Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Candida - betadin hüvelykúp használata alatt kialakulhat újra a gomba? Lejjebb bővebben. fórum

Candida - betadin hüvelykúp használata alatt kialakulhat újra a gomba? Lejjebb bővebben. (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 23. 22:27
Rendben. Átnézek az ő fórumukra. Köszi szépen!
5. Cszsuka (válaszként erre: 3. - 30225df4ad)
2012. ápr. 23. 22:15
nézz körül az "Ex-candidások tapasztalatai" c. fórumban :)
2012. ápr. 23. 22:14
én nem azt a diétát csináltam, hanem teljes életmod váltást. Ha jol tudom a candida diéta alapja is az hogy semmi cukor és finomitott liszt meg azt hiszem kelt tésztát sem lehet. Én eleve átváltottam a cukorrol xilitre és teljeskiörlésü lisztre. Azt nem tudom meddig kell csinálni. de van egy olyan topic hogy excandidáok. Ök biztos tudnak tanácsot adni benne.
2012. ápr. 23. 22:06
Hallottam már a candida diétáról. És ezt meddig kell csinálni? Ami leírást találok róla a neten az megfelelő? Írnak elég sokmindent.
2012. ápr. 23. 22:04
diéta nélkül nem fog szeritnem teljesen elmulni. legalábbis nekem addig mindig elöjött ujra és ujra.
2012. ápr. 23. 21:52

Sziasztok!

Cytologia vizsgálatom eredménye candida és erős gyúlladás lett. Használtam canesten kúpot, utána mondta a dokim, h 4 hét múlva szedjem 2 hétig a betadint. Utána megvizsgál.

Ok. Ma kezdem a 2. hetet a fránya candidámra, amivel már 1x szenvedtem novemberben. Remélem hatni fog, mert már megbolondulok ettől az egésztől. Éjjelre teszek be szárnyas betétet, előtte bevizezem a kúpot és úgy teszem fel. Éjjel jön ki 1 pici, de napközben is mintha rendesen nedves lennék odalenn egész nap. Tudom, hogy van folyásunk, de ez nem olyannak tűnik (pedig színtelen, szagtalan). Ez még mindig a kúp lehet? És érdekes, mert a nemiszervem körül mintha kicsit viszketne, piros olyan mintha kiakarna jönni a gomba. A tüneteim tök olyanok. Nem értem. A betadin baktérium és csíraölő. Nem jöhet ki! Vagy akkor mégis? 3-án megyek újabb vizsgálatra, a menzeszem 5én jön meg. Nyugtassatok meg, hogy nem kell tovább szenvednem. Tapasztalatok esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook