Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kötelező a szülőknek és gyerekeknek az óvoda bejáratnál egyszerhasználatos papucsot felhúzni fórum

Kötelező a szülőknek és gyerekeknek az óvoda bejáratnál egyszerhasználatos papucsot felhúzni (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. szecsilla (válaszként erre: 10. - Manó2000)
2014. jan. 31. 20:35
Igen, ezért van a felháborodás.
2014. jan. 31. 20:35
De itt lehet, hogy ritkábban cserélik ezeket az "egyszerhasználatos" papucsokat és lehet, hogy az is csupa sár ilyen időben ahogy a koszos sáros cipőket beledugják.
2014. jan. 31. 20:35
Én csak azt kérdeztem, megtehet-e ilyet egy óvoda, mert pedagógus vagyok, de még ilyenről nem hallottam.
2014. jan. 31. 20:32
Igaza van itt az egyik ovononek... attol retteg mindig, hogy a kedves szulok vajon eppen mibe kotnek eppen bele... :(
2014. jan. 31. 20:32
Igen, azzal nincs semmi baj, hogy most, amíg anyukám kórházban volt, én is vettem minden nap újat, és kifele eldobtam a kukában. De itt olyat kell felvenni, amit más már levetett napokon át, amíg ki nem szakad. Elnézést, ha nem voltam világos.
2014. jan. 31. 20:30
A kórházban is így van a kezelőben.Átvesszük,kifele kuka.Nincs ezzel szerintem semmi baj.
2014. jan. 31. 20:30
Gondolom, nem szepen osszeillesztve teszik a kosarba. És akkor mi van?? Nekem ez olyan vihar a biliben...
2014. jan. 31. 20:28
ha egyszerhasználatos, akkor miért kell a kosárba visszadobni és miért néz ki rondán?
2014. jan. 31. 20:26

Ki mos kezet papucslevetes utan? :D

Tobb korhazban is ugyanigy van.

Szabalyos??

2014. jan. 31. 20:19
Az óvodában a téli szünet alatt felújítás zajlott és azóta bevezették, hogy kötelező szülőknek, gyerekeknek egyaránt a bejáratnál egyszerhasználatos papucsot felhúzni, ami egy kosárban található és távozáskor oda visszadobni. El tudjátok képzelni, milyen állapotban vannak azok a papucsok? Kezet utána nem lehet mosni, mert a mosdóba tilos bemenni. Tehetnek ilyent? Arra hivatkoznak, hogy nincs takarítónőjük, holott az önkormányzattól bármikor kérhetnek közmunkást.
2014. jan. 31. 20:15
Szerintetek Szabályos? Mindjárt írom
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook