Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként fórum

Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként

1 2 3 4 5 6
26. vov
2011. okt. 13. 15:05

Tényleg hihetetlen, hogy ilyen fiatalon megbetegszik az ember...

Nem is találok szavakat. Örülök, hogy a gyógyulás útjára léptél, egészséget, boldogságot kívánok Nektek!!!!

2011. okt. 13. 15:00

Megkönnyeztem, és hálát adok Istennek, hogy egészségesek vagyunk.

Mert ez a legfontosabb és mindennél többet ér!


További sok erőt kívánok, hogy végigjárd az utadat és minden rendben legyen veletek!

2011. okt. 13. 14:52

Szia Napsugár! :) Örülök, hogy megosztottad életetek egy rettentő részét...minden tiszteletem a tiéd. :))))

Teljesüljön az összes kívánságod, megérdemled! :)

2011. okt. 13. 14:29

Nagyon nehéz úton mentél, remélem innen már napfényes, és szép és könnyű lesz! Kívánom, hogy egészségesek legyetek, és fehér hajúak:) Kisfiadnak és az egész családnak sok erőt, és szeretetet (bár az megvan, abban biztos vagyok)!

A hozzáállásod példaértékű!

22. Liviaa
2011. okt. 13. 14:25

Minden tiszteletem a tiéd! Sok erőt, kitartást kívánok neked és családodnak! nagyon erős nő lehetsz.

22 éves vagyok, és nekem is vannak problémáim odalent..hasonló mint neked, megyek az orvoshoz, eddig én is úgy gondoltam, fiatal vagyok, ráérek, de ez a cikk ráébresztett, hogy nem szabad várni..

21. Ági05
2011. okt. 13. 14:14

Jó egészséget,gyógyulást!!!!!Sok-sok erőt,hoszú,boldog életet a családoddal együtt!

Minden szenvedés,fájdalom ellenére süt az optimizmus,az erő a cikkedből,meg fogod csinálni!Bízom benne,hogy az orvostudomány fejlődik,és a kisfiad látását is megmentik,meggyógyítják!

Imádkozom Értetek!

2011. okt. 13. 14:13
:):):)...Csak ennyit tudok írni a könnyeimtől...
2011. okt. 13. 14:03
Könnyek között írom: Köszönöm, hogy olvashattam a cikked. Sok erőt, hitet kívánok, és azt, hogy elérd az álmaid. A teljes gyógyulást és a 3. babát!!!!!!
2011. okt. 13. 13:58

Csak így tovább, drága barátnőm, minden rendben lesz...erős nő vagy, le a kalappal előtted!!!

Szeretlek!!!

17. JUL17
2011. okt. 13. 13:56

Drága Napsugár!

A könnyektől alig látom a betűket.De szeretném megköszönni ,hogy megosztottad velünk történetedet.Kívánom neked a legjobbakat,soha nem szabad feladni.


A világon semmi sem olyan fonots mint az egészség!!!!

16. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 1. - 051809cc90)
2011. okt. 13. 13:56

Édes Napsugár! Minden Tiszteletem a Tiéd és a Családodé! Ilyen élni akarást még nem olvastam, egyetlen könyvben sem, meg ilyen kitartást! Nagyon örülök, hogy eddig minden rendben van és imádkozom, hogy így is maradjon Veled és a családoddal együtt!

Nincs sok hátra és egészségesnek kiált ki Magyarország meg a Föld nevű bolygó! :))

Én is kérek majd az ölelésből Napsugaram :))

pusz

2011. okt. 13. 13:55

Drága Napsugár!

Kívánok minden jót Nektek amit csak elképzelni lehet,sok erőt, egészséget!

Mintha már olvastam volna a történetedet,de újra megkönnyeztem:(

2011. okt. 13. 13:54
Örülök, hogy minden rendben veletek! Példaértékű mindenkinek a hozzáállásod!
13. b-zs
2011. okt. 13. 13:54
Drága Napsugár! A nap mindig süt, csak néha a felhők eltakarják, de süt és melegít!Köszönöm a cikket:)
2011. okt. 13. 13:46
Én is beállok a sorba akik erőt küldenek. Mindenkinek jól jöhet egyszer a társaink ereje. Jó egészséget kívánok a családodnak:O)
2011. okt. 13. 13:46

Drága Napsugár!

Azt kívánom Nektek,hogy se rossz se bánat soha ne érjen Titeket!Minden elismerésem a Tiéd!Te egy rendkívül erős nő vagy,hogy így fel tudtad venni a harcot!A cikkedből nagyon sok erőt merítettem.Én 16 hetes terhes vagyok negyedik gyermekünkel és ugyan így 27 éves.Közölték,HPV gyanú áll fent.Ilyesztő,de azt mondják jó a citológiai eredményem így fél évente kontrol.Félek,mert anyukámat teljesen"kipakolták"pont ez miatt.

Köszönöm,hogy megosztottad velünk a történetedet,nagyon sok erőt adott!Minden jót kívánok Nektek!

2011. okt. 13. 13:44

Nagyon sajnálom a Veletek történteket és gratulálok cikkedhez! Bárcsak ne kellene megdicsérni szavaidat, mert teljesen átéreztem helyzeteteket.Persze teljesen csak Ti tudjátok, érzitek a fájdalmat. Nehéz is szavakat találni...

Hiszem, hogy egyszer megértjük mindannyian a küzdelem miértjét.., de addig is remélem, hogy figyelnek Rád és családodra onnan fentről...

2011. okt. 13. 13:40

Szia!

Én csak most olvastalak, de sírtam. Nekem apósom tavaly halt meg vastagbélráknak egy olyan fajtájában, amit nem lehet kezelni. Hiába volt hérom műtét, tavaly februárban megállpították, és augusztusban meghalt. Pedig ő minden évben ment tükrözésre, de nem vették észre, nem vehették észre, mert annyira agresszív volt.


Nem tudok mit írni...

Csak azt, hogy nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Neked és a családodnak és persze hosszú boldog és egészséges életet.

2011. okt. 13. 13:39

Kedves Napsugár!

Nagyon szép dolog, hogy ennyi rossz után is képes vagy a jó dolgokra gondolni és az is ahogyan a családodat szereted, ahogy írsz róluk. Meg is könnyeztem kicsit! :)

Kívánok neked minden jót, kitartást, boldogságot és az eddiginél problémamentesebb életet!!!

2011. okt. 13. 13:28
Istenem, szívszorító volt olvasni a cikkedet! Le a kalappal előtted, amiért ilyen erős vagy! Nagyon jó hogy ilyen szerető családod van! Kívánok minden jót.....!!!!!
2011. okt. 13. 13:22

Ez szep volt. pityeregtem is egy picit.

Nagyon hasonlo a tortenetunk. Anyukam 2 eve ment el, a depressziomat egy a hoxan nyitott naploval "kezeltem". Kicsifiam 8 honapos, de egeszseges hala a jo istennek! 2 honapja derult ki, hogy pajzsmirigy rakom van. Kedden mutottek es ma jottem haza a korhazbol.

Kitartast neked! A gyerekeidert, ferjedert es sajat magadert, a boldogsagodert!

Keep smiling! :)

2011. okt. 13. 13:20
ez nagyon szép volt, megkönnyeztem.....
2011. okt. 13. 13:19
Én eddig nem olvastam a történeted, csak most. Gratulálok a mérhetetlen nagy kitartásodhoz, a remek családodhoz! Remélem a többi leleted is kitűnő lesz :) Puszi
2011. okt. 13. 13:19
Minden alkalommal végigsírom...
2011. okt. 13. 13:12
:) Sok puszi!
2011. okt. 13. 13:08
Azért írom ezt a bevezetőt, hogy mindenki vegye komolyan a testünk jelzéseit. És mindig hallgatni kell a belső hangra, a megérzésekre. Mert azok segítenek nekünk, csak hallgassunk rájuk. Nem szabad félni, mert akkor már be is vonzzuk magunknak a rosszat. Nálam is ez történt. Rettegtem a ráktól. Rettegtem, hogy egy nap azt mondják nekem: rákos vagy, és attól is rettegtem, hogy beteg lesz a gyermekem. Ez is bejött, sajnos...

Ugrás a teljes írásra: Küzdelmem a rákkal, kétgyermekes édesanyaként
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook