Kyani (beszélgetős fórum)


20. Beloq (válaszként erre: 19. - M_Évi)
2013. júl. 7. 20:25

Üdvözlet Évi !


Én 2 éve foglalkozom a Kyani-val , és csak jót tudok mondani rola ! Viszont a cukorbetegséggel kapcsolatban , sajnos csak a 2-es tipusu cukorbetegségre való jó hatásról kaptam visszajelzéseket.


Üdvözlettel : Kovács Zsolt

19. M_Évi
2013. jún. 25. 22:32

Sziasztok! 1-es tipusú cukorbeteg vagyok 8 éve. Ajánlották nekem is a Kyani termékeket és ma voltam egy előadáson. Nem tudom mit higgyek, mert jó és hihető dolgokat mondtak róla, azonban nekem úgy tűnik, hogy ez a sok "csoda" a piramis rendszer része, hogy minél többen csatlakozzanak! Bár igazán szeretném elhinni, hogy tényleg van olyan szer amely megkönnyítheti az életünket, és súlyosabb betegségeket valóban meggyógyíthat!

Ha valakinek van személyes tapasztalata, nagyon kíváncsi lennénk, és előre megköszönném, ha megosztanátok!

18. lacibáá (válaszként erre: 17. - Businessman)
2013. ápr. 4. 11:35

És mik volnának ezek a "...mikor tud venni jobbat,olcsóbban ..."


Oszd meg velünk légyszíves!


üdv lacibá

2013. márc. 4. 04:06
Túl vagyok egy hoszabb termékpróbán,és úgy gondoltam megosztom a tapasztalataimat,hátha ez valakinek támpontot adhat !Ez egy pártatlan vélemény,mert nem vagyok elkötelezettje egyik cégnek sem !Sport multamnak köszönhető,tul vagyok jó pár táplálék kiegészítő, kötelező jellegű kiprobálásán,most már ezen is !Semmi gongom nincs a termékkel !Mivel többen próbáltuk,azok a barátaim akik soha nem használtak természetes alapú vitaminokat enyhe pozitiv hatásról számoltak be !A csapat nagy részére viszont olyan hatással volt,mint süketre a vonatfütty !Vártuk a csodát,de nem jött !Most nézzük az üzleti részt ,mert erre akarnak rávenni !A helyzet az ,hogy ez egy felső-közép kategóriás termék,és én azt tanultam a húsz éves vállalkozásom során,hogy ha jó havi forgalmat akarsz csinálni,már pedig ha jól tudom itt is az általad generált forgalom után kapod a jutalékot,akkor nagyon jó minőségű terméket kell forgalmaznod !Fontos,hogy jó áron tudd adni,de az sem baj ha nem túl nagy a konkurencia !Ugy látom egyre több a csoda,de ezekből már dunát lehet rekeszteni !Összegezve :ismerek jobb terméket,ennek ellenére szimpatikus nekem a marketing szisztéma,egyszer nekivágok! De nem ennek,mert nem tudom elképzelni,hogy ki fizet ki több mint negyvenezer forintot havonta,mikor tud venni jobbat,olcsóbban !Sok sikert kívánok mindenkinek aki ezzel foglalkozik,lehet ,hogy én látom rosszul!
16. Vadáfonya (válaszként erre: 15. - Babyyy)
2012. dec. 14. 13:04
Azért nincsenek fent, mert ezeket a termékeket elsősorban tanácsadók értékesítik, ők kapnak képzést az összetevőkről, és tőlük lehet informálódni - ilyenkor persze illik attól vásárolni, akitől a személyes segítséget kapod. Itt vannak a részletes összetevők és tápértékek: ***** valamint itt találsz leírásokat a tudományos háttérről: [link] anglolul és spanyolul.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
15. babyyy
2012. szept. 26. 16:03
És a honlapukon miért nincsenek fenn a pontos összetevők??? Valaki le tudja írni vagy bemásolni vagy legalább a linket megadni? Engem érdekelne, mielőtt megiszom...
14. Beloq
2012. szept. 9. 08:33

Szia Lyduska !


Teljes nyugalommal mondom , hogy vágj bele !

Én lassan 1 éve foglalkozom a Kyani-val , és nagyon jo választás volt.

Persze nagyban függ , hogy a szponzorod mennyit segít. A termék kitünö , és köze nincs a piramis játéknak nevezett idiotaságoknak.

Itt a termékforgalom után kapod a jutalékot.

Üdv.: beloq

2012. aug. 31. 20:24

Sziasztok!

Engem most akarnak bele csábítani a Kyani üzleti részébe.Nem olcsó a beugró és igazság szerint félek is tőle egy kicsit,hogy nem-e ez is egy piramis rendszer alapján működő beugratós dolog.( Volt már részem ilyen elven működö "vállalkozásokhoz")Van itt köztetek olyan aki csinálja az üzleti részét esetleg?Mi a véleményetek?Belevágjak vagy ne?És a termékek?Tényleg olyan jók ahogyan azt mondják?

A barátnőm esküdözik,hogy hamar visszajön a pénz amit bele fektet az ember és hogy jövedelmező.(Ezt tapasztalatból mondja,mivel anyukája kb 2 hónapja csinálja és jól megy neki a szekér):) Tanácstalan vagyok és a segítségeeket kérném,hogy ti bele vágnátok-e? Köszönöm előre is!

Üdv:Lyduska

12. Beloq (válaszként erre: 5. - Baffi556)
2012. júl. 5. 21:52

Szia Baffi556 !


Elnézést , rég jártam itt az oldalon, és nem láttam a kérdésedet.

Az extrem-nek is nyugodtan növelheted az adagját , mert nem lehet tuladagolni.

Nem tudom te milyen adagokat használsz, de nagyban függ a testsuly, és az egészségi állapottol.

Zsibbadásra , megpróbálhatod külsö kezeléssel is.


Üdv.: Beloq

11. madildi (válaszként erre: 10. - Artrium)
2012. júl. 4. 06:56

Szia!

Ezt jó hallani. A családban én is csak pozitív dolgokról tudok beszámolni.

2012. júl. 3. 11:12
Sziasztok, mi is használjuk 1 éve, az anyukám (75) minden lelete tökéletes, beállt a koleszterin, vérnyomás, minden, pedig két éve műtötték rosszindulatú daganattal, szerencsére a felülvizsgálatokon sem találnak semmit. Nálunk az egész család használja, még az 5 éves kisfiam is.
9. baffi556 (válaszként erre: 8. - Madildi)
2012. jún. 29. 20:04
Hmm, lehet, hogy majd megpróbálom :), mindenesetre köszönöm a segítséget :)!
8. madildi (válaszként erre: 7. - Baffi556)
2012. jún. 29. 09:51
Jó lenne mellé, ha innád a sunriset. A cseppet nyugodtan lehet emelni fokozatosan 10-15 cseppre is. Tudom, hogy nem olcsó, de tényleg segít, a kettő erősíti egymás hatását.
7. baffi556 (válaszként erre: 6. - Madildi)
2012. jún. 28. 14:55

Napi 3x5-8 csepp, ahogy sikerül :). Akkor lehet, hogy növelni kéne az adagot? Oké, de mennyivel?

Egy-két csepp plussz vagy nagyobb dózissal?

Szóval kérdésem rengeteg :).

6. madildi (válaszként erre: 5. - Baffi556)
2012. jún. 28. 07:50
Nem tudom hány cseppet szedsz. Én kb 8 napja iszom a sunrise-t és néhány napja a a cseppet, nincs éjszakai zsibbadás, nyugodt az alvásom és még sorolhatnám azokat a pozitív dolgokat, amelyeket tapasztalok. A férjem ízületei nem fájnak, "kiegyenesedett" az ujja, pedig alig 12 napja használja a kyanit. Csak javaolni tudom!!! Ha nem saját magunkon tapasztaljuk nem hittem volna el, hogy ennyire jó.
5. baffi556 (válaszként erre: 2. - Beloq)
2012. jún. 27. 16:13

Akkor ha lehet kérdésem lenne. Én az xtreme-t szedem, de olyan össze-vissza mondták a szedését, hogy konkrétan az ajánlott napi adagolása érdekelne.

Már 3-4 hónapja szedem, nekem zsibbadás ellen ajánlották, de még nagy javulást nem érzek.

4. Beloq (válaszként erre: 3. - 4fbd4b2862)
2012. jún. 8. 17:20
És nem utolsó sorban , egészségesebb , mint allergia gyógyszereket szedegetni !! :)
2012. jún. 8. 07:22
Sziasztok!Nekünk Sunrise van itthon,és ha kihagyok pár napot,megint kijön az allergiám!Egyáltalán nem hittem benne és nagyon bevált!!
2012. jún. 6. 19:38

Hello relapse !


Igen , ismerem, használom, és a Kyani-vel foglalkozom. Mi érdekel pontosan ?

2012. jún. 6. 12:02

Sziasztok!

Ismeritek a kyani termékeket? Használta valaki, és hatásos is?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook