Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a Loreal Casting Créme Gloss új hajfestékeit, kíváncsi lennék mi a véleményeket fórum

Próbálta már valaki a Loreal Casting Créme Gloss új hajfestékeit, kíváncsi lennék mi a véleményeket (beszélgetős fórum)


8. Lara anyuja (válaszként erre: 6. - Picipoki)
2011. szept. 11. 09:13
Igen, biztos vagyok benne! Sem előtte, sem a használatának befejezése óta nem zsírosodik a hajam!
2011. szept. 8. 22:47
Én szeretem,nekem bevállt.
2011. szept. 8. 15:23
És biztos vagy benne, hogy a festéktől zsírosodik?
2011. szept. 8. 15:17
Szia! Én a vadszilvát használom, nincs hosszú hajam, de nekem is két doboz kellett belőle. Szépen fed (már vannak ősz hajszálaim, sajna), de rettentően zsírosodik tőle a hajam. Egyenlőre fel is függesztettem a használatát emiatt! :(
2011. szept. 8. 15:17
Aha, rendben, köszönöm. Hát igen drága de ezek az új színek nagyon szépek, szerintem kipróbálom, nekem is ez a bajom különben mert nekem 3 kell a hajamra. :)
2011. szept. 8. 15:15
esetleg képe ha van valakinek és megmutatná megköszönném
2011. szept. 8. 15:15
Én régen használtam, igaz nem azokban a színekben, amik érdekelnek téged, de én szerettem. Mivel ammónia mentes, az illata sokkal kellemesebb mint a többi hajfestéké, és ugyan olyan jól befogta nekem a szőke, mint a korábban használtak. Egyedül az volt vele a baj, hogy drága, és nekem kettő dobozzal is kellett belőle, így inkább váltottam. De érdemes kipróbálni!
2011. szept. 8. 15:12
parilé, csokoládé és a jeges gesztenye árnyalat nagyon érdekelne :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook