Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klion hüvelykúp használata után mennyi idő elteltével fogyaszthatok alkoholt? fórum

Klion hüvelykúp használata után mennyi idő elteltével fogyaszthatok alkoholt? (tudásbázis kérdés)


10. globus (válaszként erre: 9. - Globus)
2011. nov. 17. 13:28
Nekem azt mondta az orvos, hogy hatástalanítja.
9. globus (válaszként erre: 8. - Artlessness)
2011. nov. 17. 13:27
Kúpból nem sok szívódik fel, valószínűleg univerzális betegtájékoztató van hozzá, amit tablettához is adnak.
2011. nov. 17. 13:24

"hatóanyaga és az alkohol együttes hatása rosszullétet, hányingert, hányást, fejfájást, kipirulást okozhat."

Ez van a betegtájékoztatóban

2011. nov. 17. 13:16

Nem azért tiltott az alkohol ez esetben, mert megárt, hanem felfüggeszti a gyógyszer hatását.

Ha elfogy a kúp, és meggyógyultál, akkor nyugodtan bulizhatsz. Jó szórakozást!

6. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Artlessness)
2011. nov. 17. 12:45

nincs mit:)

ne izgulj holnapra kimegy a hatása a gógyinak, ez 100 százalék.

2011. nov. 17. 12:40
Carpediem, köszönöm a válszod!
2011. nov. 17. 12:36

Kedves Daniela!

Tisztelettel megjegyezném, hogy felnőtt ember vagyok, valamint nem szenvedek alkoholizmusban. Csak egyszerűen szeretnék meginni a barátaimmal egy sört vagy egy pohár bort!

Ha szeretnél hozzászólni a fórumhoz, kérlek a kérdésemre válaszolj, és kímélj meg a rosszindulatú megjegyzésektől!

További szép napot!

3. Carpediem* (válaszként erre: 1. - Artlessness)
2011. nov. 17. 12:33

Szerintem ihatsz holnap már nyugodtan,

mondjuk igaza van az előttem szóló hölgynek,de most nem ez a kérdés:):)

2011. nov. 17. 12:07
Képzeld! Alkohol nélkül is lehet jól érezni magad! Próbáld ki!
2011. nov. 17. 11:54
Ma fogom használni az utolsót, holnap buliba készülök. A betegtájékoztatóra csak annyi van írva, hogy alkalmazása közben nem ihatok alkoholt. Holnap már lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook