Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakásbővítéshez járó szoc. polt valamelyik bank kifizeti előre? fórum

Lakásbővítéshez járó szoc. polt valamelyik bank kifizeti előre? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 4. 14:12
Sajnos a bankok csak készültségi foktól függően fizetnek.Bankfüggetlen hitelügyintéző vagyok. Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan, szívesen válaszolok. fagyongy33@freemail.hu
2008. máj. 15. 19:27
Bizonyára igy van, elég szomorú. Olyanról viszont tudok, hogy épitkezésnél a hitellel együtt a Kereskedelmi és Hitel Bank kiadta, még mikor el sem kezdték az épitkezést.
5. win
2008. máj. 14. 05:37
Tudtommal az összes bank valamilyen fokú készültséghez köti akár a teljes, akár a félszoc.pol kifizetését. Szerintem sehol sem adják előre.
2008. máj. 13. 20:57
Köszönöm a tippeket, érdeklődni fogok. Az otp ugyan is csak 60%-os készültségtől kezdi adagolni és a végére is vissza tart a pénzből, nekünk meg szükség lenne rá a folytatáshoz.
2008. máj. 7. 21:01
Szerintem hívj fel egy bankfüggetlen hitelügyintézőt, egész pontos választ fog adni. És ne aggódj, a jutalékot a banktól kapja, nem tőled.
2008. máj. 7. 21:00
próbáld meg az FHB-t..
2008. máj. 7. 20:58
Lakásbővítéshez járó szoc. polt valamelyik bank kifizeti előre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook