Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » L' Oreal Casting ammóniamentes hajszínező krém - tapasztalatok fórum

L' Oreal Casting ammóniamentes hajszínező krém - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. aug. 22. 23:13

én a gyöngyszőkéjét használtam.

Szerettem nagyon.

2010. aug. 8. 02:09
Helló! Én épp másfél hete utolsó lehetöségként, életemben elöször (nem volt idöm a jól bevált fodrászati hajfestékem megvenni) használtam a világosszöke árnyalatot, nekem eddig nincs vele problémám, szép lett töle A hajam.
7. a14c035548 (válaszként erre: 1. - Trixikeee)
2010. aug. 7. 23:31
sötét lesz nagyon!
2010. aug. 7. 19:53

Szia,én mikor terhes voltam akkor használtam.Nekem akkor bevállt,bár én ott dolgoztam ugyh lehet,kicsit hazabeszélek... :)

Minden drogériában kaphato festékre/szinezöre érvényes h világosabb árnyalatot kell választani mert általában sötétebb lesz mint amit a dobozon látsz,ez tény.Pl:nekem akkor fekete hajam volt és a legsötétebb barnát használtam,ami feketének hatott.

Mivel ammoniamentes ezért nem tartós,"nem tud"

annyit mint egy festék.Ha hosszantarto eredményt szeretnél,ahhoz festék kell(de ha pihentetni akarod a hajad v babát vársz,akkora jo)

Szülés után én is visszaálltam a festékre mert nekem meg sok az ösz hajam amit ez nem fed el.

Én havonta használtam.Olvasom h másnak nem nagyon vállt be,de gondoltam leirom a véleményem hátha segitek.

2010. aug. 7. 18:36

Én nekem detto. 3 hetet nem bírt ki,és minden mosásnál folyt a "festék leve"

A töve pedig 1 hét után lekopott.

Egy jó nagy szar tök drágán.

2010. aug. 7. 18:30

Én több, mint egy éve, amikor elkezdték reklámozni, akkor vettem olyan Eva Lonoria-s barnát, szerintem a világosbarna volt, vagy ilyesmi, de nekem majdnem fekete lett a hajam...alig mertem kimenni az utcára.

DE!! kb 2 hét alatt lekopott (heti 2-3 hajmosással)

és amugy rá is van írva apró betűvel h nem tartós...

nem éri meg!!!

2010. aug. 7. 18:30
Nekem nagyon csúnya lett tőle a hajam, és még ha sikerült is vele a kívánt szín, akkor is 2 hét alatt kikopott és olyan lett a színe mint a f*s...bocsi a kifejezésért...
2. ebe747bfaf (válaszként erre: 1. - Trixikeee)
2010. aug. 7. 18:26

ma fogom helyrehozni azt amit elrontott ez a szar(bocsi)én azt ajánlom ne tedd!!!

iszonyatos milyen lett a hajam sírtam amikor megláttam:-((((csak fodrászfestékkel fesd be ha teheted!én a világos hamvas szőkét vettem az Uram ki volt akadva, kék lett és nem is fogta be a tövét ugyan olyan maradt mint előtte csak lila árnyalatba tehát én azt mondom NE TEDD FEL!!!!

2010. aug. 7. 18:09
Olyanok véleménye érdekelne, akik használják ezt a hajszínezőt! Tartós? Háníy hetente használod? Van valaki esetleg aki a 600-as árnyalatú Sötétszőkét használja? Ezt szeretném kipróbálni vagy az 500-as Világosbarnát. Most szőke melírom van. Befogja vajon vagy 2 hajmosás után lekopik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook