Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakáseladás nehézségei fórum

Lakáseladás nehézségei (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2013. máj. 26. 13:28

Elég rossz most ez az időszak eladás szempontjából, mivel rengeteg a bedőlt devizahiteles lakás. Azokat gondolom, jóval ár alatt árulják, csak már szabaduljanak tőle.

Az is lehet, hogy te úgy gondolod, hogy már nagyon ár alatt vagy, mások viszont a többi lakás árával hasonlítják össze, és lehet, hogy ahhoz képest még mindig magas... Sok összetevője lehet. És, ahogy az egyik fórumozó írta, nem írtad, hogy mennyiért hirdetet. A lakásod mérete elég nagy, sokan inkább a kis lakásokat keresik, mert egy nagy lakásnál a rezsi is jóval nagyobb, pláne a belvárosi lakásoknál, ahol a belmagasság is magas.

22. michelle.r (válaszként erre: 13. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 22:54

Ha nem létkérdés az eladás, két év után pihentethetnéd egy kicsit. Ne bízd meg a város összes ingatlanosát, ugyanazokon a fórumokon hirdetik, úgyis eljut a vevőhöz. Ne hirdesd meg az összes ingyenes gagyi fórumon.

Ha több ingatlanosnál van, ügyelj rá, hogy mindenki ugyanazon az áron hirdethesse, különben komolytalannak tekinti a potenciális vásárló.


Max. 10%-kal legyen drágább az ár, mint amennyiért valóban odaadod, ha valaki megadja érte.

21. michelle.r (válaszként erre: 11. - Tixtina)
2013. máj. 25. 22:45
Így igaz. Aki dicséri, az nem vevő.
20. michelle.r (válaszként erre: 10. - F1ed0b587a)
2013. máj. 25. 22:44

Tök felesleges. Rutinos vásárló azonnal lekapcsolja a villanyokat és jót mosolyog a próbálkozáson :)


De a rendben, a tisztaságban, esetleg éppen sülő sütiillat, kellemes halk zene, az bizony hat a tudat alattira és azt súgja, ez kellemes otthon.

19. Cippora (válaszként erre: 16. - Cippora)
2013. máj. 25. 21:07

Mert látnom kellene,és tudni az árát,hogy tényleg elhigyjem,hogy jogos a felháborodásod :) és ezt most nem rosszból írom,csak anno eléggé belemerültem én is az eladásba,hírdetésbe,és nagyon sokan többért kínálták jóval,mint amennyit ért.

Mi is két évig hirdettük a mi lakásunkat,belvárosi,de csendes környezetben,új építésű társasház,1 emelet,70 nm,zárt,parkosított kerttel,belülről is full extra,fűteni gyakorlatilag soha nem kellett,alacsony rezsi,nem kellett senkinek,pedig nem árultuk drágán,igaz nem is 6 millióért...vagy 1 éve hívtak,hogy lenne rá vevő,aki akár azonnal megvenné,de akkor már nem volt aktuális,családon belül megoldottuk cserével,így mindenki jól járt.

2013. máj. 25. 20:50
Egyébként tévedés, hogy nincs pénzük az embereknek! Ezzel most szembesültem, hogy igenis van.. méghozzá elég sok.. az tény, hogy a nagy többségnek nincs, vagy nem annyi, de aki errefelé nézeget lakásokat, azok nem kenyérre keresnek havonta.
17. Pahet a vadász (válaszként erre: 16. - Cippora)
2013. máj. 25. 20:46
Mit jelent hogy azért??
16. Cippora (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 20:29

Nincs az embereknek pénzük,ennyi...


Egyébként azért megnézném milyen lakásról van szó,és mennyiért.

2013. máj. 25. 19:16
A ház liftes, csendes. A környéket éppen felújítják, de emellett csendes a lakás.
14. Pahet a vadász (válaszként erre: 9. - Simple)
2013. máj. 25. 19:15
És hol keresel?
2013. máj. 25. 19:13
A mi lakásunk belváros,legfelső emelet, előttünk csak a tetők, francia panoráma. Ebből adódóan és abból hogy délnyugati, körbe besüt a nap egész nap. Falak mozgathatóak, 67nm. Felújítandó, de nem trágyadomb! Állandó tisztaság van, millió virággal. Az ára ehhez képest meg sehol már...
12. simple (válaszként erre: 10. - F1ed0b587a)
2013. máj. 25. 17:51
De hiába van tisztaság, ha rossz az elosztás és élhetetlen, és a falakat meg nem lehet mozgatni. Hány ilyet láttam...
2013. máj. 25. 17:50

A férjem szerint a komoly vevő ott kezdődik,hogy alkuszik.A többi csak érdeklődő:O

Évekig ingatlanozott.

10. f1ed0b587a (válaszként erre: 8. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 17:49

A vevő tudatalattijára kell hatni.

Sokat számít pl. az ha rend és tisztaság van. Az égőket ki kell cserélni erősebbre, hogy világosabb legyen. Ilyesmi.

9. simple (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 17:48
Na én például jóval több, mint két éve keresek, száz számra néztem meg, és nem találtam megfelelőt. Mára már szinte feladtam.
2013. máj. 25. 17:19
A legvonzóbb persze az lenne, ha ingyen adnánk...
7. Pahet a vadász (válaszként erre: 6. - F1ed0b587a)
2013. máj. 25. 17:18

ez világos, persze :) De mennyi az esély arra, hogy 2 év alatt nem esünk bele abba a százalékba, aki megvenné?

Ráadásul jó helyen van...

6. f1ed0b587a (válaszként erre: 4. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 17:16

Gondolj arra, hogy ha te keresnél lakást, te is megnéznél vagy huszat. És végül csak egyet vennél meg.

Vannak trükkök amivel vonzóbbá lehet tenni egy lakást.

5. Pahet a vadász (válaszként erre: 3. - Adry06)
2013. máj. 25. 17:14
de mi?
2013. máj. 25. 17:14

Rengeteg befektető is jött..nekik lenne rá..

Persze ők olyan bicskanyitogató árat mondanak, hogy az már túlzás... de így is lelépnek ők is..

3. adry06 (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 17:13
lehet olyan oka van amire nem is gondolnál.
2. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2013. máj. 25. 17:12
Mert nincs pénzük rá, de sok az álmodozó.
2013. máj. 25. 16:17

Egy általános kérdés, bár konkrétan a mi lakásunkról.


El szeretnénk adni a lakásunkat, immáron két éve.

Egész egyszerűen nem értem, hogy mi az oka annak, hogy nem akarja megvenni senki...

Rengeteg érdeklődő van, ígérgetnek fűt fát, majd mikor alá kellene írni a vételi ajánlatot! /nem szerződés, még csak azt hogy ő ennyit meg ennyit ajánlana érte/ eltűnik mindenki..jönnek mindenféle ócska kifogással...


A paraméterek nyilvánosak, mindenki tudja mikor ide jön, hogy mekkora, milyen állapotú stb.

A legtöbb érdeklődőnek tetszik, odáig vannak a kilátásért, az erkély is rendben van...Az ingatlanosok tudják nagyon jól, hogy turisták nem érdekelnek, csak olyanok, akik komolyan vásárolni akarnak.. ennek ellenére sorban tűnnek el..


Az ár a béka popsija alatt...


Van valami ötlet arra, hogy vajon miért nem veszi meg senki?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook