenne min változtatni...
2011. jan. 6. 15:33
Szerintem mindkettőre szükség van egyszerre. Külök gólyát!
5. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 2. - 77a444c4d1)
2011. jan. 6. 15:32
Igen, aviváztam már kb. 2 hónapig, de aztán abbamaradt... Most próbálom kideríteni, hogy mégis mi a baj... hát most kiderült :-( Holnap megyek endokrinológushoz, de a jövő héten meg természetgyógyászhoz. A természetes úgy biztos tovább tart, mi már babát szereténk...
2011. jan. 6. 15:32
Én elsősorban a talpmasszázst tudnám javasolni.
3. *Murmi* (válaszként erre: 1. - Nyuszicsibe82)
2011. jan. 6. 15:30

meg lehet próbálni!

az első és legfontosabb amit be kell tartani az a diéta és a sok mozgás! sok esetben ez is elég, de ha nagyon eltérnek az eredményeid akkor kelleni fog gyógyszer is

2011. jan. 6. 15:30
Szerintem lehet. Én mindenképp természetgyógyásszal kezdenék. Hallottál már az aviva módszerről?
2011. jan. 6. 15:27

Sziasztok csajok!

Nálam most diagnosztizáltak PCO-t és kíváncsi lennék, hogy ezt lehet-e természetes úton rendezni, mondjuk természetgyógyász segítségével? Vagy marad az orvosi út?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook