Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bilire szoktatás 1 évesen? fórum

Bilire szoktatás 1 évesen? (beszélgetős fórum)


24. lolita13 (válaszként erre: 23. - Simple)
2012. jan. 26. 18:30
Hát igen...vannak dolgok amik teljesen nevelés kérdése,de azért minden gyerek más és minden gyerkőcnek megvan a saját fejlődési ritmusa,persze megfelelő módszerekkel lehet őket motiválni. Azért szerintem senki ne keseredjen el mert ki látott már egészséges felnőtt embert pelusba,gagyogva,cumisüveggel?Naaa azért vannak túlbuzgó szülők,vagy nemtörődöm,vagy mindent ráhagyunk....de a másik véglet sem jobb: a "bezzeg az én gyerekem"...ezt is tudja,azt is tudja....
23. simple (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2012. jan. 25. 11:37
Hála az égnek hogy végre ilyet is olvasok! :-) Kivagyok amikor itt az oldalon olvasgatom hogy 3-4-5 évesen még nem szobatiszta egy gyerek, nem beszél stb. és rosszul vagyok amikor látom hogy szintén ekkora gyerekeket még babakocsiban tolnak meg kézben hurcolnak. Ez is a mai kor átka ahogy észreveszem, hiszen én másfél évesen már túl voltam mindenen, és itt vagyok élek. Múltkor is az egyik ismerősöm gyerekéről volt szó, és mondja a barátnőm hogy a kisfiú még nem beszél, mert ahhoz még nagyon kicsi. Ekkor majdnem két éves volt. A nővérem gyereke két évesen nemhogy szavakat mondott, hanem értelmes, összetett mondatokban beszélt!
22. baybi (válaszként erre: 21. - Lolita13)
2012. jan. 25. 11:32
Nagyon ügyes!Csak nyugodtan és türelmessen,semmi képpen ne erőltetve!Jó mókának látja!! :)
2012. jan. 25. 08:39
És nem véletlen volt a tegnapi! Ma reggel ismét a bilibe ment minden! Annyira örülök!
2012. jan. 24. 20:24
Most felgyorsultak az események mert kb. Egy hete totyog önnállóan...most meg a bili...
2012. jan. 24. 19:52

Nekünk sikeres volt,és elhagytuk a babakocsit is ennyi idősen.

Éjszaka persze maradt a pelenka.

18. Lencsy
2012. jan. 24. 19:23

Tényleg jó korai , mert a bilizéshez csak úgy , mint pl a biciklizéshez , kell egy bizonyos agyi érés (bocs kicsit hülyén fejeztem ki ) :)

Ha úgy látod ,hogy tetszik neki a dolog had menjen ;)

17. knana (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2012. jan. 24. 18:46
Ügyes!!!!!!!!!!!!
16. knana (válaszként erre: 7. - 89cf9177e3)
2012. jan. 24. 18:45

Nyugi!Majd rájön.Eröltetni nem szabad.


Amikor a Kicsi fiam született a nagynak még volt pelusa.Igaz csak éjszakára volt neki,de csak abba kakilt.

Kicsi márc.18-án született,a nagy ápr.30-án töltötte majd be a 3.életévét.


Most a Kicsi van leszokóban.Márc-ban lesz 3 éves.Kari után ült rá előszőr,addig rá sem ült.

Igazából állva pisil bele,kakilni kb.1 hete kezdett bele.


Ma volt rajta bugyis pelus,mert el mentünk itthonról.Ki kellett vinnem a Bankból,mert nem pisilt a pelusba.:)


Ja és beszélni is 2 éves volt amikor el kezdett,már be sem áll a szája.


Kitartás!Nem vagytok e késve.

15. baybi
2012. jan. 24. 18:40
Nagyon ügyes és ritka az olyan baba aki ennyi idősen élvezi!Csak így tovább!Drukkolok! :)
14. lolita13 (válaszként erre: 13. - Jozsi.38)
2012. jan. 24. 18:25
Hát igen! Most épp 150 x szedtem ki a konyhaszekrényből! Kitartása az van! :)
2012. jan. 24. 18:22
azé' minden nem lehet tökéletes nna!
12. dkitti (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2012. jan. 24. 18:21

Nagyon ügyes a Babód!Nagy-nagy gratula neki!

Van az ismerőseim között olyan,akinek 8 hónaposan már minden nap a bilibe kakilt a babája és 1 évesen már szobatiszta volt!Igaz ez ritkaság.

Ha élvezi,csak azt mondom,amit a többiek,csak így tovább!!:)

2012. jan. 24. 18:21
Azért megnyugtatás képpen,nem mindenben ilyen közreműködő! Most épp enni nem akar napok óta...és a hiszti is nagyon megy már neki! :)
2012. jan. 24. 18:18
Tetszik neki,olyan mintha a kedvembe akarna járni! Ahányszor rárakom,mindig pisil! Együtt megyünk pisilni! :)
9. winny (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2012. jan. 24. 18:16

Csodagyereked van!

Persze hogy folytassátok.Áldás ilyen korán-:)

2012. jan. 24. 18:16
ha érdekli csináljátok :) mázlista! az én 2,5évesemnél a bilimesével nyomulok de rohadtul nem érdekli
2012. jan. 24. 18:14
de jo neked,az en kisfiam se beszel,se nem bilizik,pedig nalunk is elmult 2eves,a bilire csak raul de nem csinal semmit vele...
6. homern (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2012. jan. 24. 18:11
a korai relatív,minden gyerek más.én 10 hónaposan szobatiszta voltam,éjszakára is,egyáltalán nem is volt már otthon pelus.már beszéltem,jártam stb.a fiam 2 éves múlt,egy szót sem szól és a közelében sem vagyunk a szobatisztaságnak :) ha érdekli a dolog csináljátok,amíg ő akarja nem lesz semmi gond belőle :)
2012. jan. 24. 18:10
ha akarja csinálni, akkor nem kell abbahagyni, csak az erőltetés a problémás
2012. jan. 24. 18:10
Erőltetni tényleg nem kell, de, ha élvezi, ő fog kezdeményezni. Bárcsak az én fiam is ennyire szeretné. Akkor ti már sínen vagytok:)
3. pritta (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2012. jan. 24. 18:07
ha neki tetzsik és nem erőszak miért ne? anyum minket 1 évesen rászoktatott. nem votl utánna több pelus. az én fiam meg 1,5 de nem érdekli a dolog...
2012. jan. 24. 18:07
Szerintem ha élvezi a dolgot folytassátok, erőltetni nem kell.
2012. jan. 24. 18:05
Sziasztok! Kislányom Bogi,most töltötte be az 1 évet. Keresztapjátol bilit kapott... Nagyon tetszett neki,hurcolázta mindenhova magával. Tegnap este ráültettük próbaképp,és belepisilt. Örültünk,de tudom,hogy nem tudatos,viszont ma reggel ébredés után,öltözködés közepedte is ráültettem és autómatikusan nyomott. Pisi,kaki..volt minden. Később még egyszer megismételte...aztán többször pisilt bele! Hiszti nélkül,ahogy odaül,teszi a dolgát! Folytassuk? Vagy nagyon korai? Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook