Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kíváncsi vagyok a véleményekre fórum

Kíváncsi vagyok a véleményekre (beszélgetős fórum)


20. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 19. - C5742a1d9f)
2012. máj. 15. 21:59

Volt benne részed?? Ezt hogy érted? Láttál belőle egy részt, vagy mi?

Végül is mindegy, elég sok sz.r sorozat van, de erre az egyre biztos, hogy nem lehet azt mondani, hogy szappanopera. Nem akarlak meggyőzni, csak légyszi, ne húzz le olyasmit, amit nem ismersz.

19. c5742a1d9f (válaszként erre: 18. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 15. 21:25
Volt benne részem. Szappanopera mint a többi, csak nem délről.
18. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 16. - C5742a1d9f)
2012. máj. 15. 17:01

Hát b@sszus, nekem tele van.

Láttad a sorozatot egyáltalán?

17. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Nőiesség)
2012. máj. 15. 16:13
Szirupos és valószínűtlen.
2012. máj. 15. 16:08

"És tele van nagyon mély mondandóval. "

Ja, esélyes a következő irodalmi Nobel-díjra. Áááá...

2012. máj. 15. 08:30

Ugyan már. Ha egyszer szétmentetek, akkor minek a felmelegített káposzta ??

Meg volt az oka a szakításnak.

Lehet, hogy később mikor már mindketten érettebbek vagytok, jó lenne újra összejönni, mert mindketten eleget fejlődtetek, de a mai világban nem így működnek az emberek, ez csak álmodozás és csak önmagadat hitegeted... HIÁBA.

14. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Nőiesség)
2012. máj. 15. 07:34

Érdekes gondolat.

Van, hogy igaz, van akire nem.

Akinek a szeretetet kell megtanulni, annak igaz, akinek az elengedést, vagy pl. a tisztánlátást, annak nem kell(ene) várni...

13. torkos (válaszként erre: 12. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 14. 22:56

ugye?!

en vegigneztem az egeszet amig nem adtak a tv2-n de ugy hogy az 1.evadtol kezdve, az utolsoig, ami ost megy akkor feliratos volt, egyszeruen nem birtam varni a tv2re elvonasaom volt :)

12. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 10. - Torkos)
2012. máj. 14. 22:51
Igen:)) Én is nagyon szeretem őket, meg az egész sorozatot. És tele van nagyon mély mondandóval.
2012. máj. 14. 22:46

Én meg olvastam egy régi könyvben, ott is idézetként, valami olyat, hogy mint ahogyan két biliárdgolyó az asztalon, összeütődik egy pillanatra két ember...és nem is tudják, hogy életüket ezentúl ez az ütközés fogja meghatározni.

És ez igaz, mert életem nagy szerelme, bár rövid ideig tartott...meghatározott engem.

10. torkos (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 14. 22:45
ok is ujra es ujra egymasra talaltak!
9. torkos (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 14. 22:45

ezt en is imadom, de ez a sorozat tele van imadni valo dolgokkal

nekem a kedvencem, amikor Linette-hez erkezik a baratnoje es a telefonbeszelgetes utan kozli Tommal, hogy pucoljon ablakot a babaval :)

bocs nem vag ide, nem offolni akartam

2012. máj. 14. 22:44
:)
2012. máj. 14. 22:42

"- Meséltem, hogy mikor tudtam, hogy elveszlek?

- Mikor először láttál a kifutón?

- Nem. Akkor csak annyit tudtam, hogy le akarod feküdni veled. Akkor döntöttem el, hogy feleségül akarlak venni, amikor abban a harmadik utcai étteremben voltunk.

- Hm... már emlékszem!

- Fehér vászonruhát viseltél. És rendeltél egy hatalmas adag oldalast, és olyan étvággyal ettél; könyékig szaftos voltál, húscafatok a fogad közt, a hajad csupa zsír. Mikor végeztél, mondtam, hogy milyen egy malacka vagy. Erre előkaptad a tükröd, megnézted magad és kitört belőled egy hatalmas, boldog, önfeledt, zabolátlan kacagás. Betöltötte a helyiséget. Én meg arra gondoltam, hogy ez az a hang, amit hallani akarok életem végéig. Ezért kértem meg a kezed; semmi köze nem volt a szépségedhez.

- És azt tudod én mikor döntöttem el, hogy örökre veled akarok lenni?

- Nem. Mikor?

- Úgy körülbelül fél perce..."


/Ez a Született feleségekből Carlos és Gaby párbeszéde... nekem nagyon tetszik./

2012. máj. 14. 22:41

de jo!

ezt olyan jo volt olvasni :)

nagyon szerencses vagy! en is hiszek benne, hogy letezik az a bizonyos "masik fele" az embernek.

en is szerecses vagyok, mert en is megtalaltam :)

5. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Nőiesség)
2012. máj. 14. 22:41
Szép. De ez tényleg nagyon-nagyon régen történhetett.(Romantikus lányregényekben előforduló történet):)
2012. máj. 14. 22:40

Ha tényleg Ő az Igazi, akkor visszatalál előbb-utóbb. Lehet, csak azért lép ki pár évre, hónapra az életünkből, mert változnunk kell, hogy ez a kapcsolat "tökéletesen" működjön, erre kell az idő külön, és mikor a legjobb lehet, visszatalál majd.

Én hiszek ebben :)

3. martin3 (válaszként erre: 1. - Nőiesség)
2012. máj. 14. 22:39

már azt hittem veled történt:)

Kb, mint a Szerelem kolera idején c. könyv....ugyanez a lényege

2. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Nőiesség)
2012. máj. 14. 22:37
Szép. Ilyen csak igazán különleges emberekkel történik meg.
2012. máj. 14. 22:35
"Az történt velem réges-régen, hogy életem legnagyobb szerelme elhagyott. Majdnem belehaltam. A hiánya szüntelenül fájt, mint egy gyógyulatlan seb, de azt mondtam magamnak: ha Ő AZ, akkor visszajön. Ha nem, akkor felejtsd el, nem kár érte! De ezt nem én mondtam. Én állandóan zokogtam. Ezt egy bölcs hang mondta bennem, aki nevelt engem, s aki tudta, mi a szeretet. És képzeld: visszajött! Öt hosszú év után. Visszajött egészen másképp, mint ahogy elment. Én is megváltoztam, teljesen, és visszajött. Azóta vele élek, több mint fél évszázada. Abban az öt keserves évben tanultam meg, mi az IGAZI SZERETET. Megöregszel - de megmarad. Megbetegszel - megmarad. Meghalsz - megmarad. Nem érzelmi összehangoltság, hanem összetartozás. Bárhová mehet, kalandozhat, kóborolhat, öregedhet, vénülhet, változhat, másokkal is próbálkozhat - de visszatér. Az igazi szeretet nem térben és időben van. Ezért szabad." Müller Péter

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook