Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbségt a nő "javára" fórum

Korkülönbségt a nő "javára" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. máj. 27. 07:38
napjainkban nem nagy ugy ez,hisz nem a kor ami boldogga tesz bennunket hanem a masik szemely.
109. csutkababa (válaszként erre: 108. - Tricse)
2009. szept. 18. 14:47
en se tudtam...
108. tricse
2009. szept. 18. 14:38
Hallod-e én ezt nem tudnám elviselni!
107. csutkababa (válaszként erre: 106. - Tricse)
2009. szept. 18. 14:11

nem titok,

azert keso, mert nem akarja..

azt mondja,jobb igy neki, hoyg szabad.

johet mehet ahova akar, nem pukkadok ha keson er haza...ha a haverokkal kimarad,,stb..

106. tricse
2009. szept. 17. 16:02
Miért késő visszacsinálni? Ha nem titok!
105. csutkababa (válaszként erre: 104. - Tricse)
2009. szept. 17. 15:50

persze, megertelek.

az enyem is fiatalabb volt nalam,sokkal.

en nem vagyok 45,de az nem jelent semmit.

de miert kellene megvarni,hog yo azt akarja hagyd el.mi a kulombseg???

a lenyeg,az ,hoyg vege lenne ..nem???

en csak hidd el jot akarok, mert en is hibaztam, es nagyon banom, hoyg elhagytam.

tudom ,most mar keso, es most mar tudom,hoyg mit kellett volna tenni, de mar keso,es nem lehet visszacsinalni...sajnos...

104. tricse
2009. szept. 17. 15:42

Szia csutkababa! Érdekes volt amit írtál,bár nem egészen tiszta előttem,hogy a párod mennyivel fiatalabb nálad és ha jól láttam az adatlapodon Te még messze jársz a 45 évtől amennyi én vagyok! Rajtam ez a dili csak mostanában kezdett elhatalmasodni és nem hagynám el a páromat amíg ő nem akarja!

Csak valami hiányzik és hiányzott is a kapcsolatunkból,valami amit nem igazán tudok megfogalmazni,talán a közös élmények,az hogy igazi család legyünk,olyan hagyományos értelembe vett család!Élünk egymás mellett szépen,csendesen és az idő csak elszállt felettünk és nagyon kevés az igazán szép emlék!

És ez mondjuk az én hibám,mert irányíthattam volna őt,de mindig kíméltem--na ezt nem kellett volna! Barátnőim szerint szimplán elkényeztettem a pasit!:) Na de ez nekem se volt azért olyan rossz!:)

103. csutkababa (válaszként erre: 102. - Tricse)
2009. szept. 17. 13:55

sziasztok, olvaslak titeket nagyjabol,miota van ez a forum, de nem nagyon irtam,

tricse dragam, csinalj egy szep estet, mittudom en vacsora, valami kedvenc halk zene, egy szeretkezes, es utana, egymas karjaiban egy hatalmas oszinte beszelgetes.

ha igy haladsz ,nem lesz jo vege, te nagyon szenvedsz,erzem, latom.

en is szenvedek, mert nem adtuk meg a parommal egymasnak ezt amit most neked irtam, ajanlottam. elhagytam ot, hasonlo okok miatt, ami teged is aggaszt.

most derult ki,hogy szeretjuk megis csak egymast,es hianyzunk egymasnak, de mar nem tudjuk visszacsinalni az egeszet.

ne ess ugyan abba a hiaba amibe en, vagyis mi...

en is azt hittem nem erdeklem, hidegen hagyom,nem kellek neki, fiatalbb kell neki, stb...sorolhatnam...

most titokban talalkozunk, jon hozzam, mert hianyzunk egymasnak,es jo ujra egyutt a sex is, meg minden, meg jobb is tan, mint valaha volt,es komojan igy van...

adj eselyt magatoknak, de tenned kell erte valamit, magatol nem fognak megoldodni a dolgok.

legyel okosabb mint en, ne a sajat hibadbol tanul, hanem az enyembol.


olellek,

csutkababa

102. tricse (válaszként erre: 99. - Chen)
2009. szept. 17. 12:37

Ő olyan struccpolitikus!:) Fogalmazzuk úgy nem akar tudni róla,hogy milyen gondolatok kavarognak bennem!

Szerinte nem úgy van semmi ahogy én gondolom,de a megnyugvás mindig csak időleges!

101. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 100. - 49ca420470)
2009. szept. 17. 11:54
Egyetértek:-))
100. 49ca420470 (válaszként erre: 58. - 24af5bf008)
2009. szept. 16. 22:15
Vannak helyzetek amikor kimondottan előny ha a férfi fiatalabb.Ez a szex pl.
99. Chen (válaszként erre: 95. - Tricse)
2009. szept. 16. 21:55

Bocsánat, hogy beleszólok, de tud a párod arról, ami most benned zajlik? Lehet, hogy eloszlatná a kételyeidet, vagy megerősítene abban, amit az Ő érzéseiről gondolsz. Lehet, ide nem ártana egy beszélgetés, mert nagyon rossz lehet ilyen gondolatokkal a fejedben...


Egyébként az én párom is több nálam 4 évvel, ami nem hangzik soknak, de abban az időszakban, mikor én elkezdek dolgozni, ő meg még évekig felsőoktatásba jár még, nem tud elvinni sehová, meghívni semmire, bennem már alakulnak a családalapítási ösztönök, benne meg még sehol, háááát. Nehéz, mikor az ember szíve úgy választ, hogy az eszét nem kérdezi meg...

98. reni79 (válaszként erre: 97. - 274c9996b8)
2009. szept. 16. 21:16

Egyetértek veled!Szerintem teljesen mindegy hogy fiatalabb e a pasi 10 évvel vagy idősebb 15-el.Minden kapcsolatban benne van a lehetőség hogy megcsalnak egy fiatalabbal!

Ezzel csak saját magát teszi tönkre aki emiatt örli magát.Egy 40 feletti nő is lehet szép,csinos akár még csinosabb is mint manapság némelyik huszonéves!

Szerintem önbizalom hiánya van a hölgynek,de ez ellen is lehet tenni.40 éves korban is lehet fogyózni,alakitani a testet tornával stb.csak akaraterő kell hozzá!

97. 274c9996b8 (válaszként erre: 95. - Tricse)
2009. szept. 16. 18:13

Akkor kar elrontanod egy szuper kapcsolatot , szerintem.

Mindnyajjan öregszunk , ki igy ,ki ugy :)

96. Letty18! (válaszként erre: 82. - 274c9996b8)
2009. szept. 16. 17:38
Az enyém is tekervényes:) így meg pláne hogy jövök Én ahhoz,hogy másokat elítéljek!Ezért próbálom nem tenni;)
95. tricse
2009. szept. 16. 17:33
Igen,mint említettem sok nő irigyelhetne engem egy ilyen rendes pasiért,vannak hibái ugyan,de kinek nincsenek---a probléma forrása a korkülönbség,amit már nem tudok kezelni magamban! Mindig úgy éreztem,hogy méltósággal fogom viselni az öregedést amikor "lecsap",de nem megy!
94. 274c9996b8 (válaszként erre: 93. - Tricse)
2009. szept. 16. 17:17
Es Ö azt nyujtja Neked amit megerdemelsz ? Nekem biza ez volna a fökerdes !
93. tricse
2009. szept. 16. 17:10
Úgy érzem,hogy már nem tudom neki azt nyújtani amit megérdemelne!
92. tricse
2009. szept. 16. 17:08

Volt egy pokoli házasságom 12 évig tartott! A mai napig nem tudtam kiheverni szerintem! Ez a mostani kapcsolat a legszebb dolog volt az életemben! 18 éve ismerjük egymást,nem egy páréjszakás kaland!:)

Csak mostanában ingott meg a hitem,hogy ezt akartam-e,ezt akarom-e? És ő? Mondom én a hormonok!:)

91. **Rita** (válaszként erre: 90. - **Rita**)
2009. szept. 16. 17:06
Úgy érzem nem, de ezen változtatni kéne ám
90. **Rita** (válaszként erre: 89. - Tricse)
2009. szept. 16. 17:01
Jó neked vele?
89. tricse
2009. szept. 16. 16:58

Ezen már én is elgondolkoztam,hogy mitől szenvedne jobban,ha elhagynám vagy ha elromlana a laptopja?

Gyanítom a laptop jobban hiányozna neki!

88. **Rita** (válaszként erre: 87. - Fiatal nő)
2009. szept. 16. 16:49

"Mint írtam számítógépes játékon játszik,ha én is ott vagyok feszélyezett,és nem egyszer vált világossá számomra,hogy nélkülem jobban érzi magát(persze letagadja)! Mos már én direkt nem játszok ott ahol ő,töröltem a regisztrációmat a honlapjáról is,hogy szabadon szórakozhasson!

Nagyon jó ember amúgy,és inkább őt nézve tartom elhibázottnak az akkori döntésemet,hogy megszereztem magamnak!

87. Fiatal nő (válaszként erre: 47. - Tricse)
2009. szept. 16. 16:42

Ehhez a hozzászóláshoz tartozik a számítógépes játékos megjegyzés? :-)


Régen viszonylag "sokat" játszottam a számítógépen, ma már csak ideig-óráig bírom, aztán megunom. De egyébként az én párom is ilyen, szeret mindenféle versenyekkel játszani a laptopján, sőt, már nekem is fel volt adva, hogy ezt meg azt szerezzem meg neki. :-) De Ő nem ül előtte egész nap, csak ha pl. nincs mit csinálnia, otthon van és nem vagyok ott. :-)

Az öccs viszont teljesen más tészta, Ő kb. a nap 24 órájából 16-ot tuti gép előtt tölt, a többit meg alvással. :-P Na jó, dolgozni is járkál, de ha nem dolgozik, ott ül és ki sem lehet robbantani a PC elől. Az összes barátnője megunta és otthagyta, mert rájuk se bagózott... A párom szerint addig az öccse nem fog megnősülni, amíg nem lehet elvenni egy számítógépet... X-D

86. tricse (válaszként erre: 77. - **Rita**)
2009. szept. 16. 16:38
Csakhogy eddig tudtam mindezt kezelni! Most meg sokszor sirdogálok magamban és be kell látnom,hogy egyedül nem tudok túllenni rajta!Idegesítem saját magamat,mindig ettől féltem,hogy egyszer ilyen leszek és tessék!
85. Fiatal nő (válaszként erre: 57. - **Rita**)
2009. szept. 16. 16:38
A szakemberek szerint az "anyakomplexus" és az "apakomplexus" is egy oltári baromság és ilyen nem létezik... :-)
84. tricse (válaszként erre: 78. - Letty18!)
2009. szept. 16. 16:36
Letty kedves! Abban a kapcsolatban legalább nem kell a terhességtől tartani!Képzeld ha apud sokkal fiatalabb nővel jönne össze és akarata ellenére kapná az újabb csemetéket!
83. **Rita** (válaszként erre: 81. - Fiatal nő)
2009. szept. 16. 16:28
Olvass vissza :)
82. 274c9996b8 (válaszként erre: 80. - Letty18!)
2009. szept. 16. 16:28

Ertelek :)

Azt gondoltam 1-söre hogy , csak ugy szorakozasbol csepeled az idössebb nöket akik vetenek a "szabalyok!" ellen :)

Sajnos vagy talan szerencsere ! ? Az eletunk utjai ritkan egyenessek , szabalyszerintiek sokszor tekervenyessek,kulönleges megallokkal :)

81. Fiatal nő (válaszként erre: 74. - Tricse)
2009. szept. 16. 16:26
Én nem. Miért? :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook