Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai lenne a bilire szoktatás? fórum

Korai lenne a bilire szoktatás? (tudásbázis kérdés)


4. Baby0309 (válaszként erre: 3. - F8ed9b5222)
2011. szept. 27. 11:20
Nem igazán érdekli,vagyis pakolni azt szeret bele,legfőképpen az ennivalóját :)))
2011. szept. 27. 11:17
Szerintem erőltetni semmiképp nem szabad. Engedd, hogy ismerkedjen a bilivel, játszon vele, húzza a fejére, ha neki úgy tetszik :) Aztán rájön mire való, és ráül majd magától. :)
2011. szept. 27. 10:55
valaki írhatna igazán, mert én is epedve várom a vélményeket, nekem másfél éves a lányom, de még ki sem próbáltuk. A tisztába tevés nálunk időnként teljes rémálom, rendszeresen "menekül" közben - nagyon nem érdekes egy helyben feküdni egy percig.
2011. szept. 27. 10:12

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tapasztalt anyukáktól,hogy mit javasoltok...szóval Fiam 18 hónapos és próbálgatjuk a bilit,de egyenlőre nem tetszik neki,nem ül rá magától még. Viszont szokott pelus nélkül rohangálni és ha épp elkapom a pillanatot,amikor becsurog,akkor gyorsan ráülünk a bilire és oda csorog(megdicsérem,együtt kivisszük stb). Ez 3szor fordult elő idáig.

Szerintetek érdemes pelus nélkül hagynom itthon úgy,hogy magától nem hajlandó még ráülni,sőt tegnap egyáltalán nem is tetszett neki a dolog,h rászeretném ültetni. Vagy jó ötlet,hátha egyik nap mégis rácsücsül saját maga. Nem akarok semmit erőltetni,főleg ha még nem jött el az ideje,h megérett rá,csak hátha ezzel elősegítem. Vagy nem?

Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook