Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Internetről le lehet tiltani oldalakat, hogy a gyerek ne tudja megnyitni, vagy csak a teljes internetről tudom eltiltani? fórum

Internetről le lehet tiltani oldalakat, hogy a gyerek ne tudja megnyitni, vagy csak a teljes internetről tudom eltiltani? (tudásbázis kérdés)

10. kristo_f (válaszként erre: 9. - Kristo_f)
2013. márc. 27. 22:13
diókot=fiókot
9. kristo_f (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2013. márc. 27. 22:12

Csinálsz eggy diókot a gyereknek

A Windows/system32/etc könyvtárban van egy host nevű fájl, abba beirod ezt


127.0.0.1 -space- és a blokkolni kivánt oldal nevét

pl.

127.0.0.1 hoxa.hu


és elmented

Ha ravasz hekker a gyerek ezt kivédi, ha nem nem.

A te fiókodat is védd le jelszóval amit nem ismer

8. Syl1
2013. márc. 27. 20:00
Az én kiscsajszimnak én speciell csináltam egy teljesen különálló fiókot, ahol olyan szigorú szülői felügyeletet állítottam be, hogy az valami csudi. (2 évesen úgy kezelte a gépet, mint a nagyanyja :) és most majdnem 5 éves) Az nálunk egész jól bevált.(legalábbis egyelőre)
7. 18e79e1970 (válaszként erre: 6. - Mkjudit)
2013. márc. 1. 12:06
Minden böngészőn be kell külön-külön állítani. Sajnos azt nem tudom hogy hol tudod.
2013. márc. 1. 10:26
Mégis működik, ha az internet explorert használom, viszont a google chrome simán engedi..
5. mkjudit (válaszként erre: 3. - Syl1)
2013. márc. 1. 10:18
ezt beállítottam, és mégis engedi megnyitni...Mit csinálhattam rosszul?
2013. márc. 1. 09:47
Köszönöm ki fogom próbálni
3. Syl1
2013. márc. 1. 08:02

Van erre egy nagyon egyszerű mód az internet explorernél találtam rá, más böngészővel sajna ezt nem tudom ... még.

Internetbeállítások - tartalom - Engedélyezés - Jóváhagyott helyek. Itt szépen beírogatod, ha konkrét oldalakról akarod letiltani. + beállítod a jelszót, mentés és kész is.

Ha általános tartalmakat akarsz letiltani, akkor arra tökéletesen megfelel paplics által említett programok egyike... :)

2013. márc. 1. 07:28
Szerintem vannak ilyen programok, amivel be tudod állítani, hogy mit nézhet, és mit nem. Találtam is gyorsan: Dolphin Knight, Hidetools Child Controll
2013. márc. 1. 07:24
Internetről le lehet tiltani oldalakat, hogy a gyerek ne tudja megnyitni, vagy csak a teljes internetről tudom eltiltani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook