Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Piros a kisfiam mandulája, már csak hőemelkedése van, kivinnétek levegőzni? fórum

Piros a kisfiam mandulája, már csak hőemelkedése van, kivinnétek levegőzni? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 14. 12:25

Akitől jelet kaptam köszönöm szépen :)Aranyosak vagytok!!:)


Voltunk a városban,mert ugye nem tudtam kire hagyni, hát alig lehetett hazahozni.Hozza a táskáját,hogy menni akar ő is.:(Annyira rossz,hogy nem mehet.(párom készülődik a kórházba és azt hiszi,megy ő is.) Még mindig hőemelkedése van,de hát nem viszem,mert nem akarom,hogy rosszabb legyen neki.

2012. júl. 14. 11:24

Mézes teát igyon. Szerintem egy kicsit kiviheted a levegőre, de talán ne annyit mint amikor teljesen jól van.

Jobbulást!

2012. júl. 14. 09:46
Árnyékba mindenképpen. Mézes kamilla tea csipetnyi citrommal nem ártana meg neki.
2012. júl. 14. 08:56
Én kivinném,kell a friss levegő,a lakás zárt légterében csak megülnek a bacik,amúgy is. Mondjuk kórházba ne vigyétek,mármint anyósodhoz.Max udvarra,játszótérre.
2012. júl. 14. 08:20
Szia! A mandulagyulladásnak csúnya szövődményei lehetnek! Egy kis levegőzés a kertben biztosan nem árt meg, de én 4-5 napig nem vinném a kisfiamat sehova ezen kívül! Azért ez a hő még azt jelenti, hogy nem gyógyult meg. Két nap alatt nem is gyógyulhatott. Jobbulást Neki! :)
2012. júl. 14. 07:42

Én kivinném. A gyerektársaságot-játszóteret azért illik elkerülni.

Kórházba nem vinném, normális helyeken tiltva is van.

2012. júl. 14. 07:42
Kórházba semmiképp ne vidd.Én a városba sem vinném,mert bár jó kedvű,attól még kaphat egy felülfertőződést.
4. Rowina (válaszként erre: 2. - Arnikababa2010)
2012. júl. 14. 07:35
Hát kórházba nem igazán kéne,szerintem.
2012. júl. 14. 07:35
Szia!Szerintem egy kis levegő nem árt meg neki.Én kisfiamnak torokgyulladása van 2 éves mulott,lázas volt de azért kézben kivittem kicsit a levegőre.Persze délután mikor kicsit jobban volt.
2012. júl. 14. 07:34

Kisfiamnak (2 éves) piros a mandulája, már csak hőemelkedése van (37.6 levonva) nem lehet bent tartani,állandóan menne.Csütörtök éjszaka volt magas láza,kapott rá injekciót azóta nem volt lázas,csak néha hőemelkedése van.Kapott antibiotikumot, kapja is rendesen.Ma nem tudom kire hagyni,viszont mennem kell a városba,vihetem magammal?Teljesen jókedvű, vidám,olyan eleven mint szokott lenni.

Illetve anyósom kórházba van, műtötték a lábával, szeretné látni a kicsit, nem vinnétek ti sem igaz?

2012. júl. 14. 07:33
Piros a kisfiam mandulája, már csak hőemelkedése van, kivinnétek levegőzni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook