Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epilátort szeretnék venni, de milyet? fórum

Epilátort szeretnék venni, de milyet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. Arya
2012. nov. 30. 11:38
Sziasztok! Látom itt páran említést tettetek egy 72 csipeszes Babyliss epilátorról, a G885E-ről van szó? Más tapasztalatotok van esetleg ezzel a márkával kapcsolatban? A G595E modell is érdekel, de bármilyen segítség szuper lenne.:)
93. tamacsek (válaszként erre: 91. - Tiktak01)
2012. jún. 22. 13:16

Irigyellek azért, amit írsz erről az epilátorról, én hasonlót rendeltem Angliából (ott olcsóbb), és sajnos nem jött be:( Nekem is ez a régi 10 éves philips volt, és nem hittem volna, de alaposabban és gyorsabban dolgozik, mint a 72 csipeszes hiper-szuper vadonatúj gépem:( Nem tudom mit csinálok rosszul, de ez az epilátor még nehezebben tépi ki a szőrt és felét rajta hagyja, úgyhogy a végén átmentem mégegyszer a régi géppel és az simán kiszedte, amit ez rajtahagyott:(

Most gondolkodom, hogy felteszem a Vaterára, dehát fáj érte a szívem:(

Ja, egy jó pontja van, kevésbé okoz fájdalmat, csak sajnos engem ez érdekel a legkevésbé, mert a tíz év alatt már eléggé hozzászokott a bőröm.

92. letty222 (válaszként erre: 91. - Tiktak01)
2012. jún. 3. 18:00

Kösszi, nekem segítettél, mert én is ezt a Babyliss 72 csipeszes epit néztem ki. meg is veszem!!! Most nekem 20 csipeszes philipsem van, mint neked volt:)...

Szóval remélem hogy hatékonyabb mert a philipsel órákat töltök hetente epilálással... :( elveszi az összes időmet.

2012. ápr. 29. 17:56
Pár hónapja vettem egy babyliss epilátort, olyat minek 72 csipesze van (és dupla fejes). ez előtt egy philips gépem volt, ami 20 csipeszes. nekem sokat számított maga a művelet ne tartson a végtelenségig. úgyhogy most megtaláltam a tökéleteset. feleannyi ideig tart megcsinálni mint a régivel. kiszedi rendesen, gyorsan, és nekiállni is több kedvem van így mint régen. igaz hogy árban is sokkal több, de megérte. remélem segíthettem valakinek ezzel.
90. AndR3a (válaszként erre: 89. - Lujza17)
2011. júl. 13. 22:23
Látod, ez nem rossz ötlet..lehet ki is próbálom majd, hátha a picit is kitépi :) Azért gondold át, mert ha nem is használod mindig azért jól jöhet olyan napokra amikor nem tudsz gyantáztatni :) vagy lehet idővel megtetszik :D
89. Lujza17 (válaszként erre: 88. - AndR3a)
2011. júl. 13. 20:57

Mivel elszakítja a szálakat, valszeg inkább maradok a gyantánál, bár még a döntésem nem végleges :)

Az tényleg nagy kár, h nem tudod "élvezni" az előnyöket. Borotva előtt azért próbáld meg, hátha a nagyon rövidet is kikapja :)

88. AndR3a (válaszként erre: 86. - Lujza17)
2011. júl. 12. 20:34
Akkor nem is veszel? amúgy jó dolog ez az epilátor, csak egy bajom van vele..hogy nincs időm rá, mert mindig jön egy program ami miatt nem tudom megvárni azt, hogy megfelelő hosszúságra megnőjön a szőr..talán majd csak télen jutok el odáig, hogy rendesen epilálni tudjam minden alkalommal és akkor talán jövő nyárra már nem lesz annyira feltünő a pici szőr a lábamon, hogy megvárhassam majd míg megnő picit :)
87. Lujza17 (válaszként erre: 86. - Lujza17)
2011. júl. 12. 16:07
"én sem" helyett= "végül mégsem" :)
86. Lujza17 (válaszként erre: 85. - AndR3a)
2011. júl. 12. 16:05

Ejnye! :)

Én sem vettem, kipróbáltam tavalyi braun modellt, és nekem sajna beszakította a vékonyszálúakat :(

85. AndR3a (válaszként erre: 84. - Lujza17)
2011. júl. 5. 21:21
szia! hát még mindig nem jutottam el a hónaljam epilálásához, sőt ma még a lábam is le kellett borotválni, mert hirtelen olyan programom lett, ahova nem mehettem szőrösen :( :) úgyh most növeszthetem újra. te már megvetted az epilátort? :)
84. Lujza17 (válaszként erre: 83. - AndR3a)
2011. jún. 30. 22:09

Kibírom. A végeredmény kárpótol ;)

A hónaljam csak egyszer epiláltam, mert hirtelen strandprogram volt, gyantához nem volt elég idő, borotvához meg nem akartam nyúlni. Nem mondom, "érdekes" érzés volt, de valszeg már hosszú volt (a gyantához növesztettem... :) ) Ha nem hosszú és nem túl sűrű nem lesz gond!

Feltétlenül írj a végeredményről, még döntés előtt állok! :)

83. AndR3a (válaszként erre: 82. - Lujza17)
2011. jún. 30. 17:06
gyantáztatod az egészet "ott lent" ? :) ohh hát azért az fájdalmas lehet, nem? A hónaljra még összeszedem a bátorságom, de amint meglesz kipróbálom és majd megiróm milyen érzés volt :) Közben fogom gyakorolgatni, hogy milyen pózban tudnám a legjobban kifeszíteni azon a részen a bőrt :) Neked az első alkalom fájdalmas volt?
82. Lujza17 (válaszként erre: 81. - AndR3a)
2011. jún. 29. 21:31

Bikinivonal?! Bátor vagy... én azt a kozmira bízom, a full-kopaszt még borotvával sem tudnám megoldani ;)

A hónalj-kifeszítésre csak rá kell érezni, azt javaslom, h éles bevetés előtt kísérletezz a tükör előtt, pózolj!! XD Viccen kívül, próbáld ki, melyik testtartásban tudod elérni a legkifeszítettebb állapotot! Én valahogy úgy csinálom, h amelyik hónaljjal dolgozom, azt a kart visszahajlítom a hónalj felé úgy, h az ujjaimmal ki tudjam feszíteni a bőrt. Ráérzel hamar, max az elején kis lépésekben haladj.

Sok sikert! :)

81. AndR3a (válaszként erre: 80. - Lujza17)
2011. jún. 27. 21:28
Ugyan, azmiatt sosem legyen lelkiismeretfurdalásot, hogy kényezteted magad :) A lényeg az, hogy boldog légy! :) Jajj, most hirtelen nem is tudom, hogy írtam e már vagy sem, de kipróbáltam a bikinivonalon is :)..nem is volt olyan vészes, mint ahogy képzeltem :)) és végre már nem viszketet, mint borotválás után :))) már csak a hónaljamon kellene kipróbálni, viszont attól még félek, mert ott nem tudom teljesen kifeszíteni a bőröm..:(
80. Lujza17 (válaszként erre: 79. - AndR3a)
2011. jún. 27. 21:13

Nekem néha már lelkifurkám van, aaaannyira elkényeztetem magam ;) Most meg itt van az epilátor-láz!

Még nem jött meg a fizum, a vásárlás halasztásra került. Így még maradt időm kitalálni melyiket vegyem :)

79. AndR3a (válaszként erre: 78. - Lujza17)
2011. jún. 25. 09:00
vigyorgós szmájlit vegyek? :D amúgy épp most készülök be a városba bevásárolni, ami tetszik azt veszem :) Kell néha napján egy kis kényeztetés..úgyis már 1000 éve nem vettem magamra semmit sem :) Neked a fizud már megjött? Megvetted az epit?
78. Lujza17 (válaszként erre: 77. - AndR3a)
2011. jún. 24. 21:47
:D
77. AndR3a (válaszként erre: 76. - Lujza17)
2011. jún. 22. 22:27
nah, akkor kérek 1-2 ötletet :)))
76. Lujza17 (válaszként erre: 75. - AndR3a)
2011. jún. 22. 20:44
Hahh, az én bevásárlólistám vééééééééégtelen!! XD
75. AndR3a (válaszként erre: 74. - Lujza17)
2011. jún. 22. 11:35
hát minidg csak az a fizuvárás :) én is vártam, de tegnap már végre megjött :) de most valahogy nincs semmi amit szeretnék venni, úgyh legalább megmarad még egy ideig..bár úgy is nemsokára megint fogok akarni venni :DD
74. Lujza17 (válaszként erre: 73. - AndR3a)
2011. jún. 20. 16:42
Nnna, már csak a fizut kell megvárni :)
73. AndR3a
2011. jún. 20. 10:42
szerintem élj a 60 napos visszafizetési garanciával :) legalábbis én ezt tenném :)
72. Lujza17 (válaszként erre: 71. - AndR3a)
2011. jún. 19. 22:22

De az is lehetett a probléma, tutira akartam menni :)

Az a gond, h ugyan puhák a szálak, de elég sűrűn vannak... A fájdalom az egy dolog, mert ha tényleg hetente utánaszedek, akkor nem fájna annyira, de nekem eddig elszakította. Azon filózom, melyik jobb; ha egy olcsóbbat veszek és max. az marad a nyakamon porfogónak, vagy braunra ruházok be és élek a 60 napos visszafizetési garival..

71. AndR3a (válaszként erre: 70. - Lujza17)
2011. jún. 13. 21:04
nem lehet, hogy túl hosszúra hagytad meg a szőrszálakat? én még régen a barátnőmével egyszer kipróbáltam, de akkor hosszabbak voltak a szőrszálaim, na ne tudd mennyire fájt..de most elég sokat utánna olvastam és sok helyen írták, hogy ha rövidebb a szőr akk nem fáj úgy és tényleg jobb volt a lábamon alig éreztem
70. Lujza17 (válaszként erre: 69. - AndR3a)
2011. jún. 13. 20:52
Braun, még az első széria, amikor megjelent. Szóval nem mai gyerek :) Amióta csak az eszem tudom ilyen volt, talán pont azért, mert első... Nem mellesleg óráknak tűnt, mire leszedtem csak térdig, majd megbolondultam úgy fájt (pedig gyantával bírom én a kiképzést), na és folyt rólam rendesen a víz. Emiatt maradtam a gyanta mellett, de most mégis váltanék - legalább nyárra :)
69. AndR3a (válaszként erre: 68. - Lujza17)
2011. jún. 13. 20:40
Milyen volt a régi epilátorod? nem lehet h már öreg volt és azért?
68. Lujza17 (válaszként erre: 67. - AndR3a)
2011. jún. 13. 20:28
A pihéken a vékony szálú szőröket értettem :) Nekem a régi epilátorommal ez volt a gondom, h eltépte őket, ahelyett, h gyökerestől kiszedte volna...
67. AndR3a (válaszként erre: 66. - Lujza17)
2011. jún. 13. 16:03
még nem volt időm nekiállni a teljesn szőrteleníteni magam, de azon a darab helyen ahol csináltom ott kitépte a pici szőrszálakat is..bár nem tudom pontosan mit gondolsz a pici pihéken, de én pénteken borotválkoztam és azt a pici szőrt ami vasárnap délutánra kinőtt azt minden gond nélkül kitépte és szép sima a lábam azon a részen :)
66. Lujza17 (válaszként erre: 65. - AndR3a)
2011. jún. 13. 10:13

Naaa, milyen volt a "tortúra"? ;)

Megértem, hogy váltottál, egészen más érzés lesz utána! Jah, meg közben is :) Kíváncsi vagyok, hogy a vékonyabb szálakat is rendesen kitépte neked tövestől, vagy netán beszakította?


Jah, szemöldökcsipesszel... Borotválni nem akartam, akkoriban még nem lehetett otthon megoldani másképp, gyantáztatni járni meg még luxus volt - ahhhhh, de rég is volt!! Jjah, most meg már megint luxus! :D

65. AndR3a (válaszként erre: 62. - Lujza17)
2011. jún. 12. 23:31

Philips 6400 ..a legolcsóbb ami volt az üzletben :) így elsőre nem akartam nagyon drágát venni, mert ha nem jött volna be akk feleslegesen kidobni annyi pénzt sajnáltam volna.

Én is nagyon féltem így sok évnyi borotválás után belekezdeni, de már nagyon elegem lett, hogy szinte naponta kell így nyáron és hát ha kirándulni mentünk, vagy esetleg sátorozni ..hát ott nehezen oldottam meg ezt a dolgot. Sok fiú is van a baráti társaságban, s így előttük kicsit kellemetlenül éreztem magam :)

Szerintem vegyél valami olcsóbbat és próbáld ki, vagy esetleg ha van barátnőd, aki használ epilátort akk kérd kölcsön tőle.

Uhh, egyenként tépkedted ki csipesszel a hónaljad? Hát én meg azt nem tudnám :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook