Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kombinált teszt és genetikai UH a Bajcsyban fórum

Kombinált teszt és genetikai UH a Bajcsyban (beszélgetős fórum)


13. grapefruit85 (válaszként erre: 12. - Dosza3)
2017. ápr. 25. 09:34
Köszi a választ, jól hangzik! Nem baj ha várni kell csak az orvos legyen aranyos!! :)
12. dosza3
2017. ápr. 19. 18:33

Na, megvolt a genetikai uh. Várnom kellett másfél órát, mindenkit behívtak előttem, pedig 9re volt időpontom, és 9-től van rendelés... Ráadásul kiderült, hogy egy másik kismamának is 9-et mondtak.

De béna is voltam, nem tudtam, hogy előtte be kell jelentkezni a földszinten. Sehol nem írták, én meg eddig csak látogatni voltam kórházban.

Az orvos aranyos volt, mindent jól lemért, mutogatta a bébim kezeit-lábait. Abszolút jó a tapasztalatom. Ha nem bénázom el, és időben bejelentkezek, akkor tuti nem kellett volna ennyit várnom. De megtanultam ezt is. :)

11. dosza3 (válaszként erre: 9. - Grapefruit85)
2017. ápr. 18. 11:24
Írok. Már nagyon várom. :)
2017. ápr. 15. 13:52
Sziasztok!Nekem is csináltak a Baycsiba genetikai ultrahangot plusz biopsziát mèg 2013-ban.
9. grapefruit85 (válaszként erre: 7. - Dosza3)
2017. ápr. 15. 12:25
Szia! Majd légyszives írd meg a tapasztalatod! Én 27-én megyek oda.
2017. ápr. 14. 14:26
Nekem is jok a tapasztalataim. A 12 hetesen nem volt semmi eltérés, de az utolsó uh-k egyijén az ottani szonografus pontosabban becsülte a babák születési súlyát (ikrek), mint a fizetős, picces-puccos 5D uh-on egy másik szonografus. Sajnos nem emlékszem nevekre.. :/
2017. ápr. 13. 10:24

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szerdán megyek, meglátjuk, mit csinálnak. :)

6. Gigi7418 (válaszként erre: 1. - Dosza3)
2017. ápr. 11. 04:23

Nekem cvs előtt volt.

Nagyon jó a véleményem az ottani teljes genetikai csapatról. Csak ajánlani tudom!

Kombinált tesztet nem csinaltattam, a korom miatt egyből cvs volt.

Ez nem babamozi,a cél az eltérések felfedezése. Ez olyan kb, hogy egy mérnök 1 mp alatt észreveszi, ha két vonal között 1 tized mm eltérés van, mert az a szakmája.

A csapat maximálisan profi és nagyon kedvesek, embersegesek, ami ritka szerintem.

5. k.iren (válaszként erre: 3. - Dosza3)
2017. ápr. 6. 15:24
Kombináltat én nem csináltattam, úgyhogy nem tudom az árát.
2017. ápr. 6. 11:44
Nekem 12ezret kellett fizetni a kombinált tesztért. Igaz nem abban a kórházban voltam, de azt hittem hogy egységes az ára.
3. dosza3 (válaszként erre: 2. - K.iren)
2017. ápr. 6. 11:12

Köszönöm!

És mennyibe kerül?

Mert az összeget nekem csak kb-ra mondták.

2. k.iren (válaszként erre: 1. - Dosza3)
2017. ápr. 6. 11:09
Szia! Én náluk csináltattam, nekem csak jó tapasztalataim vannak velük. Olyat is észrevettek amit a fogadott orvosom nem. Gyorsak de alaposak.
2017. ápr. 6. 11:00

Sziasztok!

Érdekelne, hogy a Bajcsyban a 12. hét környéki genetikai uh tényleg futószáras rendszerű?

Ha már fizetnem kell a kombinált tesztért (16ezer Ft körüli az összeg, ha jól tudom), ami a genetikai uh után van, akkor lehet, hogy inkább máshova mennék, ahol szánnak időt a vizsgálatra is.

Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook