Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek mi a véleménye Apple laptopokról, MacBook.stb? Megéri az árát, vagy annyi pénzért jobbat is lehet kapni? Segítsetek! fórum

Kinek mi a véleménye Apple laptopokról, MacBook.stb? Megéri az árát, vagy annyi pénzért jobbat is lehet kapni? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. febr. 10. 10:45

1. "A pc egy mac tudásához képest egy nulla."


Nem igaz. Egy azonos árú PC többet tud, mint egy Mac. A Mac 100%-ban PC alkatrészekből áll. PC-re ráadásul sokkal több alkalmazás létezik. Nincs olyan dolog, amit Mac-en meg tudsz csinálni és PC-n nem.


2. "Ja, és nem hogy "nem nagyon vannak rá vírusok, hanem egyáltalán nincsennek."


Vannak Mac vírusok. Már évek óta, és egyre több lesz. Éppenséggel 2011-re várják a nagy Mac-vírus áradatot. Úgyhogy kell vírusirtó.


3. Akkor vegyél Mac-et PC, helyett, ha:

-Van rá *alapos* okod.

-Hajlandó vagy *pusztán a dizájn miatt* mindenért 50%-kal többet fizetni, mintha azonos teljesítményű PC-t vennél.

-Nem zavar, hogy az általad eddig használt programok minimum fele el sem indul Mac-en.

-Ezzel akarsz villogni.

2011. febr. 9. 23:40
Ja bocs, a lányomé fém, nem fehér. Így ez nem is sérülékeny.
2011. febr. 9. 23:36
Köszönöm az információkat mindenkinek! Sokat segítettek! :)
2011. febr. 9. 23:28
A lányomnak is fehér van, imádja ( azt mondta egy más világ :)), vagyis imádta, mert egy év után alaplapos lett, meg kell javíttatni. Így aki ennyi pénzt kiad egy Mc-ért, vegye meg hozzá a két év plusz garanciát.
2011. febr. 9. 23:03
A tanulhatóságáról pedig: 2 és fél éves gyerkőcöm órák alatt leutánoz, megtanul egy csomó mindent, és új funkcióakt fedez fel...
11. noedi (válaszként erre: 3. - Pinkyke)
2011. febr. 9. 23:01
én mindent ki tudok nyitni...
10. noedi (válaszként erre: 6. - Reno77)
2011. febr. 9. 23:00
ez teljesen így van - ez egy életstílus-életérzés is egyben.
2011. febr. 9. 22:59
éééés, Mac-re is van Microsoft Office...
8. a8bb58bccc (válaszként erre: 6. - Reno77)
2011. febr. 9. 22:59

Az biztos!

Ja, és nem hogy "nem nagyon vannak rá vírusok, hanem egyáltalán nincsennek. SZóval vírusírtó sem kell, ráadásul ELINDUL A GÉP és HASZNÁLHATOD azonnal, nem kell ezerhatszázhetven "buborékot" kilőni, meg egy órát várnod mire "befrissíti" a hülyeségeit... Én komolyan a hajam téptem a pc-vel emiatt a munkahelyemen anno...

Az almával nincs ilyen gond :)

2011. febr. 9. 22:56
osztom Reno77 velemenyet. Nekem is feher MacBookom van es semmiert nem adnam!!! IMADOM!!
2011. febr. 9. 22:51

Jaaa, és egy mac után soha többet nem akarsz már pc-t használni.

A pc egy mac tudásához képest egy nulla.

2011. febr. 9. 22:50

Nekem már a második MacBook-om van és nagyon szeretem. Minden rajta készített doksi megnyitható pc-n is és fordítva.

A garancia valóban 1 év, de vásárolható hozzá plusz 2 év.

Vírus szinte nem létezik rá.

Nekem a fehér változat volt és most is az van. Az egyetlen hibája, hogy a burkolata sérülékeny, érdemes venni rá védőt.

2011. febr. 9. 22:46
Annyi penzert sokkal jobbat is lehet kapni!
2011. febr. 9. 22:45
Szia! Én is laptop vásárlás előtt állok és az apple-t nézegettem ,mivel sok embernek van a környezetemben. Amit én leszűrtem a netes böngészgetés közben, hogy úgyanúgy elromolhat mint bármelyik másik és a javítása sokkal többe kerül. A másik ,hogy csak 1 év garnacia van rá, ami véleményem szerint nagyon kevés. A rajta készített szöveges dokumentumot, windows operációs rendszerben nem tudod megnyitni, vagy valami hasonló nyűg van vele.
2. noedi (válaszként erre: 1. - Eracska02)
2011. febr. 9. 22:42

szia, nekem mac book pro-m van, nagyon szeretem, tökéletes gép.

hát igen, nem 1 olcsó dolgog, az biztos, de a mac az már csak ilyen. viszont minőségben, és szépségben-dizájnban ver mindent szerintem. :)

2011. febr. 9. 22:39
Kinek mi a véleménye Apple laptopokról, MacBook.stb? Megéri az árát, vagy annyi pénzért jobbat is lehet kapni? Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook