Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kondérban gulyás, valami fini recept? fórum

Kondérban gulyás, valami fini recept? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 12. 15:50
jol hangzanak:))
2008. máj. 12. 15:13
Babgulyást eszem éppen: hagyma apróra vágva, olajon kissé megfonnyasztva, bele a husi, kicsit fehérre pírítva, pirospaprika, piros arany, picike örölt kömyény, só, és felöntve elegendő vízzel. Ezt kell szépen rotyogtatni, amíg a husi egy picit megpuhul.Én most sertéslapockából főztem, hogy gyorsabban megpuhuljon. Így a babot a husival együtt tettem bele. Egyébként ha marhahusiból készül, a félig megpuhult húshoz kell hozzáadni az előző este beáztatott babot. Tettem bele fokhagymát, paradicsomot, hegyes erős zöldpaprikát, répát, petrezselyemgyökeret, zellert. Mikor kész, még egy kis csipetkét is dobtam bele. A tűz erősségét a fadarabokkal szabályoztam, nem kell sok, csak folyamatosan tudjon rotyogni az étel. Nagyon fincsi lett.
2008. máj. 12. 15:03
Van a jó öreg palóc leves,amit szintén készíthettek bográcsban,finom is laktató is.
2008. máj. 12. 15:02
Variálható még kis tarhonyával,csipetkével.
2008. máj. 12. 15:01
A babgulyás is hasonló képp készűl,csak itt a babot hamarabb bele kell tenni(ezt nehéz megmondani,mert a bab sem egyformán fől,de ha nem száraz babból csináljátok akkor elég a zöldségekkel bele tenni a kifejtett babot).A marha hús az állat korától függően 2-4 óra alatt fől meg.Ha van egy közepesen öreg marhából vágott húsod akkor bele rakhatod a sokára fővö szárazbabot már azután mikor a hús feladta a levét.
2008. máj. 12. 14:56

Legyen bármilyen gulyás a lényeg az alap,vagyis marhahús,hagyma(1 kg húshoz 10dkg hagyma),fokhagyma,paradicsom,fehérpaprika,1db erős paprika vagy erős pista,egész kömény,örölt bors,só,piros arany,gulyás krém,végül őrölt paprika,.

Rétegezd kizsírozott bokrácsba így:egy réteg kockára darabólt hús-s a tetejére a fent soroltakból apaprikán kívűl mindenból kicsit rá teszel,majd újra hús,újra fűszerek és így tovább-a tetején fűszerekkel fejezd be.

Felteszitek főni-s mikor feladja a levét mérsékelitek a lángot(ez lesz a pörkölt alap)épp csak pöszörögjön-ne rotyogtassátok,mert akkor le ég.Amikor félfővésben van a hús,beleteszitek a répát,gyökeret,zellert,babérlevelet,pirospaprikát és felöntitek vízzel.Mikor úgy látjátok,hogy 10 perc múlva jó a hús beleteszitek a kockára vágott burgonyát és kis majorannát,ha kell közben ízesítitek még sóval.

2008. máj. 12. 14:41

De van a kondér szó,csak az nem a bográcsot fedi,hanem egy hatalmas fazekat(szerintem).

1.Ha lehet fával tüzeljetek alá,mert így lesz igazi íze(viszont a gázpalack előnye,hogy tudod a lángot szabályozni).

Sima guyást vagy babgulyást szeretnétek???

3. herengtimea (válaszként erre: 2. - K.tünde78)
2008. máj. 12. 14:35

igen bográcsra gondoltam,de lehet ilyen szo nincs magyarban?bocsi

kint a szabadban egy parti...

2008. máj. 12. 14:18
Mi az,hogy kondérban????Itt bográcsra kondolsz,vagy egy jó nagy fazékra ami 20 embernek is elég,netán egy nagy üstel????
2008. máj. 12. 14:08
Kondérban gulyás, valami fini recept?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook