Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiúknál fütyi húzás mikor, hogyan? fórum

Kisfiúknál fütyi húzás mikor, hogyan? (beszélgetős fórum)

9. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 21:23

Nálunk egy éves korban ellenőrzik a státuszon,kétéves korban valami eszközzel avatkoznak be,akinek nem húzható teljesen hátra. Ezt orvosa válogatja, valahol már nincsenek meg ezek a barbár elavult módszerek,és a természetes letapadásnál nem avatkoznak be ilyen módon.

Én már a kisfiam féléves korában közöltem az orvossal, hogy az én fiammal ezt nem fogja csinálni. Szerencsére 1 éves korában a státuszon,amikor vizsgálta neki,már teljesen hátrament,így minden este könnyen ment.A fitymatornát akkor is kellett volna csinálni ha még van részleges letapadás,óvatosan hátrahúzni,amíg lehet.Felénk ezt a szokás.

2021. júl. 26. 16:44
Az én fiam is elmúlt 30 éves. Neki isd 3 éves kort mondott a gyerekorvos, addig nem kell foglalkozni ezzel, mert úgyis újra meg újra letapadhat. De nem volt probléma.
2021. júl. 26. 16:36
Jó semmi baj. Csak néha szoktam fellépni. Igaz elírtam.
2021. júl. 26. 16:35
Köszönöm hogy írtál.
2021. júl. 26. 16:26
Szia! Nekem a nagyobbik fiamnál volt ezzel probléma ( már 30 éves ) mert neki le volt tapadva. Nekünk orvos segített,nagyon megszenvedtünk vele :( Azt hiszem 3 éves volt,de utána a megfelelő kezelések hatására teljesen rendbe jött :)
2021. júl. 26. 16:03
Van gyermekem igen. Már a feltételezés is sértő. Az a beteg ahogy te megnyilvánulsz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. júl. 26. 16:00
Köszönöm.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 15:58

Szia!

Én utána néztem neten és kb 2 éves korban válik el a bőr, addig nem is szabad. Ha jól tudom ezt majd a védőnő vagy gyerekorvos fogja mondani, addig nem szabad bántani.

Az enyém most lesz 1 éves, még nem mondták, hogy kell.

2021. júl. 26. 15:55
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy ki mikor kezdte a kis fia fütykösénel a húzását hogy ne tapadjon le. És hogyan történt. Esetleg emlékeztek e mennyi ideig tartott még sikerült. Most múlt egy éves a kis fiam. Köszönöm a választ előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook