Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek mi a véleménye? fórum

Kinek mi a véleménye? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. napszemcsi (válaszként erre: 76. - Reload)
2012. aug. 15. 12:53

Ebben igazgad van. Makacsok vagyunk mind a ketten. Ezért nem is tudjuk eldöntetni, hogy mi legyen. Szeretem, nem akarom csak úgy feladni ezt a kapcsolatot, ugyanakkor gondolnom kell a jövőmre is. Csak legalább abba engedne, ha ő nem akar kimenni, hogy engem enged és megpróbálnánk így, nem pedig teljes mértékben elzárkózni az egész elől.

Természetesen erről még nagyon sokat fogunk beszélni!!! Valamit muszáj lesz kitalálni, mert ez így nem megoldás!!!

81. napszemcsi (válaszként erre: 72. - Bnedora)
2012. aug. 15. 12:50
Vannak helyek ahonnan hetente, de kéthetente haza lehet jönni. Addig biztos, hogy kibírja, mert volt már rá alkalom, nem egyszer, nem kétszer, hogy nem volt addig szex. Szerintem ez megoldható kérdés!!
80. napszemcsi (válaszként erre: 71. - 4244093cd0)
2012. aug. 15. 12:48
És az, hogy ő itt akar tartani,vagy nem velem jönni, az kompromisszumkészség?
79. napszemcsi (válaszként erre: 69. - Bnedora)
2012. aug. 15. 12:46
Nem kint akarok lakást venni. Kint nagyon nem is vesznek, ott mindenki csak bérel. Csak össze akarom szedni magam anyagilag, hogy biztos legyen a jövőm, és itthon venni lakást és élni tovább az életem. Csak pár évig kint dologzni, hogy könnyebb legyen az elindulás és ne nyugdíjas koromig hitel lógjon a nyakamon, amit vagy tudok fizetni vagy nem!!!
78. babidisz (válaszként erre: 74. - 4244093cd0)
2012. aug. 15. 12:30

Joga van persze, de ha ezzel akarja visszatartani, hogy nem hisz a távkapcsolatban, ahelyett, hogy belemegy a próbába, az önzőség, mert nem veszi figyelembe, hogy a másik mit szeretne.


És még mindig mondhatja akár 1 hét után is, hogy nem bírom gyere haza... szerintem.

77. babidisz (válaszként erre: 70. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 12:26
Ki hisz benne? Én sem hittem soha, de el sem hinnéd mi mindenhez képes alkalmazkodni az ember, ha szereti a másikat.
76. reload (válaszként erre: 62. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 12:25

Valahol korábban azt írtad, hogy nem igaz, hogy ennyi áldozatot nem tud meghozni érted. Akkor most mi is van?

Világos, hogy perpillanat két irányba akartok menni. Szerintem ő kb azt gondolhatja ezzel kapcsolatban, mint te. Te hajtod, hogy márpedig miért igen, ő meg hajtja hogy márpedig miért nem.

Amíg igazán nem tudtok valahogy megállapodni, addig ezeknek a beszélgetéseknek sok értelme nincs, hiszen nem juttok dűlőre.

Sorakoztasd fel az érveidet, hogy te miért igen, ezt mondd el neki és ha nem, akkor kérd meg hogy adjon valami alternatívát. Nem muszáj azonnal, 10 perc alatt megbeszélni. :)

75. eskata88 (válaszként erre: 68. - Vacsa)
2012. aug. 15. 12:02
Elég zárkózott fiú, fiatalos nagyon, mintha magamat látnám. azt írta mondta nemrég, hogy nem igazán van /volt olyan lány eddig, aki így felkeltette az érdeklődését, és azt azt fenn is tudja tartani folyamatosan mint én. DE tegyük fel, h nincsen senkie. akkor ez most mégis micsoda?... kérdeztem, h zavarja e a korom. azt mondta nem az enyém zavarja hanem az övé. én úgy gondolom, h ez lehet a hiba?...
74. 4244093cd0 (válaszként erre: 67. - Babidisz)
2012. aug. 15. 11:49

Nem önzőség.

Nem hisz a távkapcsolatokban ,ennyi.

Joga van szakítani ,nem?

73. 4244093cd0 (válaszként erre: 71. - 4244093cd0)
2012. aug. 15. 11:48
..és persze ő sem várhatja el tőled,hogy maradj,ha menni akarsz.
72. bnedora (válaszként erre: 70. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:47
Nézd, lehet, hogy egy nő ideig óráig meg tud lenni szex nélkül, de egy férfi kevésbé. Lehet, hogy ő erre gondol, hogy biztosan fog magának keresni valakit. Persze az is lehet, hogy éppen te fogsz ott találni valakit magadnak.
71. 4244093cd0 (válaszként erre: 62. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:46

Csakhogy láthatólag észre sem veszed,hogy nem kompromisszumot akarsz,hanem azt akarod,hogy minden úgy legyen ahogy te akarod,és neheztelsz is rá amiatt,mert neki ez nem elfogadható.

Menj,ha így akarod alakítani az életedet,de ne várd el,hogy ő kövessen,akarata ellenére.

70. napszemcsi (válaszként erre: 67. - Babidisz)
2012. aug. 15. 11:44
Ezt várnám azért én is. Én vagyok az önző azért, mert jobb életet szeretnék??? Mind a kettőnknek!!! Mert nem kell szakítanunk azért, mert kimegyek. Inkább támogatnia kéne. Ő mondogatja, hogy ha kimegyek akkor az úgy nem fog menni, mert ő nem hisz a távkapcsolatban.
69. bnedora (válaszként erre: 65. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:41
Bocsi, de szerinted ennyire tuti a kinti lét? Ott rövid időn belül fogsz tudni lakást venni? Szerintem ez csak álom. De nem kell minket győzködni, ha te ennyire bízol abban, hogy kint neked jobb lesz, akkor vágj bele. Hagyd a párod itt, és majd a jövő bizonyítani fog....
68. vacsa (válaszként erre: 63. - Eskata88)
2012. aug. 15. 11:40
Pedig mégis úgy tűnik hogy van más nő is a pakliban:((
67. babidisz (válaszként erre: 50. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:39
Ez viszont önzőség a részéről. Az én párom is külföldön dolgozik, én sem akartam, hogy kimenjen és hogy ne legyünk együtt. De kapott egy lehetőséget és nem akartam, hogy miattam mondjon le róla. Nem kellemes időszak ez, de a közös jövőnk érdekében ki kell bírni. Fel sem merült a szakítás gondolata, és jobban szeretjük egymást mint valaha...:)
66. napszemcsi (válaszként erre: 64. - Bnedora)
2012. aug. 15. 11:39
:-) Ez problémázás? Csak jár az agyam és gondolkozom, hogy mi lenne a legjobb, hogy lenne a legjobb. :-) Ha ti ezt annak érzitek :-)
65. napszemcsi (válaszként erre: 60. - Spinneli)
2012. aug. 15. 11:37

Nem mondta ki. Csak elkezdte a nyelvet tanulgatni, majd mondta, hogy neki ez nem megy, és ezzel a lendülettel le is fújta az egészet.

BIztos vagyok benne, hogy fél. Új élet, új környezet, új emberek, új munkahely stb. Ezt meg is értem. Én is félek. De itt nem lehet jövőt alapozni, de ezt tudja nagyon jól ő is. Csak akkor hogyan akar mondjuk családot alapítani? Ennyi pénzből?? Én így biztos nem vágok bele!!! Hogy csak szenvedjünk mind a hárman, mert még egy zoknit sem tudok neki megvenni? Hogy tudnék így bármit is tervezni?

64. bnedora (válaszként erre: 62. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:36
Ne haragudj, de az eddigi leírásaidból már én is ezt érzem ki.
2012. aug. 15. 11:36

Sziasztok!

Számomra elég fontos ez a probléma, ezzel kelek ezzel fekszem...

24 éves lány vagyok, a srác, akivel fél éve ismerkedtünk meg 34, viszonylag fontos üzletember.


Fél éve minden nap vagy hívjuk egymást, (85-15%-ban ő keres) vagy valamilyen formában tartjuk a kapcsolatot. 1-2-3 hetente együtt töltjük 7végente az éjszakákat, amikor az ő városába megyek, (ott vannak rokonaim, ők is jól ismerik). Egyébként, nem a szexen alapul a kapcsolat. Van, hogy hazavisz kocsival, közben elmegyünk ebédelni, (az ien az ő ötlete)

DE ennél több kapcsolat szinten nincsen. nem igazán vannak közös progik az éjszakákon túl, mert napközben dolgozik szinte mindig, tehát nem igazán akar velem megjelenni, nem akar fölvállalni így látom. Nem akarom megkérdezni Tőle, hogy „Figyi én szeretnék ennél többet” mert tartok tőle, h „kiröhög”vagy elutasít, holott Tudom jól, h az egyenesség lenne a leg célravezetőbb. Élveznem kéne, hogy kötöttségek nélkül is jól érzem magam. ( 3-4 hónapja azt mondta, h hát, ha szerelem lesz belöle, szerelem lesz belőle, így viccesen. De sokszor visszahallom, h rólam beszélgetnek a barátai is, stb, már össze vagyunk boronálva. (mellettem tudom, hogy nincsen senkije.)


Mégis arra kérlek Titeket, hogy próbáljátok átgondolni a helyzetemet, hogy vajon mi lehet ez?

62. napszemcsi (válaszként erre: 59. - 4244093cd0)
2012. aug. 15. 11:34
Ez nem problémázás!! Van egy ember akit szeretek és szeretném úgy megoldani a helyzetet, hogy jó legyen. Ahhoz viszont, hogy jó legyen kompromisszumot kell kötni, nem pedig áldozatot hozni, mert az sem jó!!!
2012. aug. 15. 11:19
Szeretném megkérdezni, mert nem emlékszem rá, hogy írtad volna, van-e munkahelyed. Mert ha van, akkor van valami háttered. A másik, eddig miért voltál a pároddal, ez a gondolat korábban nem vetődött fel benned? Ha húzod továbbra is az időt, még rosszabb lesz a választás. Amennyiben úgy érzed, hogy neked ez így nem jó, akkor mielőbb azon legyél, hogy a kinti életedet megszervezd.
60. spinneli (válaszként erre: 57. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:10
Mit mond ki nyíltan, mi az oka annak, hgoy nem akar menni?
59. 4244093cd0 (válaszként erre: 58. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 11:07

A felállás a következő.Te elvárod ,hogy a te igényeidet tartsa szem előtt,ő pedig elvárja ,hogy az övét.

A vica versa azt jelenti,hogy MINDKETTEN a megoldást keresitek erre a problémára úgy,hogy mindkettőtöknek megfelelő legyen.

Ha sem te sem ő nem tud előhozakodni ,egy köztes megoldással ,és köti az ebet a karóhoz ,az patt helyzet.

Te mész jobbra ,ő meg marad ,ennyi.

Nem értem mit kell ezen ennyit problémázni.

58. napszemcsi (válaszként erre: 54. - 4244093cd0)
2012. aug. 15. 10:59
Vicaversa? Igen, lehet. És akkor melyik a jó döntés? Itthon maradni miatta és nincs semmi alapom, aztán ha szakítanánk akkor ott lennék semmi nélkül. Vagy kimenni, talán együtt is maradnánk, mert szeretjük annyira egymást és meglenne a nyugalmam nekem is, hogy bármi történjék is, nem csak egy szál gatyám van?
57. napszemcsi (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2012. aug. 15. 10:57

Ő nagyon nem akar. Nem értem miért, pedig korábban beszéltünk erről és akkor terveztük is a kimenetelt. Nem is értem, hogy mi változott meg benne? Akkor akarta. Most meg valami miatt nem. Nem megy neki a nyelvtanulás, lehet, hogy ez, de szerintem ez nem olyan nagyon nagy dolog. Csak legalább az alapokat tanulná meg, utána ott kint már könnyebben tanulna.

Most nagyon nem akar menni.

56. napszemcsi (válaszként erre: 52. - F36e266467)
2012. aug. 15. 10:55
Pontosan!!! Ha legalább mondana egy jó megoldást ez helyett, ami tényleg jó, akkor rendben. De nincs semmi javaslata, csak ennyi, hogy ne menjünk, ne menjek és kész. Akkor üljek itthon ennyi pénzért és várjam ki a sorsom, hogy vajon mi lesz??? Közben meg izgulhatok, hogy na vajon tényleg együtt maradunk és lesz egyáltalán hol laknom? Ez most tudom ki van kicsit sarkítva.
55. napszemcsi (válaszként erre: 51. - 4244093cd0)
2012. aug. 15. 10:53
Nem döntöttem. Szeretem és abban bízom, hogy úgy dönt, hogy velem tart!!
54. 4244093cd0 (válaszként erre: 52. - F36e266467)
2012. aug. 15. 10:49
...iggen...és vicaversa:)))
53. spinneli (válaszként erre: 1. - Napszemcsi)
2012. aug. 15. 10:47
abszolút esélytelen, hogy együtt menjetek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook