Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet az oka, hogy 2 egymást követő megvonásos vérzés elmaradt, úgy hogy közben rendszeresen szedem a fogamzásgátlót? fórum

Mi lehet az oka, hogy 2 egymást követő megvonásos vérzés elmaradt, úgy hogy közben rendszeresen szedem a fogamzásgátlót? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 22. 11:14
Lyndinette20at, már 1 éve szedem és eddig nem volt baj...
2010. nov. 22. 10:35
Attól függ milyet szedsz, mert pl: a Qlaira fogamzásgátlóra oda van írva hogy egyáltalán nem is lesz tőle menstruáció....
2010. nov. 22. 10:35

Nagyon szépen kérem azok írjanak, akiknél már ez előfordult vagy, akik hallotak ilyen esetről.Bármi tanácsot szívesen fogatok.

Még annyit fűznék hozzá, hogy az első kimaradását követően 5nappal csináltam tesztet mely negatív lett majd kb 2héttel ezelőtt ismét csináltam és az is negatív lett.

Előre is köszönöm azoknak a segítségét akik hozzászólnak!

2010. nov. 22. 10:34
Ilyen nekem is volt, összezavarodott a hormonrendszerem. Egy hónap szünetet tartottam, és nagyjából helyre állt.
2010. nov. 22. 10:32
Mi lehet az oka, hogy 2 egymást követő megvonásos vérzés elmaradt, úgy hogy közben rendszeresen szedem a fogamzásgátlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook