Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kíváncsi vagyok kívülállók véleményére fórum

Kíváncsi vagyok kívülállók véleményére (beszélgetős fórum)


2019. febr. 2. 13:44
Elég star egy helyzet..es hányan élnek igy..
28. Érdekes73 (válaszként erre: 26. - Perla del Mar)
2019. jan. 31. 13:45
Tök mindegy kihez csak elvegye ? Ez szánalmas szerintem .
27. dd9dec5381 (válaszként erre: 26. - Perla del Mar)
2019. jan. 30. 14:34

Nem, csak sietett, és hozzáment egy középkorban ragadt zsarnokhoz, akihez még csak nem is vonzódik.

Én barátnőmnek is volt hasonló palija, de az még agresszív is volt a tetejébe..

26. Perla del Mar (válaszként erre: 24. - Dd9dec5381)
2019. jan. 30. 14:32

Nem tudom . Mert körülötte mindenki férjhez ment már, gyereke. Ezt az ő szájából hallottam . Talán ezért.

De ez még annyira nem gond szerintem , hogy ferjhez akart menni.

25. Perla del Mar (válaszként erre: 12. - Érdekes73)
2019. jan. 30. 14:26
Ez is igaz sajnos.
24. dd9dec5381 (válaszként erre: 20. - Perla del Mar)
2019. jan. 30. 14:25

Szerintem ez ultragáz. Van hogy egy nő valóban igényli a kommandírozást, de ezek valami legsötétebb kollégium házirendjére emlékeztetnek.

Miért kellett a 21. században mindenáron férjhez menni?

23. Perla del Mar (válaszként erre: 19. - Unom)
2019. jan. 30. 14:25
Én is ettől félek. De remélem nem így lesz!
22. Piroska52 (válaszként erre: 21. - Piroska52)
2019. jan. 30. 14:25

ezt most találtam,

természetesen akinek nem inge,,,,,,,,,,,,,,,,

2019. jan. 30. 14:24
20. Perla del Mar (válaszként erre: 8. - 72f62a66ed)
2019. jan. 30. 14:22

Ezt tudom sajnos :(.

De aggódom érte. Én úgy nőttem fel, hogy mindennapos volt a veszekedés, de egyikük sem volt letiltva a telefonról. Amikor nem mehettem át délután 6 óra volt kb. hát az anyámhoz volt 8-kor jött át az egyik barátnője. Nálunk anyám volt , aki korábban feküdt le. Az apám fogta magát és kiment az előszobába tv-zni, ha ő nem volt még álmos.

Sajnos neki kell egyszer rájönnie, hogy ez így lenne normális.

19. unom (válaszként erre: 18. - Perla del Mar)
2019. jan. 30. 14:15

Szerintem tök jó, hogy figyelsz rá.

Lehet, hogy semmi gáz, de bántalmazó kapcsolat is lehet belőle.

18. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Ildi)
2019. jan. 30. 14:11

Magyar a férje, nem kisebbségi.

Tudom, hogy én tehetek semmit , amíg ő észre nem veszi, hogy ez így nagyon gáz.

Férjhez akart menni " mindenáron". Zavarják őt is ezek a dolgok.

17. dd9dec5381 (válaszként erre: 16. - Piroska52)
2019. jan. 30. 13:42
Szegény nő :(((
2019. jan. 30. 13:41

van akinek igy jó,ő tudja,

ma délelőtt láttam a spárban,egy párt,

hát nem semmi,a férfi alacsony zömök,az asszony vaságyastól 30kg

valamit kinézett magának amit szeretett volna,

az ember úgyráförmedt,hogy én is meglepődtem,

-tedd vissza rögtön,ne szabotáld amit mondtam,tedd le,

-csak egy kalácsot szerettem volna, mondja az asszony

-tedd vissza,mert megboritalak, mondja a pasi

csóri asszony füle-farka behúzva cipelte az ember után a kosarat,ami legalább olyan nehéz volt mint az asszony,

azóta sem tudom magam túltenni,vannak asszonyok akiknek ez jó?

csak azért irom le,ha a barátnőnek jó úgy akkor legyen,az ő élete,

2019. jan. 30. 13:21
Hát ez nem a te dolgod. Ha nem kér tőled segítséget akkor ennyi. Ez az ő élete.
2019. jan. 30. 12:22
Baj, ha nincs véleményem? 😄
2019. jan. 30. 12:02
Változó ,szerintem mindenki igy van vele
12. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2019. jan. 30. 09:18
Miért vagytok barátnők ? Ha ez így van ahogy írtad akkor alapjaiban car az egész ha az ágyban sem működnek a dolgok. De mindenki úgy carja el az életét ahogy akarja nem élhetsz helyette.
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2019. jan. 30. 08:54

Bocsi

Tehát nem ugyanaz, hogy "az egyik megpróbálja elnyomni a másikat", és a "szeretik, ha irányítják őket". Az erőszakos elnyomás tényleg nem jó. Viszont ha igényli és szereti, ha a másik a domináns, és ilyen társat keres, azzal nincs semmi gond. Ha ezt szereti, szenved egy olyan kapcsolatban, ahol csak azért kell nála legyen a gyeplő, nehogy azt gondolják, nincs személyisége. A legtöbb kapcsolatban amúgy is domináns vagy a nő vagy a férfi. Így egészítik ki egymást.

10. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Ildi)
2019. jan. 30. 08:47
Nem ugyanaz, hogy "az egyik megpr
2019. jan. 30. 08:29

Úristen. Ez mind mind a barátnőd "problémája", már ha egyáltalán annak lehet nevezni, mert ő nem is panaszkodik neked, csak elmond dolgokat az életéből, ami róla és a férjéről szól. Két emberről, akik nem is olyan rég egybekötötték az életüket, aminek biztos meg volt az oka.

Nem szeretnek egymás szájában telefonálni? Együtt fekszenek este? Ne menjen látogató már későn hozzájuk? Hát istenem .. szerintem sokan élnek így 😀

Valószínűleg próbálnak alkalmazkodni egymáshoz, amiben te a házasság kemény rabigáját látod.

Szerintem ne célozgass neki semmiről.

Majd akkor mondd el neki a véleményed, ha konkrétan megkérdezi bármivel kapcsolatban is.

2019. jan. 30. 08:21
A leírtak alapján, nagyon gáz a barátnőd férje, de ha neki így jó, nem igazán tudsz ellene tenni. Max. azt éred el, hogy a barátnődet magadra haragítod. Amíg ő nem veszi észre mi folyik körülötte, addig kár is foglalkoznod vele.
2019. jan. 30. 08:16
Nem látsz rémeket tenyleg gáz az egész de ha ez neki jó így és öt nem zavarja nem tehetsz semmit.
6. Ildi (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2019. jan. 30. 08:12
én úgy gondolom h férfi és nö egyenrangú, ne próbálja meg egyik sem elnyomni a másikat semmilyen formában, ha az elnyomás, irányitás megtörténik, az egyéniségnek már löttek, és a kapcsolatnak is.
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Ildi)
2019. jan. 30. 08:01
Miért sajnos?
2019. jan. 30. 07:59

Nekem teljesen mindegy, mindenki úgy él ahogy szeretne. Amíg a barátnőd nem kéri ki a véleményed addig szerintem nincs jogod beleszólni.

Az nem kitaláció részéről, hogy felmentek a lakás árak, nem állítólag felmentek hanem valóban.

A habfürdős részt pedig nem értem, eléggé összevissza van írva a mondandód.

3. Ildi
2019. jan. 30. 07:56
A férj milyen származású? Vannak olyan nök sajnos, akik szeretik ha irányitják öket és hüyének nézik. Amig ö nem tesz semmit, nem fog változni semmi. Egyszer majd rádöbben..
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2019. jan. 30. 07:31
Mi a véleményem? Semmi! Mindenki úgy éli, úgy alakítja az életét ahogy akarja. Ha neki ilyen pasi kell akkor hajrá. Nem élünk a középkorban hogy halálunkig el kell viselni a másikat ha tetszik ha nem. Ha képes volt hozzámenni úgy hogy nem működik a szex, a kémia akkor úgy kell neki. Minden párkapcsolat alapja a szex, ha az nem működik megette az egészet a fene.
2019. jan. 29. 23:37

Nem róla az egyik legjobb barátnőmről és a férjéről van szó. Remélem csak én képzelek be dolgokat , ezért kíváncsi lennék, hogy így elmesélve a dolgokat Nektek mi a véleményetek. Tudom, hogy amíg ő be nem látja, hogy gond van addig nem lehet mit csinálni, direktbe sem lehet mondani max burkoltan célozni.

Előzményként a barátnőm részéről sosem volt nagy szerelem. Ő maga mondta , hogy a kémia nem túl jó köztük és az intim együtt létek sem a legjobbak. Ez még persze nem akkora gond.

Ami először feltűnt és nagyon furcsa volt. Mindig munka után hívott fel és amint hazaért letette a telefont. Aztán egyszer kinyögte, hogy a párja nem szereti , ha telefonál , ezért út közben intézi a telefonokat. Egyszer céloztam rá, hogy ez gáz A válasza : jaj hát nem arról van szó, hogy nem telefonálhat, csak kicsi a kisszoba és nehezen tudna félre vonulni. Nem is chatelhet. Van egy amerikai barátnője , aki hosszú idő után elökerült és pont este írt neki. Mesélte ez sem tetszett a férjének. Sőt egyszer találkiztunk. Úgy volt, hogy a közös program után átmegyek még egy kicsit hozzá, de kiderült, hogy a férje nem ment meglátogatni a szüleit, majd hirtelen túl keső lett . Pesrsze nem mintha nwm mehetnék át hozzajuk mondta ő.

Este egyszerre kell lefeküdniük aludni , mert a férjét zavarná, ha ő később feküdne , nem nézheti telefonját sem, mert a férjét a fény is zavarná. Ezért ő vesz be altatót. Később már a korán kelésre fogta.

Külön kasszán vannak. A barátnőm lakásába laktak először. Felosztották egymás között ki mit fizet. A férje sürűn elfelejtett befizetni valamit , holott van rá pénze ! Sőt a barátnöm képébe is hazudta, gogy persze befizette ,majd eztán sem tette meg. Eladták azt a kis lakást , a barátnőm apukájánál laknak, míg találnak új lakást. Barátnőm mindig is BP. párti volt. Amik voktak lakások mindig valami nem tetszett és most állítólag felmentek nagyon az árak. Nyár elején már mondta a barátnőm, hogy szerinte a férje abba mesterkedik, hogy az ő családja közelébe menjenek, akkor nem akarta plane, hogy az ő lakasa árából veszik és ő vesz fel hozzá plusz hitelt. Mostmár a családja környékén keresnek házat. Ne legyen igazam , de gyanítom, hogy ez arra megy ki hogy elválassza a barátnőmet a családjától és a barátaitól!

Mindig az kell neki, ami a barátnőmé legyen az egy nőies illatú habfürdò, egy hajhab bármi.

Barátnőm apjánál egyszer ott aludt az exfelesege, aki történtesen roma és nem a műveltebb típus. Erre a férje a szobájukba dührohamot kapott, hogy neki egy romával kell élnie , a fejét verte a falba állítolag ilyen szinten!

Az , hogy én nen ismertem az egy dolog, mert már nem Pesten lakom, de az esküvőről az egyik haverjával jöttem el, aki pesti most is. Hát ő sem ismerte. Ezt a havert akarná keresztapanak , ha lesz gyerekük. Nem akarja , mert a srác meleg , ezzel indolkja miközben az ő egyik öccse szintén az. Másfél éve próbálkoznak babával.

Hírtelen ennyi jut az eszembe. Mi a vélemenyetek? Én látok csak rémeket? Sajnos tudom, hogy amíg ő nem veszi észre, addig nem lehet semmit tenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook