Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves kisfiamnak csőrös poharat szeretnék venni, kinek mi vált be? fórum

1 éves kisfiamnak csőrös poharat szeretnék venni, kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 4. 14:24

Nekem elég kis korban ittak pohárból,10-11 hósan.

De mellette van csőrös pohár is,meg bármelyik sport kupakosból szeret inni.Én éjjel nem itattam egyiket sem,emiatt ne keljen fel...

Nem szeretem a csőrös poharat,mert mindig csöpög,folyik valahol.Sportkupakos üdítősből és janás 2decisből szeret inni!

10. szjudy77 (válaszként erre: 8. - C1e9612cd3)
2011. ápr. 1. 09:36
Mi csőröspoharaztunk és semmi gond nem volt a pohárból ivással. Még most is használjuk a csőröspoharat éjszakára, mert abból legalább nem folyik szét ha ivás után széthajigálja az ágyban, de napközben pohárból iszik, ha meg megyünk valahova, akkor Kubusüveg... Szóval ez szerintem nem törvényszerű, hogy nehezen szokik át...
9. trapiti (válaszként erre: 3. - Szjudy77)
2011. ápr. 1. 06:35

Nekünk az egyetlen ami nem folyt sosem, a sima dm-es csőrös pohár volt. A többi kínlódás.


EGyébként nem volt gond miatta sem a "leszokással" sem a későbbi pohárból ivással. Amikor már volt kedve a pohárhoz, hamar áttért rá és hamar meg is tanult pohárból inni, nem befolyásolta a csőrös pohár...

2011. márc. 31. 16:49
ha nem muszáj, ne erőltesd sztem ezt a csőröspohár dolgot. Tanuljon meg inkább rendes pohárból inni a gyerek (esti/ reggeli tápihoz meg ott vana cumisüveg). Így folyamatosan meg van fosztva vmitől, ami kedvenc neki. Először a cumi, majd a csőröspohár.... Arról ne is beszéljünk, h csak a saját dolgát nehezíti meg a szülő. Sztem....
7. Clau26 (válaszként erre: 4. - Andyka888)
2011. márc. 31. 14:32
igen ez a másik ami még jó és nem 2000 hanem 200ft és nem folyik
2011. márc. 31. 14:31
nekünk egyik se vált be kb 4et próbáltunk mindegyik folyt pedig elvileg csöpögés mentes és ami végül jó lett az a szopókás üveg..legolcsóbb és legjobb
2011. márc. 31. 13:45
Avent
2011. márc. 31. 13:41
Kubus üveg :P A lányom imádja,kb. egy éves kora óta abból iszik.
2011. márc. 31. 13:41
Nekem az avent csőrös pohara vált be, bár néhány alkalommal folyt kicsit, de olyankor kicseréltem benne a csőrt és utána megint jó volt... Éjszakára még mindig azt használjuk :)
2011. márc. 31. 13:40
most az avent gyorsfolyású cumiból iszik mindent...
2011. márc. 31. 13:39
1 éves kisfiamnak csőrös poharat szeretnék venni, kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook