Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day krém fórum

Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day krém (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. Babyface10 (válaszként erre: 34. - Ata06)
2014. ápr. 3. 16:32
Nincs mit, eleinte èn is nagyon szkeptikus voltam, de azt gondoltam több is veszett màr Mohàcsnàl ès ez a termèk megèr egy misèt!Mi az hogy!!;)) Ha rendelsz kívàncsi vagyok neked mennyire vàlik be!Majd írd meg, jó?
35. Babyface10 (válaszként erre: 32. - Babyface10)
2014. ápr. 3. 16:29
Rendeltem ès ràadàsul óriàsi kedvezmènyt kaptam a hàrom nappali-èjszakai szettre!
34. Ata06 (válaszként erre: 32. - Babyface10)
2014. ápr. 3. 12:06

Jaj, de örülök, hogy valakitől jót is hallok! :)

Köszi, hogy írtad! :))

33. Babyface10 (válaszként erre: 20. - Ata06)
2014. ápr. 3. 12:00
Szia!Írtam kommentet, a 32-es szàmú az,azt olvasd el!
32. Babyface10 (válaszként erre: 30. - Wöri)
2014. ápr. 3. 11:58

Nem èppen! Koràbban írtam, hogy most rendeltem meg anyumnak!FANTASZTIKUS A TERMÈK! Most rendelek a fèrjemnek is ès anyunak is mèg!Anyum 60 èves múlt kettő hete hasznàlja ès bàtran mondhatom kinèz 45-48-nak! màr a 2. napon làttam -mert szemmel làthatóan töltődtek fel a ràncai-

a vàltozàst!Imàdja nagyon, egyszer keni csak egy nap ès làtni mennyire örül, hogy visszafiatalodott plasztikai sebësz kèse nèlkül!Mindenkinek ajànlom!Ès NEM DOLGOZOM ENNEK A CÈGNEK, HANEM EGY BOLDOG 36 èves anyuka vagyok, aki az èdesanyjàt újra boldognak làtja, mert ez a termèk visszaadta az önbizalmàt neki!Ja ès èn sajàt magamnak is be fogom rendelni!

31. Ata06 (válaszként erre: 30. - Wöri)
2014. ápr. 2. 21:42
Atya ég! :O Ezt még nem hallottam senkitől. Nagyons sajnálom! :(
30. wöri
2014. ápr. 2. 10:47
Sziasztok!Az egész nagy átverés!!!Ugyanazzal a fotóval és több néven/mint orvos/ hirdeti magát a csaló.Sajnos én is rendeltem,azóta a bőrgyógyra járok.
2014. márc. 18. 11:11

Sajnos én is rendeltem egy éjszakai és egy nappali krémet. Tele van parabénnel,ami kőolaj származék. Ez nem,hogy széppé tette az arcomat,hanem el is csúnyította. Viszzakértem az árát és persze csak egy keveset adtak vissza. A telefonos ügyfélszolgálaton egy külföldi illetőségű dolgozó,aki nagyon törte a magyart nem tudta megmondani hova lett a pénzem többi része és csak annyit mondott: "Örülj,hogy ennyit kaptál!" persze ezt így tegezve.

Vigyázzon mindenki,mert csalók! Legalábbis a pénzek egy részét lenyúlják a visszaküldés után.

28. Qksika
2014. márc. 13. 10:10

Bakos Máté nem létezik, a kommentek pedig kamuk, maguknak írják meg, majd naponta frissítik a dátumokat.

Egy ilyen -fogyis tablettákat hirdető- cégnek írtam egyszer e-mailt, megírtam a fenti véleményem, tapasztalatom és legnagyobb meglepetésemre, csodák csodájára válaszoltak kb. 2hét múlva. Bevallották, hogy valóban így van, így egyszerűbb, nem kell vele dolgozni, nem kell vele foglalkozni, egyszer és mindenkorra megvan. Nem lehet hozzászólni, nem lehet kérdezni, az ott szereplők nem létező kommentelők, rendelni és fizetni lehet, de a pénzt sosem adják vissza. Valahonnan Lengyelországból kell próbálkozni visszaszerezni, de gyakorlatilag reménytelen.

Ja és a fotókon szereplők pedig állandó hirdetős fazonok, nők vagy férfiak bármiről legyen is szó, mindenütt ők szerepelnek más-más néven a különböző oldalakon!

27. zs58
2014. márc. 11. 08:48
Szerintem egy kész átverés.Régebben ugyan ilyen oldalakon hirdettek fogyasztó tablettákat, meg minden egyebet.Eleinte volt kapcsolat, igaz ausztriai cég, de már az is megszűnt. Amelyik nem teszi ki a cég nevét, meg mindent, ( így lehet ellenőrizni hogy létezik-e, ) az kamu. Egyszer írtam egy hozzászólást, hogy előre dátumozzák a hozzászólásokat, legalább két hónappal, erre javították, de ki is lettem tiltva a hozzászólások közül. Hát ennyit a csodaforgalmazókról.El kell fogadnunk magunkat.Úgy elképzelem azt a hetvenéves nőt fiatal üde arccal, ráncos bőrrel fejtől lefelé. Csak az a baj, hogy sokan bedőlnek nekik.
26. grizus
2014. febr. 28. 01:57

Hahaha! Milyen jó néha, hogy nincs pénzem minden baromságra! Óriási kamu vakítás az egész. Az oldalukon mindig azt olvasod, hogy "csak ma" akciós, milyen érdekes! Odatesznek egy fiatal nőt és közlik, hogy hetven éves, persze, mindjárt gondoltam. Egyszer én is bedőltem egy ilyen krémnek, azok is orrba-szájba hirdetik magukat amerikai celebekkel, akik szerintem nem is tudnak róluk, meg kiretusált, phoshoppolt fotókkal. Kijött egy undorító, szilikonos rózsaszin krém, kb. 60 ml vagy 12 ezerért. Soha többet ilyen szemetet nem veszek.

Annak volt leginkább igaza, aki arról írt, hogy a belső megtisztulással jár együtt a szép, sima bőr. Én is szeretnék megtisztulni, bár én képtelen vagyok arra, hogy nyers vega étrenden éljek, de van egy csomó módszer, ami javít a helyzeten.

25. Ata06 (válaszként erre: 24. - Andyly)
2014. febr. 27. 21:35
Köszi, hogy megosztottad! :(
24. Andyly (válaszként erre: 1. - Ata06)
2014. febr. 27. 21:06
Egyenlőre semmi (3 hete) :-(
23. Andyly
2014. febr. 27. 21:03
Én sajnos megrendeltem, mert "szőke-nős" fejjel megkajáltam amit írtak. Tényleg ennyire naívak lennénk? A csapból is ez folyik, hogy mennyi átverés van a neten... De most hogy olvasom a kommenteket, igazat adok nektek. Semmi negatívum nem volt az oldalon, pedig én most szívesen feldobnám az oldalukra, hogy 3 hete használom (ráadásul a kíváncsiság miatt, hogy látványos legyen a különbség, az egyik arcfelemre ezt a másikra a régi krémem használom) és sajnos semmi eredmény! Az is igaz, hogy nem írják hány hétig kell használni, hogy hasson... De nem is ez a lényeg! Hanem hogy be akarok lépni az oldalra és nem tudok. Szóval, lenne pár kérdésem hozzájuk, de szerintem ez már veszett fejsze nyele :-(
22. Ata06 (válaszként erre: 21. - Gizi88)
2014. febr. 27. 20:19

:((

Ezek hülyék? :O :D

Legalább ne ugyanazokat az arcokat tennék fel más nevekkel. :/

21. gizi88
2014. febr. 27. 18:59

Nézzétek meg ezt a négy oldalt - van több is, mondhatni ahány ország - aztán döntsétek el, hogy mennyire hiteles számotokra a krémről szóló információ.


[link]

[link]

[link]

[link]

20. Ata06 (válaszként erre: 19. - Babyface10)
2014. febr. 25. 11:36

Jaj, de jóóó! Végre valakitől kapok infot! :)))

Köszi! :)

19. Babyface10 (válaszként erre: 3. - Ata06)
2014. febr. 25. 09:56
Megírom mert èn megrendeltem anyumnak.Minden hèten csinálok majd kèpet róla ès megírom mennyire olt hatàsos avagy mennyire volt àtverès!
2014. febr. 16. 13:17

Nem rendeltem meg ezt a krémet, viszont egy két észrevétel:


- azok a krémek, amelyek valóban a bőr mélyebb rétegeibe képesek hatolni VÉNYKÖTELESEK!

- ergo, így nem is lehetne engedély nélkül árulni, hacsak nem kamu

- Összetevők listájára azért kíváncsi volnék. Mert ha van benne pl víz, kell bele tartósító, egy kis "kőolaj származék", stb. ami nem tesz jót a bőrnek.


Ha valóban hatásos fiatalító krémet kerestek, én a hunzáknak hiszek, meg lehet google-zni. Egyszerű, natúr sárgabarackvajat pedig itthon is lehet kapni.


Vagy őt ismeritek:

- Mimi Kirk: 70 éves de 40 látszik. Nyers evő.

- [link]


Tehát ahogy én látom, attól hogy valaki magára ken rengeteg káros, vegyszerekkel telenyomott, állati eredetű kencét, csak ideiglenes megoldás.

Aki viszont belülről táplálj a bőrét, ragyogóan néz ki, hiszen kívül belül egészséges. És ez látszik a bőrükön.

17. Ata06 (válaszként erre: 13. - Pipikebaba)
2014. febr. 9. 19:59

Na erre a valakire vagyok én kíváncsi. :)

Én is tudom mit mondanak ezekről a termékekről,ezekről az oldalakról, de azért kíváncsi lehetek olyan véleményre ,aki bele esett ebbe a csapdába és megvette.

Nem kikoktatást kértem! :/

2014. febr. 9. 18:28

Rémlik, de a FŐ REKLÁMON egy nő az állától felfelé húz egy maszkot.

A nevet beírtam a guglba, de semmi.

2014. febr. 9. 18:23

Ismerős arcok/NEVEK??


[link]

14. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Ata06)
2014. febr. 9. 18:22

Ez lenne az, amit most 7500-ért adnak?

Én láttam a nreklámot, bele is mentem, de nem akart kiengedni, el kellett zárni a gépet.

13. pipikebaba (válaszként erre: 3. - Ata06)
2014. febr. 9. 18:18

De, pontosan ezt is kérdezted! "Rendelt már valaki (...)?

Hogy a kérdésedre is válaszoljak valaki biztosan rendelt már, annak ellenére, hogy számtalanszor bebizonyították már: az ilyen oldalak mind (!) hazugságot tartalmaznak, átverés. A cucc (fogyókúra, hajnövesztés, ránctalanítás) jobbik esetben csak nem ér semmit, rosszabb esetben egészségkárosító.

A garancia pedig a sóhivatalban érvényesíthető, oda kell visszaküldeni és a pénzedet is onnan kapod vissza.

12. Ata06
2014. febr. 7. 21:56

Valahol olvastam, hogy ezekre a kommentekre meg vannak azok az emberek, akik be szoktak írni.

Érdekes, hogy ezeken az oldalakon negatív komment nem létezik. :(

Ezért érdekelne, hogy itt a hoxán van-e tapasztalata-e már valakinek.

Tulajdonképpen nem csak a pénz a lényeg-pesrze az is-, de azért nem mindegy mit ken az ember magára. Ki tudja milyen mérgező? összetevők vannak benne.

Egy komoly krém fejlesztése nem két fillér, nehezen tudom elképzelni, hogy "ezt a csodaszert" ilyen árengedményekkel árulják. Akkor nekik hol a haszon?

2014. febr. 7. 20:48

folyt.:

találtam egy totál másolt oldalt, kommentek is ki lettek másolva.

egy példa

MÁSOLT oldalon keddi komment:


"Kedd 4.02.2014

~Kitika:Egykor jártam szépségszalonokba de most nem telik rá. Ez a krém nekem fantasztikus megoldás, azonnal megrendelem, kipróbálom és megírom milyen!"


eredeti oldalon, ugyanez a komment, csak mai dátummal

(Péntek 7.02.2014)


úgyhogy nagyon hiteles..... :D

2014. febr. 7. 20:46
Megpróbáltam Bakos Máté magánrendelőjét megkeresni az interneten, hiszen így hirdetik :"Bakos Máténak hívnak, Maria Lagrenddel együtt vezetem be a 4-hetes ránctalanító formulát Magyarországra." Engem is nagyon érdekel valóban igaz lehet-e (szkeptikus vagyok) Nem találtam semmi rá utaló információt.
9. ktmriderx (válaszként erre: 8. - Fzsuzsa76)
2014. febr. 7. 20:36
mindig 4db-ot fog kiírni, reklámfogás, amolyan "sürgető" , hogy ne (is) gondolkozz, MOST vedd meg, azonnal.. alul a hozzászólások meg nem frissülnek, csak a dátum mellettük, egy most pénteki hsz holnap már szombati lesz :D érdekes még h felül a menüpontok meg nem vezetnek sehova..
2014. febr. 7. 19:13
Kíváncsi lennék, h ti is tapasztaltátok e azt amit én.Elkeveredtem ennek a krémnek a promóciós oldalára, gondolkoztam is, h megrendelem, de közben más oldalakat is megnyitottam.Kb fél óra múlva visszatértem az oldalra (folyamatosan megnyitva maradt), és ahogy még egyszer át akartam olvasni, frissítettem, és kiírta, h extra kedvezmény és még további több ezer Ft-ot enged a már így is akciós árból....akciós készlet 4 db...ennyire kevesen rendelnék v ez csak vlami reklámfogás?
2014. febr. 7. 11:26
Én is, hiszen a reklámjuk szerint állítólag rengeteg elégedett felhasználójuk van már:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook