Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Konyhafőnök 2020. fórum

Konyhafőnök 2020. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
370. Napsugár8 (válaszként erre: 367. - Napsugár8)
2021. jún. 12. 09:41

És az a több ezer vendéglátós vállalkozó, akik a covid miatt itthon elrendelt bezárások miatt mentek tönkre, és talán még a házukat is elviszi a bank, mert a törlesztő részletet nem tudják fizetni... mit számoljanak fel és hova menjenek? Ők végig itthon maradtak.

Ezen az alapon ők is joggal jelentkezhetnének a Konyhafőnök műsorba, hogy majd abból a 10 millából újra kezdik az életüket.

Régóta mondom, hogy ezt a műsort előre "megrendezik", és csak arra jó, hogy műsoridőt kitöltsön, és ingyen reklámot csináljanak már előre, a leendő győztesnek.

369. Napsugár8 (válaszként erre: 368. - Bulikázós)
2021. jún. 12. 09:32
😂😂
2021. jún. 12. 09:27
Hát... nem hatódtam meg! És valószínűleg ez volt az utolsó Konyhafőnök, amire időt pazaroltam.
2021. jún. 12. 07:53

[link]


Mindjárt sírva fakadok, annyira megható.

366. Napsugár8 (válaszként erre: 365. - Bulikázós)
2021. jún. 12. 06:14

De! Megtették!

Annyi vigaszom van, hogy nem Orsi!

365. bulikázós (válaszként erre: 364. - Napsugár8)
2021. jún. 11. 21:47
Na, eza férfi minden adásban siránkozott, hogy ő mindent feladott ezért a versenyért! A többiek is! Remélem nem nyeri meg!
2021. jún. 11. 07:39

No! Imáinkat meghallgatták.

Őszintén, én Mengyinek szurkolok. Igaz hogy ő kínai, Roland pedig mégis csak magyar, de arra hivatkozva, hogy ő odakint felszámolt mindent, és itthon ebből szeretné meglapozni a család jövőjét... gondolom, nem üres zsebbel jön haza több évi kinti focizás után, valamicskét csak-csak összefutkározott magának...

Győzzön a jobbik!

Az lesz tisztességes, semmi egyéb nem számít ma este.

2021. jún. 10. 16:20

[link]


Ma valóban eldől, hogy ki marad a végére. Orsinak mennie kellene, de ahogy tegnap az előzetes bejátszást mutatták, a kis kínai lánynak potyogtak a könnyei... szégyen gyalázat, ha őt ejtik ki, és Roland mellett Orsi jut tovább.

Akkor az a szememben azt jelenti, hogy már elejétől fogva eldöntött az egész. Orsinak sem mindig tökéletes a tányérja, már régen kivághatták volna a sorból.

362. Napsugár8 (válaszként erre: 361. - Kicsi Fecske)
2021. jún. 5. 17:01

Totál egyetértek veled. Én is így látom. Mondjuk én a kis kínai csajt tartom a legjobbnak, mint szakács, és a segítőkészsége is példás.

Amit írsz Rolandról, valóban megérdemelné, hogy ő vigye el fődíjat... ha egyáltalán ez mögött a műsornak nevezett ökörködés mögött valóban ott van a 10 millcsi, nem csak olcsó show-műsor. Mert én már abban is kételkedek, hogy egyáltalán valóban kapnak-e akár egy fillért is, vagy csak felmutatják a hatalmas "utalványt", és a többi csak "ingyen reklám" a versenyzőknek.

2021. jún. 5. 16:31

Ez a műsor már nem az műsor, amit én megszerettem!

Ahol még lehetett egy-két csíziót (főleg a fűszerek, fűszerezés, felhasználás terén apróbb-cseprőbb dolgokat ellesni.) Már csak a háttérben, fél szemmel kísérem. Ez a műsor, már csak show és reklám!


Jól láttam, hogy véget ért tegnap a Szonja-Orsi "cicaharc?!" (Ákosnak üzenem, ez annál több volt! Rosszindulat a köbön.) És amikor anno Orsi nem fogott kezet Szonjával, már akkor kellett volna megdorgálni.

Nem tették! Orsi "magyarázta a bizonyítványát" legtöbbet, ami alatt engem a hideg rázott! És műmájer volt! És "kőműves dekoltázst" villantott! Önző, rosszindulatú arcát mutatta a kamerának. Mindenkit mentsen meg az Univerzum az ilyen kollégától, főnöktől meg pláne!


Ez a műsor már csak show és reklám!

Ez az évad pedig inkább Orsi-Szonja háborújáról szól. És a pocsékolásról, a felesleges, rosszindulatot szító hátráltatásról.

Dér Heni és vendégei "gyerekzsúros" címszó alatti affektálása is kimaradhatott volna! Nem hiányzott a sok affektáló h314ch@!

"FürdősZé" is elviselhetetlen már a műsorban. Annyira sunyi, álságos, rosszindulatú volt, ahogy Orsit és Szonját szinte már cukkolta, feltartotta, és szemmel láthatóan szinte élvezte a feszültségkeltést a két lány között, adásról-adásra. A tegnapi, nagyképű dumája felforgatta a gyomromat! Amikor azt mondta a két séfnek, hogy ha nem Michler séfek lennének, nem szerepelnek a tv-ben és így nem lettek volna ismertek?! Jenő megjegyezte erre, "ha nem lenne ez a műsor, te sem lennél ismert!" Mire "FürdősZé", de igen, mert én már korábban is itt voltam....." Én meg nem bánnám, ha ezzel az évaddal véget érne a "karrierje", mert a szakácstudományt csak ugatni tudja! Szerintem.

A "másolós" feladatról pedig csak annyit, hogy a két Michler csillagos séf tányérját lemásolni recept nélkül, még a profi szakácsoknak is napok kérdése! A civileknek meg 60 perc?! Ez azért mindennek a csimborasszója!

Mindig zavart az a nagyfokú pocsékolás is amit művelnek. Bármilyen alapanyagból (sertés-,marha-, tollas madár)

kivágnak egy tenyérnyi húsos részt, hát blöááá!

Amit felhoztak a piactérről sok szép árut, abból is fikarcnyi kerül csak a tányérra. Lassan már lupé kell, hogy lássuk a falatka húsokat, vagy a köretet.


Gáboron viszont mosolyogtam, ahogy az séfek elé rakta az igen "puritán, burleszkbe illő tányérját! Igen frappánsan megoldotta a "hátráltató" sütis feladatát.

Pár szem eper, fehér hab, és kész a "csoda!"

Gondolta, jó lesz ezeknek......


A Konyhafőnök 2021-es, 8. évadában szereplő civilek közül ki lesz a verseny győztese ki viheti haza a fődíjat és nyerheti el a Konyhafőnök címet nem tudom.

Úgy láttam, hogy sokan a pekingi származású Li Mengyi-t szeretnék győztesnek látni. Semmi gondom a kínai versenyzővel, mert egy példamutató ember, szerény, segítőkész és nagyon sokan kedvelik.

Én örülnék ha inkább Roland nyerne. (Holott talán Jenő szimpatikusabb?!) Roland az, aki a múltját, munkahelyét hátrahagyva, hazajött családostul, hogy megváltoztassa eddigi életét. Aki itt született, és itt szeretné megalapozni családja jövőjét, ahogy kisfiának ígérte bemutatkozásakor.)

360. Napsugár8 (válaszként erre: 359. - Bulikázós)
2021. jún. 5. 14:08

Én nem csalódtam benne! Valahogy úgy látom, (úgy emlékszem), hogy amikor csapatban voltak és ő volt a konyhafőnök, akkor ő "állt bele" Szonjába, állandóan izélgette... már akkor kiakadt nem csak Szonja, hanem a többiek is. Amikor Szonja előnyhöz jutott, és Orsit azzal hátráltatta, hogy őneki segítsen 10 percet, de csak "konyhalány" melót adott neki: ezt takarítsd el!! stb. Orsi úgy takarította el, hogy nem mosogatott, csak úgy visszarakta a szekrénybe a vágódeszkától kezdve mindent, tehát gyakorlatilag azt a melót sem csinálta meg. És most itt a végén, álszent módon vígasztalja Szonját... nálam nagyon kihúzta a gyufát. És ahogy Ákos értékelte: "örülök hogy ma megmutattad az emberi oldaladat is, nem csak azt, hogy tudsz főzni"... Ezt külön lerendezték, akár mondhatnám, hogy előre lezsírozták, és az egész műsor nem más, mint Orsi leendő vállalkozásának reklámja.

De mondjátok azt, hogy nem jól látom, nem jól emlékszem, mert nálam most nagyon kinyílt a bicska a zsebemben.

359. bulikázós (válaszként erre: 358. - Napsugár8)
2021. jún. 5. 13:48
A tegnapi adás után örülök, hogy csalódtam Orsiban. Valószínüleg nem ő fog nyerni, de nagyon tud!
358. Napsugár8 (válaszként erre: 357. - Bulikázós)
2021. jún. 2. 13:53
Én mind a kettőt kiraknám. De ahogy Ákos védte Orsit, hogy igenis egy ilyen versenyben az a jó, ha valaki tud határozottan, szinte erőszakosan menni előre a céljai érdekében... azt hittem, nem jól hallok. Ezzel még csak tovább bátorította Orsit a szemét viselkedésre.
357. bulikázós (válaszként erre: 356. - Napsugár8)
2021. jún. 2. 13:39
Nekem sem tetszett Orsi viselkedése, de én ezt a román csajt raknám már ki! Mi a fenének megy versenyezni, aki nem kóstol? Nem szereti a zöldségeket, húst, meg semmit. Szerintem véletlenül sikerültek jól a kajái. A nokedli szaggatásáról már nem is beszélve!
2021. máj. 30. 16:32

[link]


Én ki is zárnám a versenyből. Egy igazi konyhafőnöknek nem csak szakmailag kell a legjobbnak lennie, de az ő dolga az is, hogy a keze alatt dolgozókból egységes csapatot formáljon, és inkább az esetleges ellentéteket símítsa el, mint ilyen viselkedéssel rombolja a csapat összhangját. Egyáltalán nem való konyhafőnöknek, akármennyire is sokra tartja a tudását.

Elmehet Orsi a sunyiba, de ne álmodjon arról, hogy ő fog nyerni! Ilyen stílusban nem lehet senki főnök egyetlen konyhában sem!

355. Napsugár8 (válaszként erre: 354. - Babyapocakban)
2021. máj. 27. 14:19
😀😀😀
354. babyapocakban (válaszként erre: 353. - Napsugár8)
2021. máj. 27. 11:25
Annyira nem ragaszkodom. 😁
353. Napsugár8 (válaszként erre: 349. - Babyapocakban)
2021. máj. 26. 07:15
Ha nagyon unatkozol
2021. máj. 26. 06:37
Köszi, akkor hagyom.
351. bulikázós (válaszként erre: 349. - Babyapocakban)
2021. máj. 25. 18:47
Nem.
350. Piroska52 (válaszként erre: 349. - Babyapocakban)
2021. máj. 25. 18:47

Halovány gyenge kékek,talán egy árnyalattal jobb pirosak.

Kabarénak tökéletes.

2021. máj. 25. 18:24
Idén nem néztem még. Érdemes letölteni?
2021. máj. 25. 15:03
Czutorné Zsani mit keres a középdöntőben? Csak az agyát játsza, ahelyett, hogy logopédushoz járna😄☹️.
2021. máj. 20. 07:52

Konyhafőnök akar lenni, és nem tudja, hogy a baromfinak hol a mája???

Bárddal vágta fel, és feszítette szét!!!!

Könyörgöm, előtte nem kellett volna mégiscsak kizsigerelni, hogy a belek tartalma esetleg ne csorogjon szét ott belül ide-oda???? Persze, akkor már a belekkel együtt kijött volna a mája és a többi belsőség is...

Úgy éreztem, véresre kaparom magam!

346. tumbo2 (válaszként erre: 338. - Bulikázós)
2021. máj. 19. 17:18
mert a magyarokból már kifogytak.mint a "tehetségkutatóknál".
2021. máj. 19. 16:26

Azért valamelyik nap nem lettem volna Zé helyében. A nyakamba nem vettem volna azt a kígyót, akármennyire is szelíd.

Bár esetenként megvillant az agyamban, lehet hogy nem is élő???

344. Süti 2
2021. máj. 13. 18:13

Olyan sokáig tart a műsor...sajnos nemigazán tudom követni.

Régen jó volt..

343. Napsugár8 (válaszként erre: 342. - Bulikázós)
2021. máj. 12. 06:30

Ne szólj szám, nem fáj fejem! 😍


Egyébként az a nagyon barna, tegnap kiderült, hogy ő Kubából tévedt erre, és arcvonásuk alapján még 2 kínai (vagy japán??) csaj van, a többi tőlem jöhetett akár a Holdról, Marsról, nem tudom.

342. bulikázós (válaszként erre: 341. - Napsugár8)
2021. máj. 11. 21:26
Tudnék mondani😀, de nem szabad!
341. Napsugár8 (válaszként erre: 338. - Bulikázós)
2021. máj. 11. 18:12
Ha van határon túl élő magyarnak magyar állampolgársága, és mellette van itthoni "állandó lakcíme", akkor már nyugodtan szavazhat, nyugodtan igénybe veheti az orvosi ellátást, sőt (nagyobb) nyugdíjat is kap, mint az egész életükben itt élő, dolgozó, adózó magyarok... miért pont a Konyhafőnökből lennének kitiltva.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook