Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » NOD32 vírusírtó meghibásodásához kérnék segítséget. fórum

NOD32 vírusírtó meghibásodásához kérnék segítséget. (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 7. 15:17
Sziasztok.Képzeljétek el,hogy most bekapcsoltam a számítógépet,és renbe jött a vírusírtó.Semmit nem csináltam neki.Délelőtt még azt csinálta mint tegnap,most meg kétszer is kikapcsoltam,majd be,és minden rendben van.Na ilyenkor mi van?
50. bébice (válaszként erre: 49. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 7. 09:13
Nagyon szívesen!
49. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 48. - Bébice)
2010. jan. 7. 09:12

Húú, köszi! Azért még így sem olcsó...

Nekem tegnap le kellett szednem(mint utólag kiderült végleg) mert hiába volt vissza még 16 nap kiirta hogy nincs frissitve, nem véd.

Aztán még sokáig próbálkoztam feltenni az újat de egyik verziót sem engedte a végén hibaüzenet fogadott. Úgyhogy most AVG-m van. Ez egy évig ingyenes állítólag.

Köszönöm a segítséget!

48. bébice (válaszként erre: 47. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 7. 08:18

Én a lányom diákigazolványával vettem meg 1 évre,mert így 50% kedvezmény jár rá.3 gépre 17ezer ft 1 évre.Csak átküldöd nekik a diákot bescannelve és már küldik is a sorozatszámot.

Diák nélkül a duplája.De le van írva a honlapon!

Én akármit csináltam már,1-2 hónapja csak egy pár napig frissített,utána szépen jöttek is a vírusok már.

47. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 46. - Bébice)
2010. jan. 6. 16:18

De jó ezt tudni! Köszönöm! Ma már ki is írta h ogy a frissítés nem sikerül ezért a maximális védelem nem biztosított. De a soraidból úgy vettem ki az újratelepítés sem oldja meg. Most már mindig ilyen lesz?!

Azt meg tudnád mondani mennyibe kerül megvenni?

46. bébice (válaszként erre: 45. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 6. 13:34

Nem,nem véd,mert nem naprakész az új vírusokkal szemben.

Én is most fizettem elő rá,4 gépre,mert nekem is ezt csinálta már mindig.

2010. jan. 6. 13:26
igy már nem is véd?
2010. jan. 6. 13:26
Nálam egyik napról a másikra kiirta hogy Érvénytelen a felhasználónév és a jelszó. Mindig a 30 napos próbaváltozatot telepitgetem újra és eddig nem volt gond vele. De most nem frissíti a virusdefiniciós adatbázisát az emlitett érvénytelen jelszó miatt. Szerintetek?
43. bébice (válaszként erre: 14. - Marjann)
2010. jan. 6. 13:25
Na,pont az ilyen hack oldalak nyüzsögnek a vírusoktól!
2010. jan. 6. 12:16
Beszéltem egy szakemberrel,aki azt mondta,mint itt többen,hogy ez a nod32 nem a legmegbízhatóbb,úgyhogy péntek este eljön és telepít egy újjat.Azt mondta,hogy nyugodtan használjam a gépet,nem lesz gond.Hát remélem.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget,és a válaszokat.
2010. jan. 6. 11:36

Sziasztok! Én is tudatlan vagyok, de jó ez a fórum. Közben futtatom az online irtót és l9 fertőzött fájlt talált.


Az lenne a kérdésem, hogy töröljem a karantént? Mert oda helyezte őket. Vagy ilyenkor mit kell tenni?

A virusoktól lehet gond a monitorral? 2 napja elkezd vibrálni, mindenből előjön rajta 3-4 db.

2010. jan. 6. 11:26
Futtasd az on-line irtót, hátha leszedi, ha nem akkor töröld l, és telepíts újat, vagy kérj meg valakit rá.
2010. jan. 6. 11:25
Akkor azt töröld, ha engedi
2010. jan. 6. 11:24
És most néztem az eseménynaplót,abban az van,hogy karácsony este történt valami,és nem lehetett inicializálni a nod32-est.Szóval gallyra vágta a vírusírtómat az a tetü lemez.
2010. jan. 6. 11:21
Próbálok rájönni mi volt a baj,és lehet,hogy megtaláltam.A rendszerbe belépve megnéztem a vírusnaplót,hogy mikor mit szedett össze.A legfurább,hogy karácsonykor semmit.December 9-én valami trójai cuccot ír ki.
2010. jan. 6. 11:05
Hát gyerekek vagy tényleg ennyire balfék vagyok,vagy nem tudom,de eddig próbáltam törölni.Rányomtam,hogy engedélyezem,azután elkezdett dolgozni,majd eltünt maga a munkafolyamat,és csak a kurzoron lehetett látni,hogy talán dolgozik,ne de eddig,azt nem hiszem.Mostmár azért kezdek bepöccenni.Lehet,hogy tényleg törölnöm kellene,és újjat telepíten.Nekem tulajdonképpen mindegy,hogy milyen a vírusírtóm,a lényeg,hogy a feltelepített nyomtatómat,fényképezőmet,és a képeket ne töröljem a bénázásom miatt.
2010. jan. 6. 10:35
Oké akkor töröltetem.Egy pár percig el fog tartani azt írta.
2010. jan. 6. 10:35
Esetleg megnézhted tudsz-e te törölni valamit. Pl: a lomtár nincs- tele, vagy olyan kép- zene van-e rajta, ami már nem kell. Azzal is tudsz helyt felszabadítani.
2010. jan. 6. 10:34
Igen,ezeket újra letölti majd,mikor olyat nyitsz meg,amire szüksége van a proginak.
2010. jan. 6. 10:31
Ezeket szerintem automatikusan újra elkezdi letölteni ha olyat nyitsz meg, amihez kellenek. Azért várj, hátha valaki mond mást.
2010. jan. 6. 10:24
Előre is nagyon bocsánat a bénázásért.A következő a helyzet,megpróbáltam a visszaállítást,az kéri tőlem,hogy 200 mb-ot töröljek le,meg is adja azt a kettőt,hogy mit,mivel nincs a c meghajtómon hely,ezért nincs engedélyezve a visszaállítás.Amit törölnöm kellene,bár ahogy írja a merevlemez bizonyos részében tárolja,azok ActiveX-vezérlők,Java-kisalkalmazások.A nagy kérdés,hogy merjem e törölni.
30. krinya5 (válaszként erre: 28. - Bébice)
2010. jan. 6. 10:16
Kérdés mi a rosszabb, a bejövő vírus, vagy egy törölt progi, amit pár hete használ, és valszeg újra rá lehet tenni.
29. bébice (válaszként erre: 26. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 10:14
Akkor ha hackelt nodod van,valószínűleg frissít is...bár valóban nem a legmegmízhatóbb vírusrendszer,sok mindent nem kap el.
28. bébice (válaszként erre: 22. - Krinya5)
2010. jan. 6. 10:11

Persze...nem rossz indulatból mondtam..

Csak így esetleg véletlenül más is törlődik...

2010. jan. 6. 10:08

Start menü/ minden program/ kellékek/ rendszereszközök/ rendszer visszaállítás.

ott kiválasztasz egy karácson előtti dátumot, és elindítod a visszaállítást. A gép megcsinálja, majd újraindul. Ha mást is telepítettél azóta, akkor azt is törli, de a képeket, leveleket nem.

2010. jan. 6. 10:07
A NOD frissít,és sikeresen el is végzi.
2010. jan. 6. 10:06
Igen én nem értek hozzá.A srácot próbáltam elérni,aki telepítette,de kiment valami munkára és nem elérhető.Én meg közben itt nyugodtan gépezek,és lehet,hogy gyüjtögetem a vírusokat.
24. Mariann7533 (válaszként erre: 23. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 10:05
bocsi,megszakadt,szóval akkor történhetett valami,de hogyan állítsam vissza a rendszert?Mert először ezt megpróbálom,és ha nem jön össze,akkor újra kell telepíteni valóban./bár eléggé félek,még nem csináltam ilyet/Csak nyomtatót,meg fényképezőt telepítettem.
23. Mariann7533 (válaszként erre: 16. - Krinya5)
2010. jan. 6. 10:03
Én is arra gondolok,hogy akkor történ valami,de
22. krinya5 (válaszként erre: 20. - Bébice)
2010. jan. 6. 10:03
Lehet, de kérhet hozzá valakitől segítséget. Mert a Nod ha nem frissít, akkor üznget, és azt biztos tudná.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook