Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a néger pasikról? (Minden érdekel róluk ) fórum

Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a néger pasikról? (Minden érdekel róluk ) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
111. 68b1114f6e (válaszként erre: 110. - Hobbiby)
2011. febr. 3. 20:11

Ha megkérlek szóltok majd mielőtt keresztre feszíttetek? Csak hogy legyen időm elbúcsúzni pár embertől, meg állattól.


Jajjj Ti!!!

Jobban mulatok rajtatok mint a viccen.:)

110. hobbiby
2011. febr. 2. 10:28
Nem "kötöszködni" akarok!- DE-a huszoneggyedik században lenégerezni,/niggerezni/ embertársainkat, és ennek nem ismerni a hátterét,-nem tudni azt, hogy a színesbőrű embereket ez a szó miért is sérti?- az az életében nem hallott rabszolgatartásról, nem tanult történelmet, nem olvasott sem most, sem gyermekkorában.../pl: Tamás bátya kunyhója, Észak Dél ellen, stb.../hmmmme,hmmme...butaság, műveletlenség,primitívség../magyar a neved/-lényeg, hogy jót nevettél...s a többi nem számít!
109. 68b1114f6e (válaszként erre: 108. - Wienermelange)
2011. jan. 29. 21:40
A lényeg hogy nevettél. A többi nem számít.:)
2011. jan. 29. 21:38

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!


A butaság ékköveiként a legjobban a sztereotípiák csillognak.


Jól kinevettem magam! Na nem a viccen, hanem a viccet űzőn ...

2011. jan. 29. 12:14
hihihi hat ez jo nagyon talalo......
2011. jan. 29. 11:14
Az en velemenyem meg az aki igy kezdi hogy "neger" Az mit akar egy fekete ferfitöl!?NEVETSEGES!!!!Majd kivancsi lennek a reakciojara ha hallja hogy "lenegerezik"
2010. szept. 23. 15:19

Köszönöm mindenkinek a véleményét, nagyon örültem hogy ilyen sokan megosztottátok véleményeteket ,tapasztalataitokat. :)

Tanultam is pl. a néger szó használatáról,amit ezúton is köszönök wienermelangenak, és egyetértek Zsófi921-el hogy kicsit tényleg ijesztőek:)

104. Basset (válaszként erre: 103. - Wienermelange)
2010. szept. 13. 13:14
Értem...
103. wienermelange (válaszként erre: 100. - Basset)
2010. szept. 12. 22:11

Az a bajom a témával, hogy sajnos már vitatkoztam eleget és már szeretném, ha hidegen hagyna, de aztán mégis nyílik a szám.

Nem lehet a cigánnyal összehasonlítani.

A cigány mindig szabad volt.

Sok feketebőrű nem volt mindig szabad, ebben az álapotban néger volt a neve.

Se a megnevezést, se az embert a bőrszíne miatt nem lehet a cigánnyal hasonlítani.

Nem tudom miért reagál az emberek többsége így.

Hacsak nem a fehér ember örökös felsőbbrendűségét hangoztatókat vesszük figyelembe.

Én ezeket nem veszem figyelembe.

Nem azon múlik hogyan érti vki amikor ezt a megnevezést használja, mert maga a megnevezés nem elfogadott és jobb helyeken nem is tulajdonítanak ennek a megnevezésnek kedves értelemet, csakis rosszindulatúat.



Hasonlításként, a büdöset nem lehet a jó illatok rangsorában még az utolsó helyre sem tenni.



Létezik sok más megnevezés, amit a származásra, bőrszínre alakalmas használni.

2010. szept. 12. 21:55
Washington a No1.
2010. szept. 12. 21:53
Pl. Denzel Washington vagy Jamie Fox abszolút bejön amúgy nekem ijesztőek kicsit! :)
100. Basset (válaszként erre: 99. - Wienermelange)
2010. szept. 12. 21:50
Szóval ilyesmi oka van? Tényleg, nem tudom, azért kérdem... Sokszor nem értem ezeket, szóval pl. sokszor azt sem, hogy ha valakiről azt mondom, hogy a "cigány csaj" és nem pejoratívan, hanem, mert 30 évig ezt mondtam, akkor most miért bántja meg. Persze nyilván semmi negatív felhanggal...
99. wienermelange (válaszként erre: 98. - Basset)
2010. szept. 12. 21:38

Nem terelni akarok.

Vannak akik utálnak politikáról beszélni.

Én pedig erről nem szeretek.

98. Basset (válaszként erre: 97. - Wienermelange)
2010. szept. 12. 21:22
De miért? Mit jelent ez tulajdonképpen?
2010. szept. 12. 20:59

A zavarja talán nem is a legjobb kifejezés. Inkább sérti.

De talán ez sem a legjobb kifejezés.

Inkább a használóját jellemzi, mintsem akire értik.

96. Basset (válaszként erre: 95. - Wienermelange)
2010. szept. 12. 20:40
Komolyan?! Őket miért zavarja?
95. wienermelange (válaszként erre: 94. - Basset)
2010. szept. 12. 20:37

Indiai? Végülis nincs is min megsértődjön.

De 1 brazil fekete bőrű nem hiszem, hogy viccesnek találná. Még viccből sem.

Nem 1 fehér bőrű szájából.

94. Basset (válaszként erre: 93. - Wienermelange)
2010. szept. 12. 20:32
Hát, nem tudom, a baráti társaságban van egy INDIAI csajszi, akit én állandóan lenégerezek... Még egyszer se sértődött meg... Embere válogatja... És persze az is fontos, TE hogy érted: ha pejoratívan négerezel, akkor jó, hogy megsértődik...
93. wienermelange (válaszként erre: 1. - 86bc8fd52c)
2010. szept. 12. 19:31

A leglényegesebbet nem írtam még.

ice_princess!

Első lépésben felejtsd el a néger szó használatát!

Barátokat így nem fogsz szerezni, ellenségeket annál inkább.

Az pedig elég ciki, ha a barátnak szánt srác hívja fel a figyelmed erre a tapintatlanságra.

92. wienermelange (válaszként erre: 91. - Mágnes74)
2010. szept. 8. 12:32

Jól tetted, hogy boncolgattad.

Nagy buktató tud lenni ez az oldala a vegyesszerelemnek.

91. mágnes74 (válaszként erre: 89. - Wienermelange)
2010. szept. 8. 12:24

Megint igazat adok, ezért írtam, hogy kell a nagy szerelem. Csak ez képes felülírni a problémákat, amik az eltérő kultúrából és a társadalmi megítélésből adódnak.

Azért boncolgattam ezt a témát, hogy a fórumindító is tisztában legyen az ilyen kapcsolat lehetséges problémáival, mielőtt ismerkedni kezd.

Nem mindenki elég erős ahhoz, hogy végigvigye a teljes elfogadásig.

90. 3d54300f81 (válaszként erre: 83. - Pritta)
2010. szept. 8. 12:04

Az ényém Nigériai, de itt sok a ghánai, és a dél afrikai is, de már etióppal is találkoztam :-)

Sophika is be van már regisztrálva egy pesti gyerekmodellügynökségbe, ha kicsit nagyobb lesz, akkor hivják majd gyerek ruha katalógusokba. :-)

89. wienermelange (válaszként erre: 88. - Mágnes74)
2010. szept. 8. 11:56

Azért sikerül egészen jól megvalósítani.

Úgy is lehet mondani, felszínes, nemtörődöm kapcsolatokat fenntartani a társadalommal.

Mindenki mondjon amit akar, nem oszt, nem szoroz.

A vegyes párnak meg van a maga saját fókusza és oda nem engedi be a társadalmat zavaró tényezőként.

Lehet nem mindenkinél sikerül alkalmazni vegyes párok esetén, így meg is nehezíti az életüket a társadalom.


Végülis ez a mélyebb része a fórumtémának.

De ha már itt tartunk (mágnes74 te és én),

akkor nem lehet kihagyni az adott esetben Magyaro-n élő fekete/afrikai társadalmat sem.

Mert az a társadalom is tud ártalmas lenni a vegyes pár számára és ezt a társadalmat is érdemes kirekeszteni, felszínesen tekinteni rá.

Kisebb a száma, más tekintetben fejti ki a kritikáját. De a vegyes párt kizökkentheti a nyugalmából.


Szóval a társadalmat is figyelembe venni az individum életében vegyes pár esetén nincs sok értelme.

Minden egyes vegyes pár maga húzza meg a mércét sokszor hosszantartó egyeztetések (viták?) során melyik társadalom normáiból, kultúrájából mennyit kíván bevonni a vegyes életébe.

Így aztán a vegyes párok sem egyforma norma kereti között élnik a mindennapjaikat.

Lehet az utcán egyformának látszanak, de sok a különbség köztük.

Mi ezekhez az életüket felépítő elemekhez képeset, a társadalom?!

Ha a társadalom és a véleménye tölti be a nagyobb

teret a közös életükben, akkor megette a fene.

88. mágnes74 (válaszként erre: 87. - Wienermelange)
2010. szept. 8. 10:51

Igazad van:)


Viszont, a társadalmat csak akkor lehet kirekeszteni, ha egy steril világban élsz.

Elfogadom, amit mondasz, de ez inkább idealizált világ, nem a valóság sajnos.

87. wienermelange (válaszként erre: 86. - Mágnes74)
2010. szept. 8. 10:35

Nem célzok, úgy értem, ha a félvér gyerek apjával és anyjával együtt nő fel, az már magában többlet a gyerek számára a honfitáraihoz képest, persze az átlagot tekintve.

A társadalmat pedig nem szabad és felesleges figyelembe venni, az úgyis csak lehúzni akar magához.

Vegyes pároknak nincs értelme a társadalommal ilyen szinten foglalakozni.

Megadni a tiszteletet mindenkinek, jobbra törekedni a társadalomnál (pláne a magyarnál, van olyan ország, ahol érdemes a társadalmat figyelembe venni).

A vegyes párnak elég a maga kultúrális "háborúját" megvívni, nem érdemes még a társadalomra is energiákat pazarolni.

Magyaro-n legalábbis.


Ezért tartom hülyeségnek.


Vkik írták itt, aminek a légyege, hogy a legtöbb fekete/afrikai nagyságrendekkel különb a legtöbb magyarnál a hétköznapjainkban, de ez a tény nyilván úgysem tudatosul a társadalomban.

Egy színesbőrűnek mindig nagyságrendekkel többet kell teljesítenie, hogy elfogadják, és akkor egyáltalán nem biztos, hogy egyenrangúnak is tekintik.

Ezért különb a társadalomnál. Ezért nem kell a szívére vegye a társadalmat.

A bűnözőktől eltekintek mindkét oldalon, számomra a bűnöző kissé a társadalmon kívülre esik.

86. mágnes74 (válaszként erre: 85. - Wienermelange)
2010. szept. 8. 08:07

Én örülnék legjobban, ha ez mind hülyeség lenne:)

Valóban az ember a társadalom, de mivel nem vagyunk egyformák, a reakciók is mások.


Ha úgy van nevelve a félvér gyerek és ha apuka is neveli nagyon remélhetőleg, cseppet sem kell félteni a társadalomtól, inkább a hülyegyerekeket a félvértől.

Ezzel mire célzol, nem értem. A hülyegyerek otthonról ezt hozta magával, rasszista szemléletet. Esélye nincs, hogy elfogadja, hogy ne ezek alapján ítéljük meg az embert, hiszen a szülői példa erősebb. Egy bizonyos korig.

Nem tudom, hol laksz, én Budapesten, amiket leírtam, mindennapos esetek.

Igen, a világ a keveredés felé tart, és ez jó, remélem, egyszer ide is elér ez a tendencia.

85. wienermelange (válaszként erre: 65. - Mágnes74)
2010. szept. 7. 21:58

Ez mind hülyeség!

Nagyon beszűkűlt godolatvilára utal a 3 felvetés.

Éppen ilyenkor veheti be a társadalom, mert az ember maga a társadalom.

Ha úgy van nevelve a félvér gyerek és ha apuka is neveli nagyon remélhetőleg, cseppet sem kell félteni a társadalomtól, inkább a hülyegyerekeket a félvértől.

Az szomorú valóban, ha apuka lép és a gyerek, az identitásának felét elveszítve nem félvér identitásban nő fel, hanem színes bőrrel magyarnak.

Magyaro nem a legideálisabb hely 1 egyszerűbb végzettségű külföldinek, ahonnan még a magyarok is menekülnek.

Ebben is relyik a lelépések oka, ami azért a kevesebbik arányban.


A világtendencia mindenképpen a népek keveredése felé rohan, úgyhogy nem az a kérdés, hogy ciki e vagy meglepő e, hanem az, hogy valóban a megfelelő partnert találja meg mindenki az életében.

84. pritta (válaszként erre: 82. - 3d54300f81)
2010. szept. 7. 20:25
itt elég sok a félvér mindenhonnan összepárosodva és szeretik őket reklámarcnak. minden újságban, tv-reklámban vannak. és tény h népszerűek a lányok
83. pritta (válaszként erre: 81. - 3d54300f81)
2010. szept. 7. 20:24
kongó
82. 3d54300f81 (válaszként erre: 80. - Nőci1)
2010. szept. 7. 20:17
a páromnak 2 kis félvér unokatesója van 6-8 évesek és szeretik őket a suliba, sőt ismerek korombeli félvér lányokat akikre ragadnak a pasik :-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook