Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lányok! Ki volt már paintballozni? Nagyon fáj? fórum

Lányok! Ki volt már paintballozni? Nagyon fáj? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 4. 10:32

Én nemrégiben voltam a kollégáimmal játszani. Hatalmas volt!!!!! Kihagyhatatlan szerintem. Mi is többen voltunk lányok, de rettenet nagy élmény volt, és elviselhető volt a fájdalom! Az én lábam tele volt foltokkal, és bedagadt részekkel, a kúszás-mászás miatt. Golyó csak egyszer talált a 4 óra játék alatt, de az sem volt gáz. Akkora adrenalin löketet kap az ember, hogy teljesen elfelejti még azt is, hogy fiú-e vagy lány:)


Szerintem mindenkinek ki kéne próbálnia egyszer:)


Egyébként mi a 40 fok melegben voltunk. Hát... a bugyimban is folyt a víz, úgy leizzadtam (a többiekkel egyetemben). Kaptunk overált, rajtam volt egy tréningnadrág+kapucnis pulcsi, és ugye maszkot is adtak!


Jó tanács: Én szemüveges vagyok, és így kicsit kényelmetlen volt a maszkban, de akinek van kontaktlencséje, rakja be, mert úgy lesz az igazi (pláne ha mondjuk barlangban is játszanak, mint mi) :)

2009. júl. 2. 10:27
A golyó típusa sem mindegy, ha silányabb minőségű az nem okoz olyan fájdalmat (hamarabb szétdurran) de ha jó minőségű akkor az üt rendesen.
2009. júl. 2. 08:52
Voltam, nem vészes a fájdalom, ésszel kell játszani... Mivel nyaralni voltunk, nem vittünk pulcsikat és hasonlókat, csak vékony nadrág és póló volt velünk, plusz egy overall, amit adtak. A kék-zöld foltokon kívül nem lett semmi bajunk.
2009. júl. 2. 07:56

Mikor a párom becsengette, hogy ki akarja próbálni a szuszpenzor nélkül el sem engedtem........azóta ritkán jön úgy haza, hogy nincs a sztorik között, hogy végig varrták a férfiasságát.

Golyóálló mellényben játszanak de a karjuk sokszor így is védtelen.

Kendőt is érdemes nyakba tenni (nagy méretűt Arafat kendőt).Múltkor egyik srácot nyakán találta el és hát.............inkább nem írom.

8. ddadf0eb14 (válaszként erre: 6. - Gabcsi8080)
2009. júl. 2. 07:42
Az egyik ismerősöm a fiával volt és a gyerek meglőtte. Kórház, műtét. Szóval a szuszpenzor szerintem is jó hatással van a férfiasságra. Nőknél persze ez a változat nem merül fel, de a mellet 100%-ban védeni kell. (Sok mindent kipróbálnék, ez a játék nem csábít.)
2009. júl. 2. 07:38

Voltam. Nagyon fáj, ha az ellenségnél nem standard (kölcsönözhető) pusik vannak, hanem spéci, sajátjuk.


Min. 3 réteg ruha+ munkásoverál segít tompítani.

6. gabcsi8080 (válaszként erre: 3. - MMea)
2009. júl. 2. 07:37

Nem akarlak rémisztgetni mert tök jó mikor mesél és még akkor is folyik a fülén az adrenalin de pl. egy jó tanács, hogy szuszpenzor nélkül egy lépést se mert ha ott eltalálják akkor nem kel fel egyhamar.

Sportboltba lehet venni.Lányoknak a mellény kötelező legalábbis az Albásoknál.

Ha felmész az albapaintball.hu oldalra akkor videót is nézhetsz ahol csajok is játszanak..........


Ha kérdésed van válaszolok csak nem tudom mi érdekel.

2009. júl. 2. 07:36

Hm... mi csak sziguruan összel járunk, amikor már el lehet viselni a télikabátot meg a két nadrágot, most ha egy toppban, meg rövidnadragban oda mész akkor tényleg csunya foltokat kaphatsz...

Egyebként a foltok 1-2 hétig maradnak és krémmel kenegeted akkor 1 hét alatt elmennek...:) Jo moka, nagyon...

2009. júl. 2. 07:32
Én már kipróbáltam, és számomra nem volt vészes. Mivel nagyon jó kis csapattal mentünk, ezért akkor és ott nem azzal törődtünk, hogy fájni fog vagy sem. Persze otthon észrevettem a kis kék-zöld foltokat de számomra hatalmas élmény volt a játék és nagyon jól éreztem magam :)
3. MMea (válaszként erre: 2. - Gabcsi8080)
2009. júl. 2. 07:30
Mesélnél még kérlek. Lehet akkor én is csak nézem majd a párom és a kollégáit.
2. gabcsi8080 (válaszként erre: 1. - MMea)
2009. júl. 2. 07:27

Már voltam de mint csak kísérő....nekem ez elég durva játék de a párom Albás csapattag és azt mondja nem vészes......

Persze férfi és büszke de jött már haza tenyérnyi folttal és nagyon ronda.........sőt lehet el sem múlik hamar (megmaradt a nyoma már kb. fél éve) szóval nem veszélytelen!!!!!!!


Tudnék mesélni...........

1. MMea
2009. júl. 2. 06:57
Lányok! Ki volt már paintballozni? Nagyon fáj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook