Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Farm VIP 2020 fórum

Farm VIP 2020 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. nov. 24. 08:52
Ez a 2021-es széria nem tűnik olyan jónak:(
2020. dec. 12. 09:54

Akinek én drukkoltam ( Kiskeró) rég kiesett, de szerintem is így volt igazságos. Nekem mindegy lett volna hogy melyik fiú győz. Zalán megérdemelte. Bár az megtévesztett, hogY az egyik női lap mindig a kiesett játékossal

készitett interjút, a xII 10-I szám Zalánnal.

2020. dec. 12. 09:50
Ennek így kellett történnie, így igazságos.
2020. dec. 11. 23:05

Zalán sportszerűségből, emberségből jelesre vizsgázott.

Ahogy gratulált Vivinek, az elismerésre méltó. Valami olyasmit mondott, hogy megnézne egy nőt, aki negyed óráig csinálja azt, amit Vivi több mint fél órán át megtett. Szívből gratulált, úriember módjára.


A döntő megint csak próbára tette a fiúkat fizikailag és agyban is.

Zalán őrült tempót diktált magának. Végigcsinálta, és ahogy a végén Kucsit méltatta, megtapsolta, és azt mondta, hogy a győzelmét valahol Kucsinak is köszönheti, ez emberi nagyságra vall.

Elismerésem neki.


Mindhárom finalistának nagy gratulációm. Valahol mindhárman nyertesek.

2020. dec. 11. 22:54

Vége.


Átgondolva és újraértékelve az eddigieket úgy gondolom, embert próbáló volt az elődöntő és a döntő is.

Miután Vivi kiesett, úgy voltam vele, itt már mindegy, győzzön a jobbik fiú.

Korábban nem tudtam elképzelni, hogy Kucsi ennyire nyugodt, konfliktuskerülő ember. Azt hittem, hogy a taktikája része. Mára bebizonyosodott, hogy tévedtem. Úgy gondolom, ő a való életben is ilyen lehet. Idő kellett hozzá, hogy így érezzem.

Az, hogy a szeretteikkel találkoztak, na, az aztán egy érzelmi vihart hozott magával. Kucsin láttam leginkább az érzelmek tombolását, láttam az erős férfit könnyezni. Hát, amikor a kislánya sírását hallja a búcsúzáskor, a fia meg talán befelé nyelte a könnyeit, az szíven vágta.

Persze az érzelmeit mindenki másként mutatja ki, ezzel nem azt mondom, hogy Vivit ne ütötte volna szíven a búcsú. Azt gondolom, talán Zalán volt a legkönnyebb helyzetben. Neki nem a gyerekeitől kellett búcsúznia.

Az érzelmek viharából kijutott mindegyiküknek.


Folytatom...

2020. dec. 11. 11:04
Most már minden rendben van. Éva kiesett!! Teljesítménye alapján ugyan ott lehetne a helye, de ahogy korábban is írtam, marionettbábuként mozgatta a többieket, saját győzelméhez vezető lépcsőfokoknak tekintette, csak éppen szépen be tudta csomagolni. Sydney szót sem érdemel. Hajrá, legyen már vége!
2020. dec. 11. 09:05
Éva arcára ráfagyott a mosoly, hogy Sydney nem rá tette a szavazatát. Kár volt bíznia a csajban, jól megvezette.
87. dfc04c70e4 (válaszként erre: 74. - Bummihatka)
2020. dec. 10. 20:19

Most erre nem reagálok bővebben, mennem kell.

De végigolvastam, és összességében egyetértek.

86. dfc04c70e4 (válaszként erre: 75. - Hatvanas)
2020. dec. 10. 20:13

Nemcsak Kucsi, Zalán is meg lett vezetve. A hazugság szószólójának jobban hitt Zalán is, mint Vivinek.


Éva erős. Amikor még szoros volt a női triumvirátus, mindhárman kirekesztették Vivit. Amikor Vivihez a vacsoraest után kicsit közelebb került, akkor meg Rita és Sydney pusmogtak a háta mögött. Csípte a szemüket, hogy az addig kirekesztett Vivi nem maradt teljesen magára. Ők is közelíthettek volna, senki nem akadályozta meg egyiküket sem. Csak egyszerűbb a másik háta mögött áskálódni.

Egyébként egy korábbi hozzászólásomban írtam, hogy a játék előre haladtával változik majd a női hármasfogat egymáshoz való viszonya. Így is lett.


Várok tovább. Lesz itt még meglepetés!

85. dfc04c70e4 (válaszként erre: 78. - Tulipán***)
2020. dec. 10. 20:00

Más a véleményem. Zsuzsa miért tolta volna Vivi szekerét? Pártatlan volt, és győzött az igazság. Az lett volna inkorrekt, ha Rita győzött volna. Egy párbaj legyen tisztességes! Egyébként Ritának tegnap volt egy sokat sejttető mondata, amikor Zsuzsa a kibeszélőben firtatta a súgást. Azt mondta, bár ne tették volna. Na, ezzel mindent elmondott!

Különben pedig miért nézegetett folyton hátra, amikor Sydney súgott neki? A felvétel pontosan visszaadta, amit kellett. Úgy gondolom, csak az nem veszi észre az egyértelműt, aki elfogult Ritával. Értem én a szimpátiát, de az, hogy ki kivel szimpatizál, az egy dolog. Más dolog a fair játék.

Ezzel kapcsolatban végszónak: Rita össze-vissza mondogatta be a számokat, mikor meghallotta, hogy Sydney súgta, hogy közelít. Arra játszott, hátha eltalálja. Egyébként meg akkor sem tartottam volna igazságosnak a győzelmét, ha véletlenül benyögte volna a helyes számot. Ugyanis a tábláján törölve volt az eredmény, amikor Zsuzsa mondta neki, hogy nem ez a helyes szám. Márpedig ha nincs felírva az eredmény, az elfogadhatatlan. Szerintem.

84. dfc04c70e4 (válaszként erre: 80. - Süti 2)
2020. dec. 10. 19:45

Gondolom, Zsuzsára célzol. Nem is személyeskedett.

Nem részrehajlásra gondolsz? A személyeskedés teljesen más.

Egyébként meg részrehajló sem volt. Igazságos volt a pót-párbaj.

2020. dec. 10. 19:07
Kedves Tulipán! Ha Vivinek súgnak a többiek, és Zsuzsi nem szól érte, akkor mondhatnád, hogy az ő szekerét tolja, így viszont az a helyzet, hogy Rita (amúgy szimpi csaj) nem tud számolni! Különben fogalmam sincs, ki ez a Vivi, mostanig nem is hallottam róla, de játszik annyira sportszerűen, mint a többi csaj, főleg hogy a sajtos történet óta lennebb tűrte a gallérját. Amúgy Sydneykének sokkal hamarabb ki kellett volna esnie, mert milyen nagy teljesítményt is nyújtott a pityergésen kívül? Igaza van Ildi992-nek, a nők intrikusabbak, mint a férfiak. Egyébként várom, hogy vége legyen, mert esténként nézem, mint akinek elment az esze. Ha Éva nyer, legfennebb átkapcsolom arról a műsorról, ahol ő villogtatja magát!
2020. dec. 10. 15:53
Emberi játszmák, itt is szépen alakultak, mint az életben. A nők kegyetlenebbek, jobban aláássák a másikat, mint a férfiak.
81. Süti 2 (válaszként erre: 78. - Tulipán***)
2020. dec. 10. 14:55
Én is így gondolom.
80. Süti 2 (válaszként erre: 68. - Auróra2010)
2020. dec. 10. 14:53
A műsorvezetőknek nem is szabadna személyeskedni!
79. tulipán*** (válaszként erre: 76. - Tímea_)
2020. dec. 10. 14:48
Én is Zalánnak drukkolok. Tisztességesen játszik, mindig a maximumon teljesít és nem az elcsépelt celeb, aki már szinte minden műsor által prostituáltatta magát.
78. tulipán*** (válaszként erre: 68. - Auróra2010)
2020. dec. 10. 14:42

szerintem is abszolút ez a helyzet, Zsuzsa Vivien szekerét tolta.

Amúgy totál fárasztó, hogy eddig hagyták, hogy kapjon segítséget a párbajozó, ezzel Rita bent is tartott 2 játékost. Most, hogy ő párbajozott, nem engedték a segítséget. Szerintem a TV2-nek meg vannak az emberei, hogy kit akarnak tolni, és a szerint alakítják a játékot. Luxer Vasvárit minden műsorban tolják, mert akkora pof...ja van hogy a képernyőn kell tartani. Most is így lett. E miatt már a nőt is megútáltam (bár a luxi feleségekben el is kapcsoltam amikor a képernyőre került, annyira fárasztott a némber). Azon sem lepődnék meg, ha őt hoznák ki nyertesnek a végén. 🤢

2020. dec. 10. 13:56

Nem szoktam ide irkálni, de a farm most engem is beszippantott, úgy látszik.

Szóval, az előzőekhez még annyit, hogy a sárgák közt valóban jobb volt a csapatszellem, de a pirosak külön-külön rokonszenvesebbek. Bosszantani akkor kezdtek a sárgák, amikor a pirosak beköltöztek. Pont úgy az övéké is a parasztház!!!!!!! De Éva és Syndey!! Túl sok szót pazaroltam rájuk. Bocs, Kucsi, hajrá Zalán!

2020. dec. 10. 11:29
Én is Zalán győzelmének örülnék a legjobban!
2020. dec. 10. 10:54
Nekem sincs különösebben kedvencem, de szerintem Zalán érdemelné leginkább a győzelmet. Persze Kucsi is, de ő túlságosan engedi, vagy legalábbis engedte, hogy az orránál fogva vezessék a lányok. Egyébként az elit csapat tagjai közül csak Évát és Sydnyt nem kedvelem. Sydny szerencsére kiesett, s ha van igazság, akkor nem Éva nyer! Bár meg kell mondanom, korábban nem volt ennyire ellenszenves, de itt túlságosan is lépcsőfoknak képzeli a többieket!
74. bummihatka (válaszként erre: 71. - Dfc04c70e4)
2020. dec. 10. 10:18

Én is nézem (igaz, csak utólag online, mert nincs tv-m és így néha fel is halmozódik pár rész, de most láttam az utolsót is) és olvasom is a hozzászólásokat itt rendszeresen.


Nekem Sydney nagy csalódás. Eleinte még szimpatikus is volt, hogy nem kezdett el azonnal kényeskedni, de hamar kiderült, hogy nem egyenes. Amikor már határozottan elfordultam tőle az a hierarchiás szavazás után volt. Amit itt a lánycsapat és tegyük ki a fiúkat storyval leművelt az pedig egyenesen gyomorforgató volt nekem.


Vivi-Rita párbaj: Szerintem egyértelmű volt, hogy Zsuzsa elmondta a szabályokat, az is egyértelmű volt, hogy ezt a sárga csapat megszegte. Lényegtelen hogy szimpatikus Rita vagy Vivi, az volt a fair, hogy újrajátszották. Kicsit sajnáltam, hogy nem teljesen egy új feladatot kaptak, de ez részletkérdés igazából. Megérdemelten jutott tovább Vivi.


Túlzásnak érzetem a szilvafőzésnél azt is, hogy Vivi kifeküdt napozni, amíg a többiek dolgoztak, de azt a nagy lázadást is, hogy mivel Éva és Vivi lefeküdtek ezért fellázadtak ellene, ugyanakkor ők délelőtt befejezték a munkát, ha mindenki éjszakázik, akkor vajon ki fejezte volna be a munkát?


Alapvetően nekem sok új ember volt ebben a műsorban, kevés tv műsort követek, kb. a társaság felét sosem láttam korábban. Nem tartottam jó ötletnek, hogy Éva néni bekerült, miközben nagyon kedves és szerethető a karaktere, szerintem nem illett bele egy ilyen műsorba, ahol sokszor valóban a fizikai teljesítmény a döntő, még ha nem is mindig. Nem volt olyan ember akiért az elején rajongtam volna, hogy húúú neki drukkolok. Most sincs egyébként.

Kucsera teljesítménye emberfeletti, le a kalappal előtte, jó srác, kemény fiú. Zalánt most ismertem meg, az ő kitartását is értékelem mindenképpen. Éváról gondoltam, hogy kemény csaj, alapvetően nem volt túl szimpatikus sosem számomra és a műsor első szakaszában ezt inkább erősítette, mára inkább a semleges szintre került fel. Viviről nem sok jót gondoltam, inkább pozitív irányba változott a véleményem, de azért érte sem tudnék rajongani, de azt meg kell hagyni, hogy sok prekoncepciómat megcáfolt, ami vele kapcsolatos volt bennem.


Összességében az elejétől kezdve nem értettem a hisztit arról az elképzelésről, hogy nem lehet fiú-lány párbaj. A kihívott választ párbajnemet és 2 olyan párbajnem is van, ahol egálból indulnak.


Az egész műsor koncepciója amúgy tetszett, (korábban nem láttam hasonló műsort), igényesen készült szerintem. Ugyanakkor sokkal jobban oda kellene figyelni arra, hogy ne lehessen csalni. Pontosabb szabályokat kellene alkotni és jobban kellene a verseny tisztaságát védeni, és ha mégis történik valami rendellenes, akkor azt megfelelően szankcionálni. Gondolok itt az első játékra (vagy a második?), amikor egyértelműen csalt Vili, hiszen látott, amikor futottak vissza a toronyhoz.

73. andi6020 (válaszként erre: 68. - Auróra2010)
2020. dec. 10. 10:16
Elfogultság az, hogy nem tolerálja a csalást?
2020. dec. 10. 10:10
Megnyugtató, hogy a csalás kiderült, és Sydnyke is kipottyant. Nagy kavarógép és kamuzik. De azért vegyük már észre azt is, hogy Évike úgy irányítja kedves "ártatlan" mosolyával az embereket, mintha marionettbábuk lennének. Sokáig Kucsinak szurkoltam, de elég mamlasz, hogy nem lát a szemétől. Miért csak Vivire haragszik vajon? Sok emberről megváltozott a véleményem, Viviről pozitívan. Az viszont igaz, ha egy kicsivel kevesebbet beszélne, nem utálnák ennyire. Attilára haragszom egy kicsit. Ha azon a bulin nem üti ki magát, a másnapi párbajt meg is nyerhette volna Éva ellen! Ugye figyeltétek, hogyan irányít a háttérből! A neki feltett kérdésre nem válaszol, vagy csak annyit, hogy "Na, és te". Miért csak Vivire haragusztok a lekvár miatt, Éva is aludt, és meg is indokolta: a másnapi védettségin fittnek kell lennie. Mások húzzák az igát, ő is dolgozik persze, de ő a legnagyobb taktikus. Nyilván a többiek teret adnak ennek! Én mindenesetre Zalánnak szurkolok. Hajrá!
2020. dec. 9. 22:20

Csak kis mellékzönge...

Alig van hozzászólás, illetve leginkább ugyanazok tesznek egy-egy megjegyzést.

Kíváncsi lennék mások véleményére is, főleg bővebben kifejtve.

Arra is kíváncsi vagyok, hogy vajon tényleg nincsenek ennek a műsornak nézői?

Esetleg nézik, de nem szólnak hozzá?


Ha már elkezdtem, végignézem. Bevallom, érdekel a vége.

2020. dec. 9. 22:14

Abban az ügyességi feladatban, amelyikben egy kancsót kellett egyensúlyozni, Sydney valóban ügyes és kitartó volt. Akkor kapta meg a védettséget.

Ma kiesett. Nem hullajtottam érte véres könnyeket.

Szikrányit sem változott a megítélése a szememben. A végsőkig hazudott. Amikor akár Zsuzsa, akár Vivi, vagy Éva konkrétan azt sugallta neki, hogy most már valljon színt, akkor terelt. Nem ártana egy kis gerinctorna...

Hogy a jó fenébe tud tükörbe nézni?

69. dfc04c70e4 (válaszként erre: 68. - Auróra2010)
2020. dec. 9. 22:07

Nem éreztem, hogy Zsuzsa elfogult lett volna Vivivel.


Egyértelmű kérése az volt, hogy senki, semmilyen módon ne segítse a párbajozókat. Ha valakinek ez nem érthető, nincs miről beszélni.

Helyes döntés volt visszanézni a csalás-gyanús kockákat. Egyértelművé vált, hogy Rita győzelme nem volt tiszta.

Elfogultságról szerintem szó sincs. Így volt korrekt - a párbajt meg kellett ismételni.

Így látom, szerintem így volt korrekt.

2020. dec. 9. 21:00
CSAk én éreztem hogy a Zsuzsa tegnap is és ma is elfogult volt Vivien javára ?
2020. dec. 9. 09:38

én is a Ritának drukkolok, bár a nézők számára Vivien biztosan érdekesebb celeb

Én azért azt hittem, h RIta jobban boldogul a számokkal okosabbnak hittem Vivinél.

2020. dec. 9. 09:29
A négy nő közül még mindig Rita az, aki (számomra) a legnormálisabb. Ha kiesik a 2. logikai feladványnyál is...
65. dfc04c70e4 (válaszként erre: 53. - Dfc04c70e4)
2020. dec. 8. 22:17

Visszacsatlakoznék ide.

Mennyire jól ráéreztem! Most sem gondolom másként, mint amit előzőleg írtam.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook