Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közösségi oldalon hirdettem egy csizmát. Ma jöttek érte, kifizette a vevő. Erre most ír, hogy nem lett jó a méret, ti visszavennétek? fórum

Közösségi oldalon hirdettem egy csizmát. Ma jöttek érte, kifizette a vevő. Erre most ír, hogy nem lett jó a méret, ti visszavennétek? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
14. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Agnes89)
2014. nov. 3. 21:50
mondjuk hozzám is jöttek már vevők. Nadrágot, cipőt is de én behívtam. Az én érdekem is hogy pozitív legyen a csoporton belül a visszhang rólam.
2014. nov. 3. 21:38
Megkellett volna probálnia. Én nem venném vissza.
2014. nov. 3. 21:38
1000Ft-on cigánykodunk... :S, ez annyira gáz... de most írtam neki, hogy bassza meg és hozza vissza, máskor meg gondolkozzon hamarabb! pfff.... hogy milyen emberek vannak
11. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Agnes89)
2014. nov. 3. 21:38

En spec. Az emlitett csimmat az utcan probaltam fel , Vaci :)


Az mas teszta, hgy neked nem vettek vissza semmit. Tenyleg elado es vevo fuggo...

10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2014. nov. 3. 21:36

Miert nem probalta fel atvetel elott? Nekem mocis csizivel volt has. Esetem, de a felprobaltam, nem stimmelt, a csaj nem is szolt egy sot sem. De igy!?

Fura...

Ez azert nem olyan, mint egy uzlet,

Az aratol is fugg sztem, de nem ertem a hozzaallasat.

2014. nov. 3. 21:34

most azzal jön, hogy nem hívtam be a házba... hát bakker, miért vagyok köteles behívni...


mellesleg nekem egyszer nem vett vissza senki semmit

2014. nov. 3. 21:31
személyesen ő jött érte, facebookon volt hirdetve
7. SDitti (válaszként erre: 3. - Agnes89)
2014. nov. 3. 21:31
Nem, legyen az ő baja, gondja. Rakja fel ő is.
2014. nov. 3. 21:29
Ha a vevő ment érte, akkor nem. Ha megbízott valakit, hogy jöjjön érte és utána derült ki, hát nem tudom, jószívűség kérdése... a mai hangulatom alapján ebben az esetben sem. Benne van a pakliban, hogy nem jó egy cipő, hiába megfelelő a számozása, miért nem oldotta meg másként az elhozatalt?
5. P.Petra (válaszként erre: 3. - Agnes89)
2014. nov. 3. 21:29
Ezek után biztos nem!
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2014. nov. 3. 21:29
Miért nem próbálta fel? Én amúgy inkább visszavenném mert ha vaterán adod el és ha esetleg nem jó a méret akkor is kénytelen vagy visszavenni.
2014. nov. 3. 21:28
Személyesen, házhoz jött, mondtuk neki jól nézze meg, körbemutattuk zippzárt, mindent, nem próbálta fel... :S, kínos, de én is arra hajlok, hogy innentől kezdve az ő baja...
2014. nov. 3. 21:25
Nem. Volt lehetősége felpróbálni, ha találkoztatok...
2014. nov. 3. 21:23
Közösségi oldalon hirdettem egy csizmát. Ma jöttek érte, kifizette a vevő. Erre most ír, hogy nem lett jó a méret, ti visszavennétek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook