Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kisbabám megszületése óta (több mint két éve) képtelen vagyok visszanyerni a régi alakomat! fórum

Kisbabám megszületése óta (több mint két éve) képtelen vagyok visszanyerni a régi alakomat! (beszélgetős fórum)


1 2
7. Hunyorka (válaszként erre: 5. - Kismanó86)
2011. febr. 28. 15:18
Én is egész nap tudnék enni. Pláne este. Most kezdem majd újra az update diétát, remélem segít... :)
6. kryssz (válaszként erre: 4. - Ice kuszi)
2011. febr. 28. 15:16
Mikor tudsz időt szakítani a gyerkőc mellett a mozgásra? Sikerült megszabadulnod azóta valamennyi feleslegtől?
2011. febr. 28. 15:13
Na velem is ez van. Én képes voltam úgy végigülni egy nagy családi ebédet, hogy csak gyümölcssalátát ettem, most meg... Olyan zabarohamok jönnek rám, főleg este.
2011. febr. 28. 15:11
Szerintem csak az, hogy a bébi nagyon le tudja szívni az energiánkat. Egy darabig én is így voltam, csak halogattam, aztán egyszer csak tükörbe néztem, és azt mondtam: Ez így nem mehet tovább. Azóta minden nap torna!!! Csak a diétát nem tudom mindig tartani!:-(
2011. febr. 28. 15:10
Szia! Én is ezzel küzdök. A két terhesség után 20 kg plusszom van. Sehogy nem tudom leadni :(
2011. febr. 28. 15:07
Korábban iszonyatos akaraterőm volt, böjtöltem, egészségesen táplálkoztam, sportoltam; most meg még az elhatározásig sem tudok eljutni! Mi a baj velem?
2011. febr. 28. 15:05
Kisbabám megszületése óta (több mint két éve) képtelen vagyok visszanyerni a régi alakomat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook