Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiskutyát menhelyről vagy internetről? fórum

Kiskutyát menhelyről vagy internetről? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 6. 23:56
Kupakgyűjtés, az Összefogás az Állatokért Alapítvány jóvoltából, a raboskodó, kóbor kutyusok megsegítésére!
21. bobe2 (válaszként erre: 20. - 859d58d4d8)
2011. máj. 6. 07:37
Én már nem emlékszem ,mi volt az árban (8800 ft),de ahhoz képest hogy összes oltás,chip,ivartalanítás ,nem volt drága!!!1 éves volt mikor elhoztuk.
20. 859d58d4d8 (válaszként erre: 19. - Bobe2)
2011. máj. 5. 21:19
Nekem csak az oltást kellett kifizetnem!
19. bobe2
2011. máj. 5. 20:55
Mi az első kiskutyánkat interneten találtuk,elmentünk megnéztük,és már hoztuk is.Akkor 6 hetes volt.Utána menhelyről hoztunk el egyet,ímádnivaló,ívartalanitott,chippel ellátott,és nagyon jó házőrző. Bár azt hittem én naiv hogy menhelyről ingyen lehet kutyát elhozni ,de nem fizetni kell.De megérte imádjuk!!!!
18. kacsa118 (válaszként erre: 17. - Frenszy)
2011. máj. 5. 20:36
illatos úton rengeteget találsz, akár labradort is!
2011. máj. 5. 20:34
Nagyon köszönöm a válaszokat. Akkor menhelyre is mindenféle képen elmegyek. Nem szeretnék fajta tisztát, persze ha egy labradort találnék ajándékba, annak örülnék. Egy olyasmi kutyit szeretnék. Annyi csak a kikötés, hogy fiú legyen és ha meg nő, nagy termetű legyen. :)
2011. máj. 5. 20:29
Tök mindegy, lényeg, hogy megmentsd a haláltól!
2011. máj. 5. 20:19
-érdemes akart lenni:D
2011. máj. 5. 20:19
Én a gazditkeresek.hu-n találtam egy kutyust, vasárnap megyek is érte:) érdesem ott körülnézni.
2011. máj. 5. 20:19

Szia!

Én tavaly nyáron hoztam a menhelyről egy kutyust!Ott azt mondták tacsi keverék, majd kiderült fajtiszta jack russel terrier, olyan mint egy gyerek, imád játszani, főleg a gyerekeimmel!

12. kanesz
2011. máj. 5. 20:18
Egyébként akkor a menhelyen gyönyörű rotveilerek, labradorok voltak és sok egyéb fajtatiszta kutyus is gazdira várt.
11. kanesz
2011. máj. 5. 20:16
Mi két éve fogadtunk örökbe egy akkor 2 év körüli keverék kutyust. Hát, mit is mondhatnék? A világ legjobb kutyája: játékos, okos, imádja a gyerekeket és a macskánkat, türelmes, szófogadó, könnyen tanul, fenevadként őrzi a házat, a kapun nem merne bejönni senki, úgy ugat. IMÁDOM!
10. zzike
2011. máj. 5. 20:16
az én kutyám menhelyról való,6 éve hűséges társ.
2011. máj. 5. 20:11

mindegy,mindenhogy segítessz,ha befogadsz egyet,és nem drága pénzért vásárolod!persze ha mindenképpen fajtatisztát szeretnél,érdemes vásárolni biztos és leellenőrizhető helyről,de ha nem ragaszkodsz fajtatisztához,akkor a menhelyen,és a neten is találhatsz sok gazdira váró kiskutyát!csak szét kell nézni!én az interneten találtam,és el is hoztuk,gyönyörű szeretnivaló kis tünemény.nagyon hálásak tudnak lenni az ilyen kis ebek!a menhelyen is kinéztünk egyet,de lekéstünk róla,mert már elvitték!

egyébként mérlegelni kell azt is,hogy ha netről választassz,az családban,társaságban nevelkedett,de akit az utcáról hoztak be a menhelyre,az nincs szocializálva!ha van kisgyerek otthon,akkor ez nagyon fontos lehet,ha nincs kicsi otthon,akkor te is megoldhatod a szocializálást,sok szeretettel,és törődéssel,és meglátod nagyon hálás lesz érte!

remélem segíthettem!üdv lilla

2011. máj. 5. 20:11
Ja,,,,ragaszkodt a fajta tiszta kutyához???
2011. máj. 5. 20:10
Internet...hát ott is lehet ugye kennelből vagy honlapról keresgélni.Attól függ milyen alkat vagy.Nekem pl. biztosabb lenne a neten választanom,mert egy menhelyről biztosan minden kutyát haza akarnék hozni,és mert nem tehetem elkeserednék.De ott azért a személyes kontaktus,és azért egy képen nem látod ,milyen a viselkedése,a természete...szóval menhely:DDD
2011. máj. 5. 20:09

internetről ne! menhely, vagy keress megbízható tenyésztőt!

ezzel foglalkozom, tapasztalat...

5. agnes1219 (válaszként erre: 2. - Frenszy)
2011. máj. 5. 20:08
szerintem,kútyatartó,ismerősődnincsha van,kérdezdki,én szerintem,mézkörül.de nagy,felelőség.üdv.ágnes
4. NORIT85 (válaszként erre: 2. - Frenszy)
2011. máj. 5. 20:07
Mi befogadtunk egy kiskutyát,és sokkal hálásabb mint a másik kutyánk.Szerintem érdemes menhelyről,sok fajtiszta kutyus is van,és ivartalanított.
2011. máj. 5. 20:07

Hát a kérdés inkább az,hogy mennyire ragaszkodsz a fajta tiszta kutyihoz?!

Ha egy fajta megszállotja vagy,még akkor is lehet fajtamentőket megkeresni,de ha nem ragaszkodsz a biztos felnőtt kinézethez,lévén egy keverék kutyus meglepetés mire felnő:D,szóval a legjobb ,ha menhelyre látogatsz,és egymásba szerettek:DD Egy menhelyen biztos "megfog" egy kutyus:D

2011. máj. 5. 20:03
Szeretnék egy kölyök kutyát. Eddig neten nézegettem a hirdetéseket, de arra gondoltam, hogy elmegyek menhelyre is. Valaki fogadott már örökbe menhelyről?
2011. máj. 5. 20:01
Kiskutyát menhelyről vagy internetről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook