Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyát szeretnék venni a 11 éves fiamnak! fórum

Kutyát szeretnék venni a 11 éves fiamnak! (beszélgetős fórum)


1 2
3. Papp Szilvia (válaszként erre: 1. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 12. 09:12

szia, tesóméknak van panelban kiskutyájuk... én nem értek a fajtákhoz de ez a kis kicsi szobacirkáló, nem hosszú szőrű mert keveredett valami röviddel, épp ezért alig húlik a szőre:)

ők menhelyről hozták el, akik az utcán találták, úgyhogy nem tudták hogy nevelhető e, de teljesen...csak a folyosóra mehet (ott nincs szőnyeg), és amikor másik panelba költöztek 1 éve úgy voltak vele beengedik a parkettás nappaliba de a kutya nem ment, mert tudta hogy nem szabad...úgyhogy maradt a folyosó + konyha neki (fele akkora sincs a folyosó most...)

igazából a lehordását kell meggondolni, mert a fiad lehet lelkes, de egy idő után lehet megunja, akkor is lesz aki leviszi pisilni?

múltkor nem vitte le a tesóm párja és a kutyus szó szerint egész nap elbújt előlük mert szégyelte hogy a wc ajtóba pisilt...pedig sose bántották ha bepiszkított az elején, csak rászóltak...

jah amúgy egy 6,5 éves, 5 éves és 2,5 éves gyerekek mellett van nekik:) nem harap, nem bánt, ismeretlent megugat:) nem rág meg semmit, nem kaparássza az ajtót...


remélem tudtam segíteni:)

2009. dec. 12. 09:11

Jack Russel terrier szerintem igazi szuper kutya...

Szerintem amig kicsi a kutya addig nagyobb gond, mert a szobatisztasága még nem tökéletes, bizony összerághat dolgokat, és ne hagyjátok sokáig magára... Nem is tudom talán a nyári szünet alkalmasabb lenne kutyus vásárlásra... Olyan sok foglálkozást igényel mint egy kisgyerek, idő, szeretet, játék, napi többszöri rendszeres séta, állatorvos látogatás.

2009. dec. 12. 09:05
Megkerlekadjatok otleteket,milyen faj legyen az,amelyik tombhazlakasban nevelheto,es mivel jar egy kutyatartas,sok kart csinal e a lakasban,pl.osszekarcoljae a butrokat...stb.Elore is koszonom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook