Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kimaradhat az első megvonásos vérzés fogamzásgátló szedésénél? fórum

Kimaradhat az első megvonásos vérzés fogamzásgátló szedésénél? (tudásbázis kérdés)


2023. okt. 20. 20:40
Előfordulhat. Az első három hónapban kis túlzással minden normális. Csinálj egy tesztet. Ha negatív, akkor várd meg a következő hónapot, ha akkor sem lesz, akkor érdemes lenne felkeresni a nőgyógyászodat, lehet, hogy ír egy másik fajta tabit.
2023. okt. 20. 08:15
Átböngésztem és nincs sajnos benne, hogy mi van akkor, ha az első levél után nem jön meg :/ De sok helyen olvastam, hogy nem kell pánikolni, ha kimarad egy hónap, csak folytassam a bogyózást a hét napos pihi után.
2023. okt. 20. 07:42
Olvasd el a betegtájékoztatót mert ennek benne kellene lennie. Az enyém azt írja, hogyha 1 vérzés marad ki, az annyira nem para (ha nem volt hasmenésed, nem hánytad ki a tabit stb akkor nem valószínű, hogy terhesség). Én azért csinálnék egy tesztet is. És ha zsinórban a második kimarad, akkor orvos.
2023. okt. 20. 04:52
Most szedek először fogamzásgátlót. 21szemet bevettem, most tartok a hetedik nap szünetnél, de a vérzés sehol. Mit tegyek? Ez normális dolog, vagy menjek orvoshoz? Holnap folytassam a következő levéllel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook