Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könyvelői segitséget kérnék adóbevalláshoz, mit tegyek? fórum

Könyvelői segitséget kérnék adóbevalláshoz, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 2. 16:38

A kiskönyvet leadtam azzal nincs is gond már igazolás is van rola .

A munkáltato az internetes bejelentéssel ,háthogy is irjam az ő könyvelője azt mondta az apehnál van minden papir nem értem ő miért nem ad ki miért az apeh nál van na ez kicsit bonyolult lehet vagy keresnem kell egy szakember vagy apeh csinálja meg a bevallásom.

6. Remoni (válaszként erre: 5. - Anita0027)
2011. febr. 2. 15:47
Valóban ez az elmélet. No de a gyakorlat....
5. Anita0027 (válaszként erre: 4. - Remoni)
2011. jan. 29. 21:07
Az internetes bejelentéssel való foglalkoztató ugyanolyan kilépős papírt állít ki, mint az összes többi kilépő esetében. Tehát azonnal meg kell kapnia az adatlapot, a munkavégzést követően, hiszen kijelenti=kilépteti. Januárban csak azok kapnak igazolást, akik dec.31-én állományban vannak, mindenki más a kilépéssel egyidejűleg kapja meg a pípírjait.
2011. jan. 29. 14:45
A kiskönyvedet le kell adnod a munkaügyi központban, ők fognak igazolást adni róla. Az internetes bejelentéssel való foglalkoztatásodról a kifizetőnek (munkahely) kell kiadnia az igazolást 2011. január 31-ig. Ha postán küldik pár napot csúszhat.
3. Anita0027 (válaszként erre: 2. - Smumika)
2011. jan. 29. 08:58
Az a munkáltató, aki így jelentett be, az köteles minden bejelentett időszak után kiadni az igazolásokat. Azokat kellene megkeresned, vagy kérjél tőle másolatot. (adatlap 2010 a neve)
2011. jan. 28. 13:37
Sziasztok igaz még korai de van egy olyan problémám ,hogy gyesen vagyok dolgoztam kiskönyvel majd internetes bejelentéssel ami a kiskönyv után volt ezeket az igazolásokat honnan kell beszereznek adobevalláshoz ?
2011. jan. 28. 13:35
Könyvelői segitséget kérnék adóbevalláshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook