Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként fórum

Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként

1 2 3 4 5 6
2011. okt. 13. 22:08
Kedves Napsugár, most olvastam először a cikkedet, szeretnék csatlakozni azokhoz, akik szorítanak Neked, szeretettel gondolnak Rád, és izgulnak érted, h harmadik kisbabád megszületése után is ilyen szépen fogalmazott, örömteli bejegyzésed legyen. Az én drága jó édesapám 67 évesen ment el, ami az alkoholistákra jellemző elsősorban, és ő szinte soha nem ivott, részeg sosem volt. Nagyon nehezen dolgoztam fel. Mikor a második gyerekemmel voltam terhes, akkor pedig édesanyámról derült ki, h daganata van, a szó rémes volt, akkor még nem tudtak sokat a myomáról az átlagemberek, és nekem állandóan csurgott a könnyem, a munkahelyen, otthon, anélkül h tudatában lettem volna, h sírok. Alig híztam a terhesség alatt, le is tolt a doki. Szerencsére édesanyám meggyógyult, de sztem az akkori lelkiállapotom kihatott a terhességemre. Te most vidáman vágj bele,és örömmel várd a babát, hiszen minden biztató most körülötted. Jó hír, h a kisfiad szeme jobb lett. Mi is nagy kálváriát jártunk be a fiam szeme miatt.
85. 051809cc90 (válaszként erre: 84. - Arianne113)
2011. okt. 13. 22:07

Sztomazsáknak hivják.Szegény....sajnálom.Nekem nincs olyanom hála Istennek.

Nekem is van aranyerem azóta is.Azt mondták ha nem okoz panaszt addig ne csináljunk vele semmit.Van két külső és 3 belső aranyerem.Köszönik jól elvannak.:-)))

84. Arianne113 (válaszként erre: 82. - 051809cc90)
2011. okt. 13. 21:57

megműtötték, és kapott egy katétert ( lehet nemjól írom, de egy zsákot kapott amibe ürítette a székletét és ezzel élt még vagy tíz évet. )

lehet hogy rosszabbodott nála, a lényeg hogy azért elég sokáig élt még, de a végén szegény már nagyon szenvedett.


Szóval ez nem játék én is tudom, aranyerem van, de tünetmentes, csak akkor vérzik ha a székletem kemény, szóval kenegetem elmúlik minden, de azért el kellene menni orvoshoz mégiscsak. ( házidokim azt mondta hogy így nincs baj szerinte, csak akkor van gond ha sokáig vérzik és úgy hogy nem indokolt )

83. 051809cc90 (válaszként erre: 81. - FGSlin)
2011. okt. 13. 21:54
Köszönöm szépen!!
82. 051809cc90 (válaszként erre: 80. - Arianne113)
2011. okt. 13. 21:53
ha 10 évet élt ,akkor hogyhogy későn volt diagnosztizálás??juj...:-((Szegény...
81. FGSlin
2011. okt. 13. 21:51
Draga Napsugar! A torteneted szivszorito, de bebizonyitottad, hogy fantasztikus, eros, kitarto no vagy! Es azt hiszem, a torteneteddel sokunknak erot adsz!!! Hosszu boldog egeszseges eletet kivanok csaladod koreben!!!
80. Arianne113 (válaszként erre: 79. - 051809cc90)
2011. okt. 13. 21:50

Igyekszem nem szomorkodni, csak nekem is nagyon esedékes lenne egy ilyen vizsgálat, és nem visz rá a lélek.. :(

Mindíg is féltem, de ettől tényleg nagyon tartok, egyszer már beszéltem talán erről? nem nembiztos.

Borzalmas dolog a rák, most halt meg a rokonom is végbélrákban... ( tíz évet elélt még vele, de ha jól tudom későn diagnosztizálták nem vagyok ebben biztos )

ajh..:( valahogy ráveszem magamat. muszáj lesz.

79. 051809cc90 (válaszként erre: 78. - Arianne113)
2011. okt. 13. 21:44
Én tök pozitiv vagyok Drágám!!És holt lökött!!:-))))Ne légy szomorú ám!!!!:-))))))
2011. okt. 13. 21:35
:( Borzalmas mik vannak, én most inkább megpróbálok valami szépre gondolni mert teljesen elviszi az ember kedvét ez a sok rossz még akkor is ha nem velem történt, megértem átérzem a helyzetet és nagyon sajnálok mindenkit akinek ezt át kell élnie :(
2011. okt. 13. 21:15
Uhh....elnézést...nem néztem az adatlapját..Elnézést hogy letegeztem.Nagyon jó egészséget kivánok Önnek!
76. 051809cc90 (válaszként erre: 73. - 38c05a6ad0)
2011. okt. 13. 21:14
Köszönöm szépen neked is!
75. 051809cc90 (válaszként erre: 73. - 38c05a6ad0)
2011. okt. 13. 21:14
..és az időben való kezelés.
74. 051809cc90 (válaszként erre: 73. - 38c05a6ad0)
2011. okt. 13. 21:13
Nagyon sajnálom...őszinte részvétem...:-(((
2011. okt. 13. 21:07

Napsugár örült szerencséd van, mert ennél a betegségnél a szerencse a legfőbb tényező. Az orvosok csak kísérleteznek és vagy szerencséjük van, vagy nincs és akkor meghal a beteg. A feleségemnek nem volt szerencséje. A felfedezéstől számítva 1 éven belül elvitte a rák.

Kívánom, hogy még sokáig legyél ilyen szerencsés.

2011. okt. 13. 20:52

Napsugár!! Te egy nagyon bátor nő vagy!!!

Rengeteg dolgod van még,, több mint gondolnád!!!! :)))))

És kívánom Neked, hogy soha többet ne kelljen találkoznod ezzel a szörnyű betegséggel! Sőt nem is fogsz! :)))))

A kisfiad is meggyógyul!! :) Vele sem lesz baj!! :)

Boldog és babás jövőt kívánok Nektek!! :)))))

2011. okt. 13. 20:22

Nagyon meghatott a szép történeted, igen, meggyógyulsz, mert a családodnak szüksége van rád. S biztos vagyok benne, hogy igenis dolgod van ebben a világban. Pl. a harmadik baba megszülése és az ő felnevelése is.


Nagyon jó egészséget kívánok neked, és természetesen kisfiadnak is!

2011. okt. 13. 20:21
Mindenkinek köszönöm a sok jelet és a kivánságokat!
69. 051809cc90 (válaszként erre: 62. - Kyller)
2011. okt. 13. 20:20

A sugár az "annyira nem rossz" mint a kemo, arra kell vigyáznod ne égjen meg a bőröd.3 féle krémet ha összekeversz akkor nem ég mega bőröd.Ha érdekel melyik krémek ezek, akkor privátban megirom neked.Nagyon sok erőt kivánok neked a továbbiakban, és TELJES EGÉSZSÉGES ÉLETET!!!!Én igy úgy voltam amugy vele, amikor elvittek a mütöbe, és mondta az orvosom hogy lehet hogy sztoma zsákom lesz, a válaszom ennyi volt:Mindegy az, csak éljek!

Persze nem mindegy hogy milyen minőségű az az élet utána, de bármit megteszek, - tettem volna a gyermekeimért.Minden rendben lesz!!!Higy magadban!

68. 051809cc90 (válaszként erre: 59. - Süngombóc)
2011. okt. 13. 20:13
Köszönöm Drága Barátnőm!Süni az egyik akitől hihetetlen sok erőt kaptam már!!!Nagyon szeretlek!!!
67. 051809cc90 (válaszként erre: 63. - 0b18315731)
2011. okt. 13. 20:12
Köszönöm szépen!!!Én is ölellek igy ismeretlenül is, de annál nagyobb szeretettel!
66. dodi79
2011. okt. 13. 19:53
Le a kalappal előtted!Erőt,egészséget és Hosszú Boldog Életet Kívánok Neked és az egész Családodnak! :))
2011. okt. 13. 19:19

Remélem, hogy minden álmod, vágyad teljesül az életben!!!!!!!!Csak így tovább!!!! Mutass továbbra is követhető példát sosrstársaidnak.!

Nagyon sokat jelent egy-egy ilyen írás a saját bajunk elviselésében.


Őszinte tisztelettel: Ica

2011. okt. 13. 19:17

Nem is tudom, mit mondjak...nagyon megrendített az írásod. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok így ismeretlenül is.

Baráti üdvözlettel: Éva

2011. okt. 13. 19:09

Szia!Végigolvastam,könnybe lábad szemekkel,Félúton rájöttél,hogyan is mássz ki ebből a sok rosszból.5 év után is tünetmentes leszel,mert akarod.Én habár nem ismerlek,minden elismerésem a tiéd és jó,hogy megírtad a cikket és ilyen emberek is regeltek itt a Hoxán.Ne köszönd hogy elolvastuk,mi köszönjük,hogy megírtad.Én kívánom neked őszintén tiszta szívből a legjobbakat amit csak kívánni lehet.Érdemes vagy minden jóra az élettől és megfogod kapni és csak a jót mostmár,mert akarod.Valóban működik a vonzás törvénye,sokan persze ezt kinevetik,pedig a bőségből jut az életben mindenkinek,csak akrnia kell.Viszont mindíg is lesznek pesszimista negatív és optimista pozitív emberek ez az élet rendje.Én örülök,hogy átkerültél a túloldalra,ahol még a levegő is jobb és minden,persze magad küzdelme során.Le a kalappal.

Őszinte tisztelettel,baráti öleléssel:Doris


Megtisztelsz,hogy elolvastad:-)Puszim

62. Kyller (válaszként erre: 32. - 051809cc90)
2011. okt. 13. 19:01

Nem tudjuk meg. Ha kell, akkor is "csak" 1-2 sugarkezelest fogok kapni. A jovo heten megyunk vissza az orvoshoz. Gyogyszert kell szednem eletem vegeig- 35 eves vagyok... - de inkabb ezt, minthogy a 8 honapos fiamnak anya nelkul kelljen felnonie.

En is azon vagyok, hogy a korai diagnozis eletet ment! es ki mas, mint sajat magad ismered a legjobban a testedet. oda kell figyelni a jelzeseire!!!

meg egyszer koszonjuk a cikket es jo egeszseget kivanok neked es a kisfiadnak is! :)

2011. okt. 13. 18:46
Nagyon erős vagy, gratulálok, és kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen ezután is!!! :)
2011. okt. 13. 18:36

Nyelem a könnyeimet!Gratulálok a kitartó,szerető párodhoz, családodhoz,és legfőképpen neked a hatalmas erőhöz!

Sok erőt,és kitartást kívánok a továbbiakban is!

Szívből kívánom,hogy teljesüljön minden álmod!

És így ismeretlenül is küldök neked egy hatalmas ölelést!!!!:-))

2011. okt. 13. 17:58

Gratulálok, hogy megírtad a cikket, óriási erőt és bíztatást adsz azoknak, akik voltak vagy vannak hasonló helyzetben.

Igazi példakép vagy, hogy akaraterővel szembeszállhatunk és győzhetünk sorsunk felett, ha van bennünk kitartás.

Isten adjon Neked erőt, egészséget, hogy boldogságban nevelhesd gyönyörű gyerekeidet!!!! ♥

2011. okt. 13. 17:54
Tiszteletre méltó NŐ vagy!!! Sok boldogságot kívánok! :-)
2011. okt. 13. 17:17
Nagyon meghatott a történet, 14 éves létemre átéreztem az egész helyzetet, mert nekem is gyógyult már meg nagyon közeli családtagom rákban. Örülök, hogy végül minden rendben van, és gratulálok a kicsikhez, a férjedhez, és legelsősorban magadhoz, a hitedhez, a pozitív életszemléletedhez! :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook