Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az oka, hogy 2 egymást követő megvonásos vérzés elmaradt, úgy hogy közben rendszeresen szedem a fogamzásgátlót? fórum

Mi az oka, hogy 2 egymást követő megvonásos vérzés elmaradt, úgy hogy közben rendszeresen szedem a fogamzásgátlót? (tudásbázis kérdés)


8. babszibobó (válaszként erre: 7. - Euestou)
2010. nov. 23. 19:30

Persze és igen a fogibogyó egyik nem épp szimpi mellékhatása, hogy "kicsinálhatja" a májat, persze ez nem mindenkinél jön elő, de nem árt nézetni, hisz hormon tartalmú gyógyszer, ha jól tudom fel is van tüntetve a betegtájékoztatón!

Egyik ismerősöm pl. a mája miatt nem szedhet fogibogyót!

2010. nov. 23. 19:18
MÉg annyit kérdeznék, ha a labor kimutatja, hogy a májfunkcióm nem stimmel azt okozhatta a bogyó?
2010. nov. 23. 19:11

Igaz, hogy szintén feltettem ezt a kérdést tegnap is csak úgy gondoltam, hogy nem mindenki olvassa el ezt a kérdést a teherbeesés témakörnél ahová először írtam.Aktuálisabbnak és kézen-foghatóbbnak tartottam, hogy itt többen reagálnak rá.Köszi amúgy azoknak akik többX is válaszoltak! A helyzet az hogy ma voltam dokinál: UH-negatív, megvizsgált, elküldött laborba(holnap lesz eredmény) és azt mondta, hogy folytassam a gyógyszer szedését és ha a következő hónapban sem jelentkezik a vérzés akkor majd kitalálunk valamit.

Jó hosszúra nyújtottam de 100 szónak is 1 a vége, a kíváncsiságom hajt és érdekel, hogy ez mennyire egyedi eset!

KÖSZI MINDENKINEK

2010. nov. 23. 17:43
ez tegnap is volt kérdés....
4. linbori (válaszként erre: 1. - Euestou)
2010. nov. 23. 17:42

Nekem is kimaradt 1. teszteltem és negatív lett. Elmentem dokihoz,csináltak uh-ot is de semmit nem találtak.

Azért ha 2 kimaradt mindenképp menj dokihoz szerintem.

2010. nov. 23. 17:41

Szia!

Írtál már ki egy hasonló fórumot, láttam nem jártál sikerrel!

Nem vagyok orvos, de szerintem ez nem játék, jobban tennéd, ha elmennél a dokidhoz, hátha elküld egy laborra, lehet hogy meggajdultak a hormonjaid, ilyenkor viszont a májadat is kiütheti, így Én a Dokit javaslom!

És igen a terhesség is benne lehet a pakliban...még akkor is ha csináltál tesztet!

Jó egészséget!

2010. nov. 23. 17:38
Én gyógyszer mellett lettem terhes.
2010. nov. 23. 17:35
Mi az oka, hogy 2 egymást követő megvonásos vérzés elmaradt, úgy hogy közben rendszeresen szedem a fogamzásgátlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook