Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a laptopokról? Megbízhatóak? fórum

Mi a véleményetek a laptopokról? Megbízhatóak? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 5. 12:47

nekem van asztali is meg laptop is.


a latop egy éves azus és imádom! nagoyn sokáig bírja az aksija,,,ha viszont melóhelyre viszem kiveszem belőle és bent csak hálózatról megy.

2010. márc. 19. 14:33
Akkor úgy tünik,hogy roszat választottam ki ,mert ez is eMachines! :(
14. JDTT
2010. márc. 19. 14:17
Sziasztok,6 hónapja vettünk egy emachine (remélem jól írtam,mert nem otthon vagyok)nevezetű gépet,140000ft-ért 6havi részletre,még a második havi törlesztést se fizettük ki már szervizbe kellet vinni a második héten már be sem lehetett kapcsolni,pedig nem vagdostuk falhoz elhihetitek!Mivel garanciás volt kiküldték külföldre,nem kicserélték,hanem egy teljes hónapot vártunk mire kicseréltek benne valamit amit gyárilag el.....!
13. 882c3ecc1f (válaszként erre: 12. - D879a0c5b4)
2010. márc. 19. 14:15
Okéka de azért köszi,hogy megosztottad velem a véleményedet!:)
12. d879a0c5b4 (válaszként erre: 11. - 882c3ecc1f)
2010. márc. 19. 14:09

Nem ezt mondtam :)

Csak mindig van új és jobb technológia :) Előbb-utóbb csigalassú lesz és vehetsz újat (különben még mindig a DOS-nál tartanánk) :)


Az én gépem ennél rosszabb (a memóriát leszámítva),öreg is már szegény, de gyors és jó és szeretem és nem cserélem le még egy darabig (Igaz, nem windows az oprendszerem)


Szóval én magamnak nem venném meg, mert fejlesztenem is kell, oda jobb a gyors gép (ha már újat veszek), de netezni oké :)

11. 882c3ecc1f (válaszként erre: 10. - D879a0c5b4)
2010. márc. 19. 14:05
Szóval akkor ennyire sz@r?:)
10. d879a0c5b4 (válaszként erre: 9. - 882c3ecc1f)
2010. márc. 19. 14:00

Persze :)

Egy darabig :)

9. 882c3ecc1f (válaszként erre: 8. - D879a0c5b4)
2010. márc. 19. 13:54

Köszi!

De végülis csak internetezésre akarom használni,semmi komoly dolgot nem akarok vele kezdeni!

Azért erre a célra megfelel?

2010. márc. 19. 13:46

Én nem venném meg a helyedben (igaz, árat sem tudok...)


Van benne egy dual-oore-os intel processzor, ami jó, bár régi technológia; mivel nem mobil proci, többet eszik (hamarabb merül az akksi), 800 MHz-es FSB nem rossz, de mivel a memória csak 667-es, ezért nincs kihasználva. Az 1,8-as órajel sem valami sok.


Az inteles videókártya gyenge.


A wlan kártya nem tudja az n-es szabványt, szóval belső hálózaton nem a leggyorsabb.


Linux oprendszert adnak hozzá (amit szerintem kapásból le fogsz törölni), szóval még venned kell hozzá Windowst is.


Ezeket a hibákat tudom felróni neki :)

Nekünk is van számtech webáruházunk, azért vagyok jártas a témában :)

2010. márc. 19. 12:35

[link]


Én erre gondoltam!

Szerintetek?

6. d879a0c5b4 (válaszként erre: 5. - 882c3ecc1f)
2010. márc. 19. 12:25

Acerem van, másoknak is a családban, semmi gond vele. Egy év garancia van hozzá, ha gond van, házhoz jönnek és elviszik.


Mutatsz linket? megnézném :)

2010. márc. 19. 12:23

Köszi mindenkinek!

Nem tudom,hogy mit csináljak,de valószínűleg megveszem,remélem nem fogom megbánni!

Egy Acer márjájut néztem ki!

Nem tudjátok ez eléggé megbízható márka????

2010. márc. 19. 12:19

Megbízhatóak, de nem tudnak annyit, mint egy asztali gép (ill. ahhoz képest drágábbak).


Az enyém 2007 szeptemberi, egyszer rossz volt a pioneer cd/dvd íróm (pedig hát pioneer volt... garanciával kicserélték), most a winchester rosszalkodik, de ez szintén nem notebook-betegség.

2010. márc. 19. 11:52
szia én 1 éve cseréltem ki laptopot asztaliszámítógépre, nekem nem jött be a laptop , azt mondták ahova jártam szereltetni, hogy laptop annak érdemes aki viszi is valahova aki nem igazán hordja el otthonról annak nem ajánlott, sokszor szereltettem kicsi volt a memoriája , most egy éve azért ment tönkre mert sokat volt hajtogatva ki-és becsukva és képcsöves lett, úgy hogy én megfogadtam nekem mégegyszer nem kell laptop.
2. Jk
2010. márc. 19. 11:36

lap-top egy asztali monitorral. ez a legtutibb. :)

a dell lap-topok jól birják a strapát. nekem msi van az is kezelhető. a gond általában az, hogy a vinyó meghal és elvesznek az adatok, ami azért van ha sokat mozgatják. de eléggé strapabirók már a lap-top vinyók, hiszen az ember azért vesz lap-topot hogy cipelhesse mindenfelé. ha sokat hurcolod érdemes venni mellé egy külső vinyót amire lemented másolatként a képeket, adataidat.

2010. márc. 19. 08:05

Sziasztok!

Szeretnék laptopot venni,de nem tudom,hogy megérné-e,mert sok ellenérvet is hallottam már ellene!

Szerintetek jó döntés lenne lecserélnem az asztali számítógépet egy laptopra?

Köszike mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook