Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Léböjt kúra után (fogyás), tapasztalatok? fórum

Léböjt kúra után (fogyás), tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2022. márc. 5. 10:31
Azért, mert amit a léböjt kúrával "fogytál", az nem konkrét zsír, hanem többnyire víz, amit előtte az elfogyasztott só/szénhidrát miatt megkötött a szervezeted. Ezért nem jók ezek a pár napos radikális kúrák, mert amellett hogy felborítja a szervezeted normál működését, egy olyan hamis "eredményt" ad ami nem hosszú távú. Ha életmódot váltasz az szuper, meg ha most ez adott lökést, de ne rémülj meg ha egyből visszaugrik az a 3 kiló. Majd lemegy :)
2022. márc. 5. 09:51

Nem koplalással szerettem volna fogyni. Azért bízom benne hogy nem így lesz. :/

Megcsináltam ezt a kúrát, és folytatom az 1400kalorias étkezést. Mindig próbálok olyat enni, ami egészséges. Néha néha van az, hogy eszek ezt azt amit nem kellene, kis mennyiségben.

Magyarul az életmódváltás is megvan.

Szimplán nem akarom visszahízni...

Miért híznám így vissza egyébként? Főleg 2xeresét.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 5. 09:00

Mindenfajta kúra visszahízással jár, sőt kamatostól. Egy picivel több jön vissza a leadottnál. Legtöbb túlsúlyos ember élete során mázsákat fogy és szed vissza.

Ha nincs életmódváltás, nincs változás.

2022. márc. 5. 08:54
Ez elszomorító. Mármint nem ezzel akartam fogyni, ez csak egy kellemes mellékhatása volt. De ha vissza jön, akkor még csak nem is kellemes. :(
2022. márc. 5. 00:33
Valószínűleg visszahízod, de utána újra elindul lefelé a súlyod, ha tartod a kalóriakeretet.
2022. márc. 4. 23:21
De igen. Az utolsó grammig.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 22:49
De.
2022. márc. 4. 22:34

Sziasztok!

Tehát végig csináltam a léböjt kúrát (dr Steinberg) és fogytam kb 3,4 kg-ot.

Ami nem baj, sőt, na de ha most én vissza állok a rendes étkezésre, ami 1400kcal mivel még fogyni akarok, akkor nem fogom visszahízni, vagy stagnálni?


(Mivel ugye sokkal kevesebb volt a kalória bevitel.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook