Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet-e fogyni szoptatás mellett édességfüggőnek? Hogyan? fórum

Lehet-e fogyni szoptatás mellett édességfüggőnek? Hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
8. mandy (válaszként erre: 7. - Kiniand)
2008. febr. 1. 17:31

Persze, ilyen drasztikus fogyókúrát ne csinálj, de egy kis tornától nem apad el a tej.

Részvétem, ilyen körülmények (illetve ennyi édesség) között szinte lehetetlen ellenállni. Meg kéne értesd a férjeddel, hiszen neki sem érdeke, hogy ne érezd jól magad a bőrödben!

7. Kiniand (válaszként erre: 6. - 7934d1ac97)
2008. febr. 1. 14:07
Jó ötlet, csak sajnos a férjem a nagykereskedői áruházban vásárol és csak kartonra tud venni szinte mindent. Hiába mondom, hogy nem megyek a kamraszekrény felé, ha végre elalszik a gyerköc, öntudatlanul nyúlok a csokis napolyiért vagy a rudiért. Valahogy simogatják a kiélezett idegvégződéseimet! ;) A lányom anno 18 hónapig szopott, utána kezdtem a nagy harcba: lépcsőző 20 perc neoprem gatyában, bringa 20 perc szintén és az ötnapos hard diéta ismételgetve. És szauna. 15 kg-t fogytam kb2,5-3 hónap alatt, de most nem szeretnék még 13 hónapig ekkora súllyal létezni, de ezek a módszerek még szóba sem jöhetnek.
2008. febr. 1. 13:56

Na hát azt hiszem sikerül nekem is ebbe a csoportba tartozni! :P 3 hete szültem még nem merek tornázni, de nekem is épp ez az utolsó reményem, hogy talán egy két plusz kiló lemegy rólam, de most kicsit riadtam olvasom, hogy elmegy a tej a tornától? MÉg ilyet nem hallottam, remélem ez azért nem igaz! :( , :-o!!

Nekem is mániám a csoki, és én úgy oldom meg, hogy kicsi csokikat veszek (vetetek a férjemmel, mert nálunk ő vásárol) ilyen sport szelet és társai, és csak egyet-egyet eszek, ez nem akkora mennyiség hogy ettől hízzon az ember, de némi boldogság forrás nekünk is kell nem igaz? Próbáld ki te is kis adagban a csokit!

5. mandy (válaszként erre: 4. - Kiniand)
2008. febr. 1. 13:41

Én maximálisan megértelek, egy cipőben járunk!

Teljesen úgysem tudod kizárni az édességet, arra kell törekedni, hogy kevés legyen otthon. Akkor nem tudsz (annyit) bűnözni.

Amúgy én vettem koffeinmentes kávét, ami szintén jó volt, ha ebéd után megkívántam valami édesség-félét. Édesítőt tényleg ne használj, azt szoptatás mellett nem ajánlják.

Viszont kis tornától nem apad el a tej, csak ha nagyon sokat tornázol. Én járok heti kétszer, és minden rendben a szopival. És már nincs bűntudatom, ha eszek egy túrórudit.

Nem könnyű, hogy ne egyek ötöt, de megállom :)

4. Kiniand (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 1. 13:26
Ha csak úgy meglennék édesség nélkül, akkor nem lennék függő! Gondoltam, eszem helyette gyümölcsöt, de attól meg fáj a baba pocakja. A cappucino koffeines, az édesítő rákkeltő. A tornától elapad a tej, a plusz kilóktól meg depis leszek, ezért gyorsan eszem egy turórudit, amitől még nagobb lesz a fe..em...
2008. febr. 1. 13:11
Soptatás allat ildomos mellékelni mindennemű diétát, illetve fogyókúrát!!
2008. febr. 1. 13:09
Peldaul abbahagyja az edesseget.
2008. febr. 1. 13:05
Lehet-e fogyni szoptatás mellett édességfüggőnek? Hogyan?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook