Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakonyha játék - tudnátok segíteni, hogy mire érdemes figyelni/milyet érdemes venni? (stabilitás, jó ár/érték arány, stb) fórum

Babakonyha játék - tudnátok segíteni, hogy mire érdemes figyelni/milyet érdemes venni? (stabilitás, jó ár/érték arány, stb) (tudásbázis kérdés)


23. gatto4
2012. okt. 12. 09:10

Köszönöm szépen a segítséget és az ötleteket, nem is gondoltam, hogy akár mi is tudnánk csinálni/csináltatni, van asztalos ismerősünk :D

Nagyon hálás vagyok mindenkinek!!! Köszönöm :)

2012. okt. 12. 08:28
ekünk ikeás babakonyha van, tavaly szülinapra kapta a kicsi a családtól, drága de megéri, tartozékokat részben ikeából részben fakopáncsból vettünk, elnyűhetetlen mind, örülök, hogy nem műanyag vackot vettünk végül, így a kicsi is játszhat majd vele és a családban megörökli majd a következő lurkó. Mostanában lányom "boltnak" használja, nem zavarja, hogy konyha:)
2012. okt. 12. 07:37
Nem olvastam vissza a hozzászólásokat, így elnézést, ha már valaki írta. Nekünk van egy sarokba tehető. Elég magas, tulajdonképpen jó, de ami hiányzik belőle, hogy lehetne nagyon pult, ahol tud "főzés közben pakolni", az edényeit sorba tenni... Ehhez is van hűtő, sütő, főzőlap, szekrény, polc, de így a gyakorlatban azt látom, hogy munkafelület kellene még ezeken kívül!
2012. okt. 12. 06:50
*csak
19. 001269bfc9 (válaszként erre: 18. - Nestea32)
2012. okt. 12. 06:49
Szombaton a bababörzén rákérdezhetek, de úgy emlékszem, 20 körül indul az olyan, aminek csa alsó része van, aztán határ a csillagos ég...
2012. okt. 12. 05:40

Sziasztok

Aki már csináltatott babakonyhát, az tudna egy kb árat mondani?

Szuper a honlap:)

17. homern (válaszként erre: 11. - 001269bfc9)
2012. okt. 12. 00:08
az jó kis honlap,rengeteg ötlettel,én is ajánlom mindenkinek :))
16. 001269bfc9 (válaszként erre: 15. - Orsóka78)
2012. okt. 11. 23:41
Az is szuper ötlet :) Én majd akkor, ha nagyobb lesz a lányom. Addig elégedjen meg a házilag buherálttal :)
15. Orsóka78 (válaszként erre: 14. - 001269bfc9)
2012. okt. 11. 23:39
köszi szépen! Lehet, hogy csináltatunk egy babaházat? :)
14. 001269bfc9 (válaszként erre: 13. - Orsóka78)
2012. okt. 11. 23:30
Játék konyha pont kom :)
13. Orsóka78 (válaszként erre: 12. - 001269bfc9)
2012. okt. 11. 23:17

persze, nem csinálhatja annyiért, mint amiből Te kijössz otthon. :) De ha valakinek nincs kedve, ideje, türelme, akkor szerintem az a legjobb.

Kerestem, de nem találtam az elérhetőségét sehol.

12. 001269bfc9 (válaszként erre: 10. - Orsóka78)
2012. okt. 11. 23:13
Igen, ott lesznek :) velük akartam csináltatni, de sokkal jobban megéri, hogyha itthon csináljuk. Még a kreativitásunkat is kiélhetjük :)
2012. okt. 11. 23:11
Én is játékkonyhát szeretnék karácsonyra a kislányomnak, ráadásul fából, de aztán rátaláltam az i k e a ha ck er s-re, és ott jobbnál jobb ötleteket találtam! Most már tuti mi fogjuk csinálni házilag, a töredékéből ki fog jönni, mint gondoltam :)
2012. okt. 11. 23:10

én is mindenképpen a magasságot venném figyelembe, mert átlagosan elég alacsonyak, a miénk 110 cm magas, ez pont jó (kislányom 2,5 éves). Inkább figyelnék a külsőre, legyen benne sok pakolós polc, kinyitható ajtó, hűtő, sütő, ilyenek és kevésbé fontos a sok-sok kütyü-mütyü mellé. Ezekből nagy, sokrészes készleteket lehet kapni külön és így jobban kijössz (szerintem).

Nekünk is kétoldaas, ha játszik kihúzza, ha nem betolja a fal mellé, nekünk ez így bevált.


De már inkább fából csináltatnék. Van egy asztalos, aki nagyon szépeket készít, igényes és ötletes. Tavasszal láttam a BabyMarkton, biztos most szombaton is kint lesz. Ja, és nem lett volna drágább, mint a mostani műanyagunk. Bocsi, ha hosszú lett. :)

9. homern (válaszként erre: 8. - Kata óvónéni)
2012. okt. 11. 22:55

igen ,drágább,de megéri hogyha megteheti a szülő,hogy csináltat egyet.ha ilyen nagyobb értékű akármit akarunk a kicsinek beszerezni,az egész rokonság beszáll és megkapja karácsonyra pl. inkább 1 nagy ajándék és több kis jelképes a családtól,mint egy századik autópálya vagy akármi mindenkitől :)

teszveszen van ilyen emberke aki ilyeneket készít,lehet mintákat nézni onnan és saját igény szerint kiegészíteni.



nekünk műanyag van,nem is a gagyibb kategória,de azért csak műanyag... nyitvahagyja a sütőajtót és ráesik,már annyi neki.picit nekimegy minden lehullik róla..kis térben útban van a szoba közepén (falhoz tolva nem lehet kihasználni a 2 oldalán a cuccokat)..és a legnagyobb sincs akkora,hogy ovi végéig kényelmesen tudja használni.

8. Kata óvónéni (válaszként erre: 6. - Homern)
2012. okt. 11. 22:47
Igen,ez a legjobb,de ez azért jóval drágább így.Nem reklámozni akarom,de nézzetek be a fakopáncs oldalára,mi az oviba sokszor onnan veszzük a játékokat:mert esztétikus,tartós,ár-érték arány jó.Ott találsz pici konyhabútort is,és annak a mására fel lehet vállaltatni asztalossal(mert így valljuk be,elég drága)
2012. okt. 11. 22:44
Talán még azt is megnézném milyen "tartozékai"vannak.Mert néha nagyon gagyi evőeszközöket adnak hozzá.Nem ragaszkodnék a nagy felszereltséghez,mert klassz "élelmiszereket" és evőeszközöket lehet külön vásárolni és így lehet összeadva sem kerül drágábba,mintha megvenne az ember egy "sokdarabosat".
2012. okt. 11. 22:43
én fát vennék..pontosabban csináltatnék egy asztalossal,beolvad a szobába,elnyűhetetlen és a gyerek magasságára lehet szabatni.na meg az lesz benne amit akartok :)
5. Pen80 (válaszként erre: 4. - Kata óvónéni)
2012. okt. 11. 22:41
Igen, tényleg, ez is fontos volt, mert nagyon kicsik is vannak.
4. Kata óvónéni (válaszként erre: 2. - Gatto4)
2012. okt. 11. 22:39
Szerintem függ a gyermek korától,magasságátólis.Mert láttam már olyan picurka konyhát,hogy még a kisgyermeknek is le kellett hajolnia.Így én fontosnak találom a játékkonyha magasságát.Görnyedve nem lehet játszani.
3. Pen80 (válaszként erre: 2. - Gatto4)
2012. okt. 11. 22:16

Nekem az volt a lényeg, hogy legyen sütő meg hűtő is, egy csomó van, amelyikben nincs hűtő.

:)

2012. okt. 11. 22:08

Olyan álló pultosra gondoltam, amit esetleg körbe is tud járni a gyerek és főzőcskézhet kedvére, de nagyon tanácstalan vagyok, hogy mire érdemes figyelni vásárlásnál hogy milyen legyen illetve milyen ne...

Köszönöm előre is az építő jellegű hozzászólásokat!

2012. okt. 11. 22:06
Babakonyha játék - tudnátok segíteni, hogy mire érdemes figyelni/milyet érdemes venni? (stabilitás, jó ár/érték arány, stb)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook