Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata L'oreal Casting creme Gloss, illetve Excellence-szel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata L'oreal Casting creme Gloss, illetve Excellence-szel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


9. 2577cdcc12 (válaszként erre: 3. - Correct)
2009. febr. 7. 22:56
Én is a borostyánszőkét próbáltam, és sokkal sötétebb lett, bát nekem maga az árnyalat az stimmelt...
2009. febr. 7. 22:15
Excellence világosbarnája?A Loreál Excell 10 világosbarnáját kipróbáltam és félelmetesen sötét volt.De utána olvastam több helyen.Erről a 10 perces festékről mindenki azt írja,hogy még a szőkéi is sokkal sötétebbek lesznek.
2009. febr. 7. 21:58
És a Casting világosbarnája? Az lehet, h jó lenne. Igaz, ha inkább mást akarsz, mert ez hamar kopik...
6. Ada12 (válaszként erre: 5. - A9752c112e)
2009. febr. 7. 21:56
Ha van benne vörös árnyalat, akkor inkább ne próbáld ki, mert azt még nehezebb lesz utána kiszedni. Válasz vmilyen hamvas jellegű árnyalatot, amiben nincsen vörös.
2009. febr. 7. 21:54
Én a Casting Praliné barnáját használtam.Az eléggé hasonlított a színmintára,mármit az elért eredmény.De viszont kicsit sötétnek találtam és hamar kopott,A csokibarnája egyel világosabb árnyyalat,de tartok az eredménytől.A színminta elég vörös.Nem olyan ,mint a Penelopé Cruz-é.
2009. febr. 7. 21:50
Amikor még dobozos festékeket (drogériákban kaphatóak), használtam, sohasem lett olyan, mint a képen, vagy a színmintán. A fodrászkellékesek inkább olyanok lesznek.
2009. febr. 7. 21:39

Van tapasztalatom. Egyszer használtam a borostyánszőkét, nekem középsötétbarna hajam van.

Nem borostyánszőke lett, hanem vöröses-világosbarna, de dominált a vörös.

2009. febr. 7. 21:38
Igaziból konkrét elképzekésem van.A Casting csokibarnája nagyon tetszik,de ugye az elég hamar kopik,mivel szinező.Excellence-ban melyik árnyalat felel meg a Casting csokibarnájának?
2009. febr. 7. 21:36
Van valakinek tasztalata L'oreál Csting creme Gloss, ill.Excellence-vel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook