Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek milyen trappista sajt jött be, milyet érdemes venni (nem gumis, nem íztelen)? fórum

Kinek milyen trappista sajt jött be, milyet érdemes venni (nem gumis, nem íztelen)? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jún. 8. 13:01
Nekem is a tolle a nyerő!!!! :)
2011. jún. 8. 13:01

A fekete csomagolásos 40 napig érlelt nagyon finom.

Az ára is húzósabb. egyébként, ha az nincs akkor a Tolle amit szoktam venni, és az emlytett Füredi sem rossz.

2011. jún. 8. 12:58
füredi a legjobb
2011. jún. 8. 12:53
tolle
2011. jún. 8. 12:44
Nekünk Kunsági van itthon egy ideje, bár mi csak simán, sületlen esszük, de így finom és reszelni is jól lehet.
2011. jún. 8. 12:42
a Minnás eszméletlen jó!:)
2011. jún. 8. 12:41
Még egy voks a cooposra:) Imádjuk, magában is felszeletelve nagyon finom. Nem gumis, nem savanyú, nem sós.
2011. jún. 8. 12:30
Én a Tolle-t szeretem a legjobban.
12. kozmami (válaszként erre: 4. - 3cbdff671e)
2011. jún. 8. 12:19
Én is cooposat szeretem legjobban! Mi a mikróba tesszük a reszelt sajtot és megolvad....nyaaami :D
11. Manon
2011. jún. 8. 12:18
Én is a füredit ajánlom. Csak azt vesszük, akár simát, akár füstöltet szeretnénk.
10. nik84
2011. jún. 8. 12:17
A füredit én is szeretem, főleg a füstötltet, meg van egy fajta, A betűs neve van, hatalmas téglalap alakú tömbben árulják, az még fincsi nagyon, meg nem is drága,csak nem tudom a nevét. :S
2011. jún. 8. 12:16
Metróban kapható amit a büfések is vasznek, jól rásül a melegszenyára, nem málik szét reszelés közben. Piros a csomagolása és ilyen szoknyás nők vannak rajta asszem.
2011. jún. 8. 12:14
Na igen, ez szokott még a probléma lenni, hogy nem lehet reszelni. Attól még ki szoktam akadni.
2011. jún. 8. 12:14
Én szeretem a lidlis piros tömböset
2011. jún. 8. 12:14
Én már abszolút nem tudok ilyen trappista sajot említeni!Sajnos:S
2011. jún. 8. 12:13
Én kizárólag Füredit veszek. Nem olyan sárga és finom az íze és nem mázgálódik ha reszeled.
2011. jún. 8. 12:13

TrapPityuból nálunk a C@@P-os vált be.

Reszelni is lehet és teflon serpenyőben sütni is, úgyhogy megpirul egy kicsit mindkét oldala és nem olvad szét azonnal, ahogy meglátja a sütőt.

2011. jún. 8. 12:11

Én is nehezen találok fincsi trappistát. Pár hónappal ezelőttig én a Tolle csemege sajtját imádtam. Havi szinten 1 kilót ettünk meg belőle, de ma már nem lehet kapni. Ha esetleg valaki találkozik vele kérem írjon.

Nekem a Boci trappistája aránylag ízlik, de az sem az igazi. Keresem én is az igazit....

2011. jún. 8. 12:08

Keresem az igazi, finom sajtot, de még nem találtam. Már jó pár fajtát kipróbáltam, de egy idő után mindig változtatnak rajta.

Mostanában nem találom az igazit. Vagy íztelen, vagy gumis, vagy baromi zsíros -holott félzsírosként árulják-, nem tudom milyet vegyek.

Az óvárinak vettük a téglalap alakú sajtját -amin egy apát van-, de mostanában nem találok a boltokban. Régebben lidl-öset vettünk, de mindkétfajta olyan gumis lett. Most kipróbáltam a tolle-t, de azt most sajttekercsnek felolvasztottam és egyik fele csomós, gumis, a másik fele meg csak zsír.

Hol vannak már a régi igazi sajtok? Kíváncsi lennék, kinek mi vált be, mit lenne érdemes kipróbálnom.

2011. jún. 8. 12:08
Kinek milyen trappista sajt jött be, milyet érdemes venni (nem gumis, nem íztelen)?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook