Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játék kisfiúknak fórum

Játék kisfiúknak (beszélgetős fórum)


7. lov.ildi (válaszként erre: 6. - Asztalravissza)
2011. okt. 8. 12:53

Építőkocka, egymásra rakható csésze, búgócsiga, motor, tricikli, babataxi,ha van bőven helyük és szeretnék,akkor csúszda, vagy műanyag libikóka,amit egyedül és közösen is használhatnak.

Esetleg gyerekhangszerek.

6. asztalravissza (válaszként erre: 4. - Lov.ildi)
2011. okt. 8. 10:11
Nincs sok játékuk sajnos, nagyjából ismerem a meglévőket.
5. asztalravissza (válaszként erre: 2. - Boglargica)
2011. okt. 8. 10:10
Köszi. Megnézem, milyenek vannak. Én személy szerint nem tudom elképzelni, hogy ezzel jól lehet szórakozni, de mivel többen dicsérik, csak nem lehet olyan rossz :-)
2011. okt. 8. 09:35

Sziasztok!


Ha nem a saját gyerekeidnek vásárolsz,akkor szerintem jobb lenne,ha megkérdeznéd a szülőket, hogy mire lenne a gyerekeknek szükségük.

Ha nem tudod,hogy milyen játékaik vannak,akkor olyat is megvásárolhatsz ami már van nekik.


Én most magamból indultam ki. Az 1 éves kislányom nem minden játékával játszik. Van ami a szekrényben van,mert most nem érdekli. Én a rokonsággal mindig megbeszéltem,hogy mire van a gyereknek szüksége és azt vettem meg. Az én lányom esetében is mindig megbeszéljük,hogy mire lenne szüksége.

3. kicsiharang (válaszként erre: 2. - Boglargica)
2011. okt. 8. 09:26
A DUPLO tényleg jó ötlet, fiú, lány is szívesen játszik vele!
2011. okt. 8. 09:13

Javaslom a DUPLO-t. Magas szinten bevizsgált termék, és kifejezetten fejlesztő jellegű. Nem rossz az sem, ami kifejezetten figurás, de még jobb amiben sok az építőkocka, a kézügyesség mellett fantázia-fejlesztő is. :)


És mégmielőtt valaki azt mondja, hogy külföldi, igen az a tulajdonosa (dán családi vállalkozás), de Nyíregyházán gyártják a kockák és figurák 80%-át! :)

Google: megtalálod a webáruházát, ahol az árakat is le tudod ellenőrizni...

2011. okt. 8. 09:05

Sziasztok!

Egyáltalán nem vagyok járatos gyerek témában, így a segítségetekre lenne szükségem.

Szeretnék játékot vásárolni egy 1 és egy másfél éves kisfiúnak. Még csak egy bolt kínálatát néztem meg, de szinte mindenre rá volt írva, hogy ilyen-olyan fejlesztő játék, holott teljesen kívülállóként is meg tudtam állapítani, hogy némelyik végképp nem sorolható be ebbe a kategóriába.

Légyszi küldjetek linkeket játékokról, amelyek valóban kézügyesség- vagy készségfejlesztőek.

Melyek azok a hasznos játékok, amelyekkel gyermekeitek nagyon szívesen játszottak ebben a korban?

(Egy-egy gyerekre kb. 8 ezer Ft-ot tudok szánni.)

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook