Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lady ciklus tea. Járt már valaki így?! fórum

Lady ciklus tea. Járt már valaki így?! (beszélgetős fórum)


11. ebene
2015. ápr. 15. 15:52
Köszönöm a sok hasznos tanácsot! Ma iszom 7. napja a teát és jelentem megjött :))
2015. ápr. 14. 17:39
Javaslom még a napi szintű borsmenta-tea ivást is. Ez is elég jó női hormonműködést segítő. Én szoktam még ánizsteát csinálni őrölt ánizsból, nem csinál menstruációs zavart. De jó még az édeskömény is. Szoktak még babaváró teacsomagot is inni a nők, azokból a növényekből is igyál.
2015. ápr. 14. 17:38
Nekem olyan teát mondjatok amitől nem jön meg többet soha:)
2015. ápr. 14. 17:22
A cickafark + palástfű kombót egész hónapban, folyamatosan is ihatod, nem fog rosszat tenni, csak jót. A ciklus minden napján iható.
2015. ápr. 13. 12:49
Sajnos pont a lényeget a hormonokat nem tudtam megnézetni. A vizsgálat ciklushoz kötött (3. és 5. nap között kéne mennem vérvételre), de hónapokig vártam hogy végre mehessek a vizsgálatra, de nem akar megjönni :( Tudom, hogy a tea sem egy jó döntés, de egyszerűen már nem tudtam mit kitalálni
2015. ápr. 13. 12:33
hormonokat is nézetted?
2015. ápr. 13. 12:32
Voltam teljes vérképen, szerencsére minden ok. A pajzsmirigyem és a cukrom is rendben. Viszont a ciklust "megindítani" csak hormontartalmú gyógyszerrel tudnák és én már nagyon nem szeretnék megint szedni :( Közben megnéztem és amit iszom abban is van cickafark és palástfű is.
2015. ápr. 13. 12:27
Én a helyedben keresnék egy normális nőgyógyászt, aki megnézeti a pajzsmirigyedet, cukrod, stb. Nem biztos, hogy a teával segítessz a dolgon, sőt...:(
2015. ápr. 13. 12:27

Ezt a teát nem ismerem, nem tudok hozzászólni. De a cickafarkfű is nagyon jó ilyen problémákra, azt lehet inni közben is.

Az 5 tibeti jógagyakorlatot is ajánlom figyelmedbe.

2015. ápr. 13. 12:24

Szia! Igaz én nem a Lady ciklust ittam, de hátha hasznos lehet az infó.

Én a cickafark teát ittam, nekem az tette helyre a ciklusom! 1 éve nem szedem a fogamzásgátlót (7évig szedtem) és kb fél év után kezdtem el inni, ahogy elkezdtem kb 5 nap múlva meg is jött. Elvileg 6 hetes kúrát kell belőle csinálni, de én kb 1 hétig ittam mindig mielőtt meg kellett jöjjön, reggel és este 1-1 bögrével, 3 hónap alatt rendbe tett, azóta 28-32nap között mindig megjön rendesen! :)

2015. ápr. 13. 12:19
Sziasztok! Párommal babát terveznénk, így abbahagytam közel egy éve már a fogamzásgátló szedését. A szervezetem ennyi idő elteltével sem tért még magához :( A ciklusaim követhetetlenek (hol van, hol nincs..)Voltam orvosnál is, de nem szeretném hogy ismételten hormonokkal tömjenek. Most épp abban a fázisban vagyok, hogy kb három hónapja nem jött meg. Olvastam erről a teáról, hogy rendbeteszi a ciklust. Akiknek nincs egyáltalán vérzésük azoknak 2 héten át inniuk kell, utána pedig szünetet kell vele tartani, az idő alatt pedig meg fog jönni. Igen ám, de én ma kezdeném még csak az 5. napot és elkezdtem picit görcsölgetni és már pecsételőm is van. Most nem tudom, hogy abbahaggyam-e a teát vagy igyam továbbra is?! Vagy csak akkor hagyjam abba ha nem csak pecsételget, hanem normálisan meg is jön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook