Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti kiakadnátok egy ilyen ovis csoportnéven? fórum

Ti kiakadnátok egy ilyen ovis csoportnéven? (beszélgetős fórum)


1 2
59. epervirág (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2019. júl. 28. 18:05
Èn takaritok egy helyen.Mikor kezdtem mondtam neki megyek ma a laborba.Erre megkèrdezte mèsz vèrvètelre mondom neki dehogy is vegyszer konyhábs megyek takaritani az ő idejèbe mèg igy hivták.Vagy mentem a nagy lányom elöszülöire a gimibe.Felsoroltàk milyen szakok vannak.Olvasom ovodai asszisztens alatta zàrojelbe dajka.Nekem dajka a vègzetsègem,ès dajka volt a neve.Ugyhogy minden relatív.
58. Epresturmix (válaszként erre: 56. - Epervirág)
2019. júl. 28. 15:08

Na látod? 😆

Amúgy nekem tetszik. Nem szokványos név egy napocska, felhőcske, katica csoporthoz képest. Szerintem fain. 😉

2019. júl. 28. 13:39

Aztán felnő az a kislány, talán mérnök lesz belőle,és akkor hall majd olyat is, hogy szétmorzsolófarkas.

Igaz, az nem állat, neve ellenére, tehát nem kell esztétikailag minősíteni. :D

56. epervirág (válaszként erre: 55. - Epresturmix)
2019. júl. 28. 10:09
Erröl a mesèről mèg nem is hallottam,de a kölönte az 100% jobb mint ez az undipofik.😂
2019. júl. 28. 09:59

Nem. Jobb mint az undipofik.


(ez egy mese) 😊

2019. júl. 28. 09:32
Nem szinte kirabeliekkel jár.igaz 4- en mennek suliba.Ő a legfiatalabb a csoportba.mikor az ovit kezdte az egèsz ovodába ő volt a legfiatalabb.1 èvbe telt beszoktatni. ( nem volt bölcsis).
53. unom (válaszként erre: 52. - Epervirág)
2019. júl. 28. 09:21
Vegyes csoportba jár a lányod?
2019. júl. 28. 09:06
Èn már tegnap megmutattam neki milyen hal.Nem tudom ellenkezett- e a többi szülő vagy sem mert nyáron nem jár a gyerek oviba.Csak mègegyszer irom èrthetetlen,hogy egy megszokott csoport nevet minek kell megváltoztatni.De a kölöntèbe fog járni ennyi.Azt hozzà teszem mikor tegnap apámnak mondtam vicessen megjegyezte mièrt nem kölök te-lett neve.ezt ugy irom,hogy az ő apja nagy halas volt rengeteg akváriummal.
51. 0adc8842b1 (válaszként erre: 51. - Epervirág)
2019. júl. 28. 08:59
...és mi a jele az óvodában? Hova jársz? Nagycsoportba, a Kölönte csoportba. Ha az óvónő elmagyarázza, hogy ez egy ilyen-meg olyan hal, és mivel nagyobbak vagytok, már nem illik a "halacska" hozzátok, "ne csúfoljanak" akkor megérti. Ha a többi szülő nem ellenkezett, akkor te csak egy fecske vagy, az pedig nem csinál nyarat. Kész, sőt! Valóban a suliban sem lesz mindig az amit ő, vagy a szülei akarnak. Most Kölönte halakat kell a ruháiba varrni?
50. epervirág (válaszként erre: 49. - Highlander73)
2019. júl. 28. 08:34
Igen ebbe teljesen igazad van.Persze meg fogja szokni evvel nincs is baj.Abba is igazazad van,hogy kevès a jó pedagogus.Ahogy irtad gyerekek szeretik az állandoságot a lányom is.De lesz ideje megszokni.A lènyeg az,hogy a pedagogus jó legyen ami nálunk se nem rossz se nem jó átlagosak.
2019. júl. 28. 08:23

Nem hiszem el hogy egyesek képesek még itt,egy ilyen "ártatlan" témában is kötözködni,beszólogatni a másiknak!?

A kérdést feltevő biztos hogy nem ezt várta.

Érdekes név ez a kölönte.Lehet hogy most még tiltakozik ellene a kislányod,de majd megszokja.

A gyerekek szeretik az állandóságot, természetesen hogy tiltakozik.

A lényeg hogy az óvónők jók legyenek,mert jó pedagógust egyre nehezebb találni!

48. Amaunet (válaszként erre: 46. - Epervirág)
2019. júl. 28. 08:22

Na, itt a nagy "sértődés", a "hattyú halála".:D


Fel tudnád sorolni ki az, aki megsértett és mivel?

Az, ha nem értenek egyet veled, még nem sértés.


Persze, ha valaki ki akar vonulni, hátrálni valamiből legkönnyebb arra hivatkozni, hogy mert támadják.

47. lapbarna (válaszként erre: 34. - Epervirág)
2019. júl. 28. 08:12

Nem lehet, hogy vegyes csoportba jár a kislányod? Ami neki az utolsó év, másnak az első. Mert azt írod, már ez lesz a 4-ik éve.

Továbbra sem értem, miért kell egy ilyen dologból problémát csinálni.

2019. júl. 28. 07:24
Igen a csoport nèv is nem kicsit lepett meg hanem az,hogy 3 èvig jó volt a halacska csoport amit megszoktak most a 4. èvbe kell megváltoztatni.Amugy meg èn is ebbe az oviba jártam a nagylányom is meg a kicsi is.Persze megfogja szokni mert kènytelen lesz,de ez pont olyan mint a nèv valakinek tetszik a neve valakinek nem.Èn sem szeretem a nevemet,de ez van elfogadtam.Csak èrdekes itt is megint hogy elöször nem ment a támadás aztán egy törzstag elkezdi nem mindenki,de a legtöbb megy utána.
2019. júl. 28. 06:20
nem
44. andi6020 (válaszként erre: 40. - Epervirág)
2019. júl. 28. 06:15
Persze persze. Elhiszem. Nem kerül az nekem semmibe.
2019. júl. 28. 03:43
Juj de csúnya szegény kis kölönte..
2019. júl. 27. 23:58

Így feltekeredni erre a témára!:D (hét vége van)


Egyáltalán nem akadnék ki egy ilyen csoportnéven.

Inkább megpróbálnám elfogadni, és örülnék, hogy egy új, kevésbé ismert állatot választottak, ami kétszer is volt az Év hala. A gyermekkel is megpróbálnám elfogadtatni, mert nem csak a "szép" állatokat kell elfogadni.

A neve is olyan mókás.:)

41. Guruljka (válaszként erre: 40. - Epervirág)
2019. júl. 27. 23:38
Én olvastam 4 évesen, de írni az iskolában tanultam meg rendesen. Ilyen tényleg van.
2019. júl. 27. 23:30
Igen nyilván mivel apám 91 óta himnuszokat gyüjt màrmint csak gyüjtött mert mind meg van neki meg perste a szàmitó gèpen is.Ő tanitotta meg a lányomnak a magyar himnuszt.Persze nem első hallásra tanulta meg az egèszet,de nem kell elhinni.Van olyan gyerek aki 4 èvesen ir meg olvas akkor az sem igaz biztos.
39. andi6020 (válaszként erre: 33. - Epervirág)
2019. júl. 27. 23:22
2 évesen. Nyilván.
2019. júl. 27. 22:26
Amugy ha egy ovis "kiakad" ezen, azt meg megertem, de egy felnott miert nem csak elmagyarazza, hogy ezen az eg-vilagon semmi nem mulik?
2019. júl. 27. 22:23
Es ha megvaltozik egy intezmeny neve, mert mondjuk mas lesz a fenntarto, vagy atszervezik, akkor mi lesz?
36. epervirág (válaszként erre: 35. - Df1e1c376c)
2019. júl. 27. 22:15
Na most megkèrdeztem mi lesz a csoport neve egyböl megmondta.Tudja mi lesz a neve,de ő akkor is a halacska csoport nevet akarja,de ezt kell efogadnia,de biztos lesz olyan gyerek aki igy egyböl nem fogja megjegyezni.
35. df1e1c376c (válaszként erre: 33. - Epervirág)
2019. júl. 27. 22:12

"ki is akadtam egy 5 èves gyerek hogy tud ilyet megjegyezni."

Ezt te irtad. Nem emlekszel ra?

34. epervirág (válaszként erre: 24. - Lapbarna)
2019. júl. 27. 22:06
Engem sem èrdekelne csak mièrt pont az utolsó èvbe kell megváltoztatni.
33. epervirág (válaszként erre: 31. - Df1e1c376c)
2019. júl. 27. 22:04
Te aztán nagyon kedves vagy nincs semmi baj a lányom memoriájával.A te gyereked 2 èvesen eltudta volna mondani a magyar himnuszt az elejètől a vègèig hiba nèlkül.mert az enyèm eltudta egyszer nem hibázott.
2019. júl. 27. 21:40

Nem, én nem akadnék ki.

(Minek.)

31. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2019. júl. 27. 21:21

Ha egy ot eves gyereknek nehezere esik uj szavakat megjegyezni, eleg nagy bajban lesz a hatra levo elete soran.

Elvileg nem egyedul megy az oviba, es ott nincs felugyelet nelkul, szoval cdsk nem veszik el ilyesmi miatt az oviban.

30. andi6020 (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2019. júl. 27. 19:45

Felesleges volt átnevezni, túl nagy értelme nincs, de jelentősége sincs.

Remélem azért túlélitek.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook