Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Konyhafőnök 2020. fórum

Konyhafőnök 2020. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
340. bulikázós (válaszként erre: 339. - Napsugár8)
2021. máj. 11. 17:24

Az is más!

De valószínűleg Romániában nem csinálják ezt a műsort, és azért jönnek onnan annyian.

339. Napsugár8 (válaszként erre: 338. - Bulikázós)
2021. máj. 11. 16:18
Korábban olvastam olyat, hogy a külföldön élő magyarok közül pl. volt akit direkt a verseny miatt hazahívtak. Bár tudták, hogy nem valószínű, hogy végig tudják csinálni, de az ismertségük alapján emelik (talán) a nézettséget. Hát ami azt illeti, ezek szerint ők is tudják, hogy eléggé gyatra a színvonal. Talán nem is igazán kellene már ezt a műsort erőltetni.
2021. máj. 11. 14:05
Engem az bosszant, hogy miért jelentkezhetnek más országokból! Nem azokra gondolok, akik itt élnek!
2021. máj. 6. 07:53
Egyelőre nagyon gyatra a felhozatal.
336. Napsugár8 (válaszként erre: 335. - Napsugár8)
2021. máj. 4. 15:40
* Sprektum Home = Spektrum Home
335. Napsugár8 (válaszként erre: 334. - Tumbo2)
2021. máj. 4. 15:40
Leginkább én is azért szoktam nézni, mert esetenként lehet látni, tanulni új recepteket, ötleteket, elkészítési módokat, akármit, ami megragadja a figyelmemet. Önmagában a "körítés", már kezd nekem is unalmas lenni. Majd látom, ha valóban nagyon unalmas, megyek vissza a télen megszokott kis csatornámra: Sprektum Home: Álomház sorozat, ugyanebben az időpontban. :))
334. tumbo2 (válaszként erre: 333. - Napsugár8)
2021. máj. 4. 14:49
én nem nézem,nekem unalmas
2021. máj. 4. 14:35
Ez a tegnapi, első rész inkább kínszenvedés volt nekem.
2021. máj. 3. 16:15

Ma este indul az új évad. Lehet ismét sírni és nevetni, mikor hogyan.


[link]

2020. dec. 19. 11:47

Megnyugodtam, amikor kihirdették az eredményt. És szép tőle, hogy felvállalta, ő is ad a nyereményből valamennyit a rászorulóknak.


[link]

2020. dec. 18. 08:07

[link]


Pedig nekem Sisa házikója sokkal jobban tetszett a többinél. Akár a szemforgató agyon fehérített háztetőjénél, akár a Frédy-Béni féle őskőkori förmedvénynél. De hát nem engem kérdeztek.

329. Napsugár8 (válaszként erre: 328. - Napsugár8)
2020. dec. 17. 14:35

Pénteken a "Nyomják Krahácsot" megnyeri a 10 milliót, szombaton pedig majd bejelenti a Fókusz Pluszban , hogy mennyit is ad belőle adományként a rászorulóknak?


[link]


Ha képes lesz mind a 10-et oda adni, akkor nem bánom, nyerje meg ő az idei Konyhafőnök címet.


Csak ez esetben mi van azokkal, akik tisztességgel, becsülettel dolgoztak, harcoltak a címért, és mégis "lenyomták" őket?

2020. dec. 17. 07:25

[link]


Már réges-régen eldőlt, hogy ki fogja nyerni, ahogy én látom.

Útálom, hogy egyedül csak az ő nyilatkozatát, gondolatait mutogatják főzés közben, az ő belső érzelmeit hallgatom, miközben a a szemeit úgy forgatja, mint a varangyos béka a mocsárban. Semmivel sem jobb a másik háromnál, mégis úgy nyomják, mint anno Krahácsot! Akár Pali, akár Sisa is tud(na) ugyanolyan eredményt felmutatni, ha őket tudatilag a sok negatív kritikával nem nyomnák le! A dicséret mindenkire ösztönzőleg hat, őrájuk is hatna, ha kapnának.

327. Napsugár8 (válaszként erre: 326. - Napsugár8)
2020. nov. 28. 13:59

[link]


Akkor én mit is néztem az este???

2020. nov. 28. 13:51

Az este nem biztos, hogy Alexandrát küldtem volna haza, adtam volna neki még lehetőséget, hogy megmutassa, meg tudja-e ugrani a lécet...

A séfek ökörködése már kezd kiakasztani. Olyan külön műsor a műsorban, csak nem igazán tetszik. Ezekkel az őrültségekkel nem lesznek a szememben nagyobbak, vagy jobbak.

De arra kíváncsi lennék, ha őnekik kellene pl. lemásolni egy, a világ másik tájáról idehozott zseni által kreált ételt x. idő alatt... ők hibátlanul meg tudnák csinálni??? Mondjuk mind a 3 "nagyokosnak" ezt adni, és akkor is ennyire mókásak lennének?

325. 184481d874 (válaszként erre: 316. - Napsugár8)
2020. nov. 15. 14:34
Bizony...nagyon rossz példát mutatnak.A "hétköznapi" nők többsége összeköti,kendőt vagy pántot tesz a hajára és kötényt köt maga elé.
2020. nov. 14. 19:48
Ja! És hiába mutogattam Fortunának! Egy jó ideig most ismét csak beszüntetem a vele való társalgást.
323. Napsugár8 (válaszként erre: 321. - D1zsúlika)
2020. nov. 14. 19:47

Köszi! Szoktam mondani, hogy csak megöregedtem, és nem meghülyültem. :)

Mint valamelyik nap bementem a lottózóba, voltak számok, amiket meg akartam játszani. Vittem a cetlit a számokkal: azt mondja a hölgy, ki kell tölteni kézzel egy szelvényt. Bár ilyet nem szoktak felvállalni, de koromra tekintettel nekem megteszi. Aranyos! Csak azt tudnám, hogy írásra képtelennek tartott, vagy egyszerűen csak udvarias volt?

322. Piroska52 (válaszként erre: 321. - D1zsúlika)
2020. nov. 14. 19:45
Azért vannak akiknek drukkolok.
321. D1zsúlika (válaszként erre: 319. - Napsugár8)
2020. nov. 14. 19:40

Köszönöm!

(Nekem meg az tetszik, hogy a hosszú litániámból, hablatyolásomból "kifogtad a lényeget"! :DDDDDDDDDD

2020. nov. 14. 19:35

Belecsöppentem a műsorba!" Megfogott" Hujber Ferenc szőke feje! Amely sárgított, mint az alföldi napraforgó tábla közepén a karóra húzott sárga köcsög! Emelték vele est fényét?! Feri csak viccelt, nem sértődött meg komolyan?!

Bravo művész úr!

Nem csalódtam a "mi" Bk-s Alízkánkban sem. Csak néztem, hogy az asztalok alatt hevert! Vajon mit keresett ott?! Nézett bambán a két séfre, mire a biztonsági őr felemelte megtudtuk, hogy elvágta az ujját! Egyszerre kettőt! És bakker ismét elájult! Azt hittem burleszk filmet nézek.

Nem hiába, ez az évad a "humorra" hajaz úgy látom! :D

319. Napsugár8 (válaszként erre: 317. - D1zsúlika)
2020. nov. 14. 19:34
Ezt bizony jól összeszedted. Minden észrevételeddel egyetértek! És tetszik a stílusod: "csak a malac farkát nem fogják meg?" Bruhaha! :D
2020. nov. 14. 19:33

Kedvelem ezeket a műsorokat!

Régebben még itt-ott lehetett is tanulni belőle! Na, nem a bálnákkal való bírkózásra, meg a féldisznó darabolására gondolok. Hanem egy-két apróbb dolgokra, mint fűszerezés.

A pocsékolásért mindig felhördülök. Tudom, hogy ez egy előre megszerkesztett show műsor. De pont a "spórolást" kellene megtanítani a fiataloknak, a pocsékolás helyett. De nem! A celebek elé dobják a nagy halakat, struccokat, akik először elkezdenek szörnyülködni, majd öklendezni. Van akinél szájrólolvashatók a szexuális szavak.:D És kezdődik az eszeveszett tollazás ( szá-ra-zon!!! Egyedül a fácán pucolandó szárazon!( És repülnek a tollak padlón, plafonon, kócos kiengedett műhajakban, mint a reggeli ébredéskor a ciha-pihe! ÉS! A nagy madár melléből kivágnak végül egy kis tenyérnyi mellecske húst! A nagy darab strucc meg tollastól kuka??!! Miért nem kaphatnak

egy azaz egy darab mellet??!! Node én ezt is megértem! Azért nem, mert ezt direkt a nézőnek csinálják! Ha spórolnának, akkor mi a fityfenén szörnyülködnénk, mi töltené ki a műsoridőt?! (Viszont, ha a celebek bohóckodhatnak, ha hülyét csinálhatnak magukból (túúúdom, túúúdom jó pénzért teszik), akkor a szintén nem éhező sztár séfek se vegyék halál komolyan a kritizálást, kóstolást, szerintem.)

2020. nov. 14. 19:24

Elnéztem a talalást, a tányérokon a szuper menüt! Igaz, a tányérokat látjuk, de nem kóstolhatunk! Néha csak nézek, hogy a tányér közepére csináltak egy nagy rakás valamit. Majd beleszúrnak klf. szirmokat, falatnyi húst és egyéb pirított chipseket. Majd zöldes-sárga színű (falun kissé morbid szóval illetett) szószt húznak a rakás köré spaklival. És kész a nagy mű! Gasztronómia! Megtanultam, hogy klf.leveleket ne tegyünk a műre, azért mérgesek a séfek! Azt nem mi csináltuk, csak letéptük! :DD

És a celeb elmondja, hogy mennyire imád főzni! Mindene a gasztronómia! Kötényt akar! Séf akar lenni mindenáron! :D Aztán ha van kötényük, akkor bevallják, az eléjük rakott alapanyagot senki nem ismeri. Soha nem dolgozott vele. A konyhai gépeket sem használták soha! Bódis Sylvi is azt mondta, hogy érte harcolt már két férfi, de két séf még soha. Sírtam! :D

Azért is, hogy kötényt kapott az a celeb is, akinek a tányérján csak egy pici krumpli püré halmocska volt. Na az ilyenek fogják "újra gondolni a vadast, harcsapörköltből!" Én nem gondolom újra!


De hogy a vegák mit keresnek ilyen műsorban?! A hús szagától elájulnak. Csak a malac farkát nem fogják meg?!

Ahol tolják a képükbe a sok disznót, madarat, fél marhát, akik között lógott legutóbb Zéé is ?! Miért kell hőssé avanzsálni egy michelin csillagos séfet? Azaz, miért kellett "kikötözni" Ákost?! Evidens, hogy jobban főz, mint a celeb, még akkor is ha egyik kezét a poppolójába dugja?! Nagy Alexandrát kellett volna kikötni, ájuláskor nem zuhant volna a földre?! Nem igaz?! Lényeg, hogy ez a műsor nem más, mint főzőcskének álcázott show műsor!

A készítők meg ránk bízzák, ha tetszik nézzük, ha nem kapcsolunk tovább. :D

316. Napsugár8 (válaszként erre: 313. - Piroska52)
2020. nov. 13. 09:32
Ez + a másik, a lógó haj. Anno még a rövidre vágott hajra is kendőt kötöttünk főzés közben.
315. tumbo2 (válaszként erre: 310. - Napsugár8)
2020. nov. 13. 09:13
csak a sok hülye főzőműsorban.a pulykára nem emlékszem,ritkán volt,de a tyúk feje,lába belekerült a levesbe,tisztán,a belső részekre sem fújjogtam,egyedül a nyakát nem voltam képes elvágni.
314. tumbo2 (válaszként erre: 310. - Napsugár8)
2020. nov. 13. 09:09
a házit mindig forráztuk,a kacsát is.de mintha rémlene,hogy a fácánt szárazon kellett.de ki emlékszik 10 éves korában hogyan csinálta.
313. Piroska52 (válaszként erre: 311. - Hpetra22)
2020. nov. 13. 08:59

Azok csinálják a cirkuszt, a többi meg dolgozik,

agyamra megy némelyik, ,,,, jájjjj, meg fújjjj, meg undoritóóóóó, meg hisztizek még egy kicsit, tudta mi vár rá, akkor meg minek ment oda, tűsarkúban, kibontott lógó hajjal.

312. Napsugár8 (válaszként erre: 311. - Hpetra22)
2020. nov. 13. 08:51
Ez nekem is feltűnt.
2020. nov. 13. 08:47
Még csak az első részt láttam, de tök fura volt, hogy csak kb 3-4 emberrel foglalkoztak, a többiről szinte semmit se mutattak.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook